Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa komputerów przenośnych dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji
Zamawiający
UNIWERSYTET GDAŃSKI
Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5840203239
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Piotr Migda | Warszawa | NIP 5261657078 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Piotr Migda (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 20 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30213100-6)
Najniższa cena
145 096 PLN
Średnia cena
169 066 PLN
Najwyższa cena
193 036 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| LITEKO PIOTR LISIECKI Izabela | 2 | 145 096 PLN | 145 096 PLN |
| AJP Technology sp. z o.o. Kraków | 2 | 193 036 PLN | 193 036 PLN |
| X3D Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bytów | 1 | - | - |
| Piotr Migda Warszawa | 1 | - | - |
| Intaris Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| El Toro Bobrowski Blatkiewicz Spółka Jawna Stargard | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup materiałów i pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zadań w projekcie "ZDOLNI Z POMORZA"
2026-07-09 11:20:31Z
Dostawa komputerów przenośnych dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji
2026-07-09 08:22:56Z
Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego
2026-07-06 13:22:12Z
Dostawa zestawów pomiarowych do konsoli diagnostycznej obejmujących karty portów szeregowych, komputery przenośne i dyski zewnętrzne SSD dla WIMiO Politechniki Gdańskiej
2026-06-22 10:53:13Z
Dostawa laptopów do Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim Część I: Dostawa 60 laptopów w ramach projektu pn.: „Małe Kroki – Wielkie wsparcie w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim”
2026-06-19 11:40:30Z
Dostawa komputerów przenośnych dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
2026-05-12 11:47:53Z
Dostawa zestawów pomiarowych do konsoli diagnostycznej obejmujących karty portów szeregowych, komputery przenośne i dyski zewnętrzne SSD dla WIMiO Politechniki Gdańskiej
2026-04-23 13:17:35Z
Dostawa laptopów do Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim Część I: Dostawa 60 laptopów w ramach projektu pn.: „Małe Kroki – Wielkie wsparcie w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim”
2026-04-20 08:58:23Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332467 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa komputerów przenośnych dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET GDAŃSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001330
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. prof. Marii Janion 7
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-309
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatdzp@ug.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ug.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-488b2975-f25c-4e11-a802-31ac92b89665
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332467
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 48/2026; 165007-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa komputerów przenośnych dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych, zwanych dalej „sprzętem”, dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji: 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30213100-6 (komputery przenośne). 3. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę komputerów przenośnych w ilościach: 1) dla zamówienia podstawowego: 3 komputery przenośne, 2) dla zamówienia objętego prawem opcji: maksymalnie 3 komputery przenośne. 4. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji: 1) Rodzaj i maksymalna liczba sprzętu, przewidziana do zakupu w ramach prawa opcji: została określona w pkt 4 Formularza ofertowego - załącznika nr 1 do SWZ. 2) Zamówienia w ramach prawa opcji będą realizowane na takich samych warunkach jak zawarte w zamówieniu podstawowym, w cenach zamówienia podstawowego zaproponowanych przez Wykonawcę w pkt 4 Formularza ofertowego – załącznika nr 1 do SWZ. 3) Zamawiający zastrzega prawo do realizacji prawa opcji (w pełnym lub niepełnym zakresie ilościowym wskazanym w pkt 4 Formularza ofertowego – załącznika nr 1 do SWZ), gdy w terminie realizacji zamówienia podstawowego, złoży Wykonawcy drogą elektroniczną stosowne oświadczenie woli w zakresie skorzystania z prawa opcji. 4) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego, w przypadku: a) niezłożenia przez Zamawiającego oświadczenia woli, dotyczącego prawa opcji (rezygnacja z tej części zamówienia); b) niepełnego wykorzystania zakresu ilościowego w ramach prawa opcji. 5) Przewidziane w ppkt 4 lit. a i b, rezygnacja oraz niepełne wykorzystanie zakresu ilościowego (opcja), spowodują odpowiednią zmianę ostatecznej wartości wynagrodzenia należnego Wykonawcy (zgodnie z wyceną Wykonawcy zawartą w Formularzu ofertowym – załączniku nr 1 do SWZ. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy. 6) Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż wskazany w rozdziale IV pkt 1 ppkt 2) SWZ. 7) Postanowienia projektu umowy (załącznika nr 5 do SWZ) dotyczące zamówienia podstawowego mają zastosowanie do zamówienia objętego prawem opcji, jeżeli nie zastrzeżono inaczej.
3.9.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Piotr Migda
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5261657078
4.3.3.) Ulica: Opaczewska 7 m.16
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-368
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 61327,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 402046-2026 111/2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 30663,90 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 09.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE