Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa i montaż urządzenia do tomografii komputerowej wraz z przebudową pomieszczeń biurowych ZDO
Zamawiający
MEGREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tychy, Śląskie
NIP: 6342670310
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ALTERIS SPÓŁKA AKCYJNA | Katowice | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ALTERIS SPÓŁKA AKCYJNA (Katowice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33115000-9)
Najniższa cena
65 706 PLN
Średnia cena
65 706 PLN
Najwyższa cena
65 706 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PHILIPS POLSKA SP. Z O.O. Warszawa | 1 | - | - |
| Teresą Borkowską prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą „ANTEEO” Teresa Borkowska Chotomów | 1 | - | - |
| POLAND OPTICAL Sp. z o.o Cieszyn | 1 | 65 706 PLN | 65 706 PLN |
| Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej TOMOGRAF Sp. z o. o. Tychy | 1 | - | 860 400 PLN |
| ALTERIS SPÓŁKA AKCYJNA Katowice | 1 | - | - |
| GENT Kraków | 1 | - | - |
| Consultronix Sp. z o. o. Balice | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa i montaż urządzenia do tomografii komputerowej wraz z przebudową pomieszczeń biurowych ZDO
2026-07-02 12:17:39Z
Dostawa Zestawu diagnostycznego (Tomografu komputerowego)
2026-06-18 09:28:41Z
DOSTAWA AUTOREFRAKTOKERATOMETRU Z PACHYMETREM WRAZ Z MONTAŻEM I SZKOLENIEM
2026-06-05 12:50:33Z
DOSTAWA TOMOGRAFU STOŻKOWEGO
2026-05-20 08:14:45Z
Zakup używanego sprzętu i wyposażenia Pracowni badań TK i RTG
2026-05-13 18:26:48Z
Zakup 2 kpl. stacji opisowej dla TK w ramach inwestycji „Modernizacja i rozwój bazy onkologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o. o.
2026-04-20 20:54:15Z
Wymiana testowa generatora KPM w tomografie komputerowym PHILIPS CT500.
2026-03-30 11:23:15Z
Cała Polska — 58 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00320432 z dnia 2026-07-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa i montaż urządzenia do tomografii komputerowej wraz z przebudową pomieszczeń biurowych ZDO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MEGREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240872286
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Edukacji 102
1.4.2.) Miejscowość: Tychy
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpitalmegrez.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_megrez
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc356ee2-0beb-4642-a456-0cd1743b916c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320432
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 777501-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa i montaż urządzenia do tomografii komputerowej wraz z przebudową pomieszczeń biurowych ZDO
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ, formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w parametrach i warunkach wymaganych – stanowiących załącznik nr 2a do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części.
Uzasadnienie braku podziału na części: realizacja zamówienia przez jednego Wykonawcę zapewni prawidłową koordynację całej procedury, poczynając od części administracyjnej, związanej z zatwierdzeniem dokumentacji projektowej, przez adaptację pomieszczeń, po dostawę i montaż sprzętu. Zostanie wykluczona sytuacja, w której potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zadania, m. in. konieczność objaśnienia dokumentacji projektowej i wprowadzenie na teren prac kilku wykonawców, mogłaby zagrozić prawidłowemu wykonaniu zamówienia. Zostaną ograniczone trudności techniczne związane z błędami, rozbieżnościami, między dokumentacją projektową a pracami adaptacyjnymi. Łącząc zadania w jedną całość to ten sam wykonawca odpowiada za prawidłowe przygotowanie dokumentacji projektowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami, wykonanie prac budowlano-instalacyjnych na jej podstawie oraz dostawę sprzętu. Również, pod względem finansowym, powierzenie zamówienia jednemu Wykonawcy, zmniejsza koszty niezbędnych działań, materiałów, sprzętów oraz zatrudnienia, co bezpośrednio przekłada się na koszt całego zamówie
3.9.) Główny kod CPV: 33115000-9 - Urządzenia do tomografii
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-03-04 do 2026-06-164.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ALTERIS SPÓŁKA AKCYJNA
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 9543727,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 200033-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 9543727,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE