Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

DOSTAWA TOMOGRAFU STOŻKOWEGO

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00252169

Zamawiający

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Katowice, Śląskie

NIP: 9542270611

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
GENT Kraków -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 GENT (Kraków) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33115000-9)

Najniższa cena

65 706 PLN

Średnia cena

65 706 PLN

Najwyższa cena

65 706 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PHILIPS POLSKA SP. Z O.O. Warszawa 1 - -
Teresą Borkowską prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą „ANTEEO” Teresa Borkowska Chotomów 1 - -
POLAND OPTICAL Sp. z o.o Cieszyn 1 65 706 PLN 65 706 PLN
Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej TOMOGRAF Sp. z o. o. Tychy 1 - 860 400 PLN
ALTERIS SPÓŁKA AKCYJNA Katowice 1 - -
GENT Kraków 1 - -
Consultronix Sp. z o. o. Balice 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 58 przetargów

Min: 65 706 PLN Średnia: 267 103 PLN Max: 468 486 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWA TOMOGRAFU STOŻKOWEGO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

1.2.) Oddział zamawiającego: SPSKM

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289070

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Francuska

1.4.2.) Miejscowość: Katowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 40-027

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: duo@spskm.katoeice.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spskm.katowice.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1642298-171b-414a-a203-1526867613e1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252169

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 594214-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

DOSTAWA TOMOGRAFU STOŻKOWEGO

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

DOSTAWA TOMOGRAFU STOŻKOWEGO

3.9.) Główny kod CPV: 33115000-9 - Urządzenia do tomografii

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-14

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

1 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GENT

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 719000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 763918-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-01-16

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 719000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
20.05.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 33115000-9
33115000-9 (Urządzenia do tomografii)