Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa Zestawu diagnostycznego (Tomografu komputerowego)
Zamawiający
ŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB SERCA W ZABRZU
Zabrze, Śląskie
NIP: 6482302807
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Consultronix Sp. z o. o. | Balice | NIP: 513 02 86 977 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consultronix Sp. z o. o. (Balice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33115000-9)
Najniższa cena
65 706 PLN
Średnia cena
65 706 PLN
Najwyższa cena
65 706 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PHILIPS POLSKA SP. Z O.O. Warszawa | 1 | - | - |
| Teresą Borkowską prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą „ANTEEO” Teresa Borkowska Chotomów | 1 | - | - |
| POLAND OPTICAL Sp. z o.o Cieszyn | 1 | 65 706 PLN | 65 706 PLN |
| Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej TOMOGRAF Sp. z o. o. Tychy | 1 | - | 860 400 PLN |
| ALTERIS SPÓŁKA AKCYJNA Katowice | 1 | - | - |
| GENT Kraków | 1 | - | - |
| Consultronix Sp. z o. o. Balice | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa i montaż urządzenia do tomografii komputerowej wraz z przebudową pomieszczeń biurowych ZDO
2026-07-02 12:17:39Z
Dostawa Zestawu diagnostycznego (Tomografu komputerowego)
2026-06-18 09:28:41Z
DOSTAWA AUTOREFRAKTOKERATOMETRU Z PACHYMETREM WRAZ Z MONTAŻEM I SZKOLENIEM
2026-06-05 12:50:33Z
DOSTAWA TOMOGRAFU STOŻKOWEGO
2026-05-20 08:14:45Z
Zakup używanego sprzętu i wyposażenia Pracowni badań TK i RTG
2026-05-13 18:26:48Z
Zakup 2 kpl. stacji opisowej dla TK w ramach inwestycji „Modernizacja i rozwój bazy onkologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o. o.
2026-04-20 20:54:15Z
Wymiana testowa generatora KPM w tomografie komputerowym PHILIPS CT500.
2026-03-30 11:23:15Z
Cała Polska — 58 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296629 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa Zestawu diagnostycznego (Tomografu komputerowego)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB SERCA W ZABRZU
1.2.) Oddział zamawiającego: Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001071806
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Marii Curie-Skłodowskiej 9
1.4.2.) Miejscowość: Zabrze
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-800
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sccs.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sccs.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d09bdbef-e408-4808-882f-dd7fffd83b19
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296629
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 666695-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Postępowanie przeprowadzone w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZENIA ODPORNOŚCI D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK II i OK III Projekt: Bezpieczna diagnostyka i skuteczna terapia – wymiana aparatury medycznej w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa Zestawu diagnostycznego (Tomografu komputerowego)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zestawu diagnostycznego (Tomografu
komputerowego) szczegółowo opisanego w załączniku nr 2 i 9 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33115000-9 - Urządzenia do tomografii
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-124.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Consultronix Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 513 02 86 977
4.3.3.) Ulica: ul. Przemysłowa 17
4.3.4.) Miejscowość: Balice
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-083
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 22919999,58 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 861453-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 22919999,58 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 18.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE