Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa wytwornicy ciekłego azotu 2,5 kg/h do stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi
Zamawiający
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5252836114
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| COMEF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Katowice | NIP: 6342833798 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | COMEF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Katowice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 42900000-5)
Najniższa cena
640 320 PLN
Średnia cena
744 510 PLN
Najwyższa cena
848 700 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Arcon Polska sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| KKM Engineering Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie | 1 | 640 320 PLN | 640 320 PLN |
| UNI-EXPORT INSTRUMENTS POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | - | - |
| COMEF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice | 1 | - | - |
| CONBERG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA NOWY SĄCZ | 1 | 848 700 PLN | 848 700 PLN |
| Synektik S.A. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa robotowego systemu magazynowego z wykonaniem prac remontowo- adaptacyjnych w pomieszczeniach WIM-PIB
2026-08-24 06:29:04Z
SVA/4620-328/2026 Dostawa, montaż oraz uruchomienie kompletnej linii do malowania proszkowego, przeznaczonej dla Działu Produkcji Jarosław.
2026-08-20 11:30:22Z
Dostawa wytwornicy ciekłego azotu 2,5 kg/h do stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi
2026-06-29 10:55:16Z
Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem instalacji do produkcji zielonego wodoru w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej
2026-05-08 12:39:21Z
Dostawa elementów komór próżniowych akceleratorów elektronów dla linii THz i UED (Próżnia 3) w podziale na 6 części
2026-04-23 09:40:32Z
Dostawa szybkoobrotowego rozdrabniacza do Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o.
2026-04-03 19:57:09Z
Cała Polska — 28 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312648 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa wytwornicy ciekłego azotu 2,5 kg/h do stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387049383
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rydygiera 8
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-793
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@ichp.lukasiewicz.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ichp.lukasiewicz.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytut działający w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87c92cc9-606f-401e-bbea-1848c63aa9e9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312648
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 42-142446
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [projekt realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)]
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa wytwornicy ciekłego azotu 2,5 kg/h do stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wytwornicy ciekłego azotu 2,5 kg/h do stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki:
1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia”;
2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne.
Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
3.9.) Główny kod CPV: 42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): COMEF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6342833798
4.3.3.) Ulica: ul. Gdańska Nr 2
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-719
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 844825,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 87-311309
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 844825,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE