Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania handlowego energii z instalacji OZE na potrzeby obiektów Policji administrowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu
Zamawiający
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7770001878
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Energynat sp. z o.o. | Marki | 241777615 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Energynat sp. z o.o. (Marki) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 29 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09310000-5)
Najniższa cena
879 PLN
Średnia cena
261 097 PLN
Najwyższa cena
893 967 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Fortum Energia S.A. Gdańsk | 4 | 35 487 PLN | 141 948 PLN |
| ENEA S.A. Poznań | 2 | 893 967 PLN | 893 967 PLN |
| ONE S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| Energynat sp. z o.o. Marki | 1 | - | - |
| Respect Energy S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| VEOLIA ENERGY CONTRACTING POLAND SP. Z O. O. WARSZAWA | 1 | - | - |
| VEOLIA ENERGY CONYTACTING POLAND SP. Z O.O. Warszawa | 1 | - | - |
| Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| AUDAX RENEWABLES POLSA Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 222 365 PLN | 222 365 PLN |
| Enea S.A. Poznań | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania handlowego energii z instalacji OZE na potrzeby obiektów Policji administrowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu
2026-08-11 09:13:03Z
Dostawa energii elektrycznej dla RCKiK w Kaliszu
2026-07-23 11:21:27Z
Zakup energii elektrycznej grupa taryfowa C
2026-07-22 08:47:28Z
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla punktów poboru Gminy Obrzycko
2026-06-18 05:39:58Z
Dostawa energii elektrycznej na potrzeby wybranych instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz
2026-06-17 10:02:02Z
Dostawa energii elektrycznej dla RCKiK w Kaliszu
2026-06-05 07:00:59Z
Dostawa energii elektrycznej dla części wspólnych budynku mieszkalnego oraz usługa kompleksowa dla lokali mieszkalnych w Kępnie przy ul. Towarowej 5
2026-05-30 17:41:07Z
Dostawa energii elektrycznej dla części wspólnych budynku mieszkalnego oraz usługa kompleksowa dla lokali mieszkalnych w Kępnie przy ul. Towarowej 5
2026-05-30 17:41:07Z
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucji, energii elektrycznej dostarczanej do punktów poboru należących do Gminy Komorniki (...)
2026-05-22 13:05:56Z
Dostawa energii elektrycznej dla części wspólnych oraz usługa kompleksowa dla lokali mieszkalnych w nieruchomości w Strzelcach Krajeńskich, przy ul. Adama Asnyka 40 i 41
2026-05-14 17:57:18Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386776 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania handlowego energii z instalacji OZE na potrzeby obiektów Policji administrowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630703410
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Jana Kochanowskiego 2A
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 60-844
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@po.policja.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielkopolska.policja.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b428d6ef-41d9-4cb1-8934-ebe5a9c33072
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386776
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S75-250054
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania handlowego energii z instalacji OZE na potrzeby obiektów Policji administrowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa energii elektrycznej, 2) rozliczenie nadwyżek energii elektrycznej wytworzonej w instalacjach odnawialnego źródła energii, która zostanie wprowadzona do sieci miejscowego operatora systemu dystrybucyjnego (OSD) wraz z usługą bilansowania handlowego.
3.9.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Energynat sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 241777615
4.3.3.) Ulica: Kościuszki 40a
4.3.4.) Miejscowość: Marki
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-270
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 6246997,07 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 123-422690
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 10
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zaprzestanie sprzedaży energii elektrycznej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zaprzestanie sprzedaży energii elektrycznej dla punktu poboru Sieroszewice, ul. Ostrowska 94
5.4.6.) Wartość zmiany: 143,65
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Dodanie nowego punktu poboru
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zakup energii elektrycznej dla nowego punktu poboru - Suchy Las, ul. Klonowa 24
5.4.6.) Wartość zmiany: 17992,21
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Dodanie nowego punktu poboru
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zakup energii elektrycznej dla nowego punktu poboru - Osieczna, ul. Leszczyńska 5B/1
5.4.6.) Wartość zmiany: 912,55
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zaprzestanie sprzedaży energii elektrycznej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zaprzestanie sprzedaży energii elektrycznej dla punktu poboru - Poznań, ul. Olszynka 8
5.4.6.) Wartość zmiany: 44,19
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zaprzestanie sprzedaży energii elektrycznej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zaprzestanie sprzedaży energii elektrycznej dla punktu poboru - Poznań, os. Przyjaźni 20
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 6
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Dodanie nowego punktu poboru
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zakup energii elektrycznej dla nowego punktu poboru - Piła, Aleja Wojska Polskiego 35B
5.4.6.) Wartość zmiany: 83,39
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 7
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Dodanie nowego punktu poboru
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zakup energii elektrycznej dla nowego punktu poboru - Osieczna Pierwsza dz. 0015-698/5
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 8
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zaprzestanie sprzedaży energii elektrycznej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zaprzestanie sprzedaży energii elektrycznej dla punktu poboru - Piła, ul. Bydgoska 115
5.4.6.) Wartość zmiany: 23955,18
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 9
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Dodanie nowego punktu poboru
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zakup energii elektrycznej dla nowego punktu poboru - Ostrów Wlkp., ul. Grunwaldzka 74
5.4.6.) Wartość zmiany: 2777,56
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 10
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zaprzestanie sprzedaży energii elektrycznej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zaprzestanie sprzedaży energii elektrycznej dla punktu poboru - Stawiszyn, ul. Zamkowa 5
5.4.6.) Wartość zmiany: 108,47
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 6658789,82 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE