Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa energii elektrycznej na potrzeby wybranych instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz
Zamawiający
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - POZNAŃSKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNY
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7831822694
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PGE Obrót S.A. | Rzeszów | 813-02-68-082 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PGE Obrót S.A. (Rzeszów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 29 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09310000-5)
Najniższa cena
879 PLN
Średnia cena
261 097 PLN
Najwyższa cena
893 967 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Fortum Energia S.A. Gdańsk | 4 | 35 487 PLN | 141 948 PLN |
| ENEA S.A. Poznań | 2 | 893 967 PLN | 893 967 PLN |
| ONE S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| Energynat sp. z o.o. Marki | 1 | - | - |
| Respect Energy S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| VEOLIA ENERGY CONTRACTING POLAND SP. Z O. O. WARSZAWA | 1 | - | - |
| VEOLIA ENERGY CONYTACTING POLAND SP. Z O.O. Warszawa | 1 | - | - |
| Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| AUDAX RENEWABLES POLSA Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 222 365 PLN | 222 365 PLN |
| Enea S.A. Poznań | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania handlowego energii z instalacji OZE na potrzeby obiektów Policji administrowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu
2026-08-11 09:13:03Z
Dostawa energii elektrycznej dla RCKiK w Kaliszu
2026-07-23 11:21:27Z
Zakup energii elektrycznej grupa taryfowa C
2026-07-22 08:47:28Z
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla punktów poboru Gminy Obrzycko
2026-06-18 05:39:58Z
Dostawa energii elektrycznej na potrzeby wybranych instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz
2026-06-17 10:02:02Z
Dostawa energii elektrycznej dla RCKiK w Kaliszu
2026-06-05 07:00:59Z
Dostawa energii elektrycznej dla części wspólnych budynku mieszkalnego oraz usługa kompleksowa dla lokali mieszkalnych w Kępnie przy ul. Towarowej 5
2026-05-30 17:41:07Z
Dostawa energii elektrycznej dla części wspólnych budynku mieszkalnego oraz usługa kompleksowa dla lokali mieszkalnych w Kępnie przy ul. Towarowej 5
2026-05-30 17:41:07Z
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucji, energii elektrycznej dostarczanej do punktów poboru należących do Gminy Komorniki (...)
2026-05-22 13:05:56Z
Dostawa energii elektrycznej dla części wspólnych oraz usługa kompleksowa dla lokali mieszkalnych w nieruchomości w Strzelcach Krajeńskich, przy ul. Adama Asnyka 40 i 41
2026-05-14 17:57:18Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294564 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej na potrzeby wybranych instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - POZNAŃSKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386566426
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ewarysta Estkowskiego 6
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-755
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: komisjaprzetargowa@pit.lukasiewicz.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pit.lukasiewicz.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e96d737-35f4-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294564
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 119-375409
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa energii elektrycznej na potrzeby wybranych instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej, do 85 punktów poboru (dalej „PPE”) o łącznym
szacowanym wolumenie (zamówienie podstawowe) -119 465,38392 MWh. Zamawiający określają minimalne
zużycie na 50% wolumenu wskazanego powyżej.
3.9.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PGE Obrót S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 813-02-68-082
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 9379306,62 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 223-703025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4020275,63 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
KIT 1 743 660,63 zł
IMPiB 586 342,71 zł
ICiMB 2 195 002,64 zł
ICHP 4 135 155,11 zł
IEL 1 232 868,20 zł
WIT 2 360 874,56 zł
GIT 828 045,00 zł
IPO 1 924 170,94 zł
PIAP 1 014 998,20 zł
PORT 9 093 591,38 zł
AI (EMAG) 758 595,73 zł
IMIF 1 643 096,64 zł
ILOT 13 535 190,14 zł
IMN 2 880 894,26 zł
INS 1 444 907,47 zł
PIMOT 1 348 659,70 zł
ŁIT 3 093 322,31 zł
ITEE 892 214,55 zł
ITECH (Orgmasz) 122 595,35 zł
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE