Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego
Zamawiający
UNIWERSYTET GDAŃSKI
Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5840203239
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Intaris Sp. z o.o. | Warszawa | NIP 5361853525 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Intaris Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 20 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30213100-6)
Najniższa cena
145 096 PLN
Średnia cena
169 066 PLN
Najwyższa cena
193 036 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| LITEKO PIOTR LISIECKI Izabela | 2 | 145 096 PLN | 145 096 PLN |
| AJP Technology sp. z o.o. Kraków | 2 | 193 036 PLN | 193 036 PLN |
| X3D Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bytów | 1 | - | - |
| Piotr Migda Warszawa | 1 | - | - |
| Intaris Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| El Toro Bobrowski Blatkiewicz Spółka Jawna Stargard | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup materiałów i pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zadań w projekcie "ZDOLNI Z POMORZA"
2026-07-09 11:20:31Z
Dostawa komputerów przenośnych dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji
2026-07-09 08:22:56Z
Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego
2026-07-06 13:22:12Z
Dostawa zestawów pomiarowych do konsoli diagnostycznej obejmujących karty portów szeregowych, komputery przenośne i dyski zewnętrzne SSD dla WIMiO Politechniki Gdańskiej
2026-06-22 10:53:13Z
Dostawa laptopów do Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim Część I: Dostawa 60 laptopów w ramach projektu pn.: „Małe Kroki – Wielkie wsparcie w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim”
2026-06-19 11:40:30Z
Dostawa komputerów przenośnych dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
2026-05-12 11:47:53Z
Dostawa zestawów pomiarowych do konsoli diagnostycznej obejmujących karty portów szeregowych, komputery przenośne i dyski zewnętrzne SSD dla WIMiO Politechniki Gdańskiej
2026-04-23 13:17:35Z
Dostawa laptopów do Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim Część I: Dostawa 60 laptopów w ramach projektu pn.: „Małe Kroki – Wielkie wsparcie w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim”
2026-04-20 08:58:23Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325820 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET GDAŃSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001330
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. prof. Marii Janion 7
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-309
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatdzp@ug.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ug.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecf9a330-f3ac-4167-9321-4ae2808d74e2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325820
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 148/2025; 511966-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
5. Zamawiający informacyjnie podaje, że w trakcie realizacji umowy mogą wystąpić zamówienia na sprzęt, które będą opłacane z projektów unijnych, zagranicznych i krajowych – wykaz projektów zawiera załącznik nr 7 do SWZ.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30213100-6 (komputery przenośne), 30237200-1 (akcesoria komputerowe) 2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami zwanych dalej „sprzętem”, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Pod pojęciem „sukcesywnej dostawy” należy rozumieć dokonywanie etapami zamówień częściowych składanych drogą elektroniczną, poprzez wewnętrzny system zamówień Uniwersytetu Gdańskiego, przez poszczególne jednostki organizacyjne Uniwersytetu Gdańskiego. 5. Miejsce dostawy sprzętu: dedykowane punkty obsługi kancelaryjnej jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego, według załącznika nr 8 do SWZ. 6. Sprzęt wymieniony w załączniku nr 1 do SWZ ma być objęty gwarancją: 1) komputery przenośne, modele A: gwarancja producenta przez okres 24 miesięcy, 2) komputery przenośne, modele B1 do B7: gwarancja producenta przez okres 36 miesięcy, 3) akcesoria komputerowe: a) moduł pamięci C1, C2: gwarancja producenta lub Wykonawcy przez okres 36 miesięcy, b) stacja dokująca C3, torby D1 i D2: gwarancja producenta lub Wykonawcy przez okres 24 miesięcy. 7. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy - załącznik nr 5 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-10-164.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Intaris Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5361853525
4.3.3.) Ulica: Adama Mickiewicza 57
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-625
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 531630,60 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 705650-2025 206/2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 528917,22 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 06.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE