Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup materiałów i pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zadań w projekcie "ZDOLNI Z POMORZA"
Zamawiający
Powiat Sztumski
Sztum, Pomorskie
NIP: 5792230929
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| X3D Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Bytów | 8421781039 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | X3D Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Bytów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 20 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30213100-6)
Najniższa cena
145 096 PLN
Średnia cena
169 066 PLN
Najwyższa cena
193 036 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| LITEKO PIOTR LISIECKI Izabela | 2 | 145 096 PLN | 145 096 PLN |
| AJP Technology sp. z o.o. Kraków | 2 | 193 036 PLN | 193 036 PLN |
| X3D Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bytów | 1 | - | - |
| Piotr Migda Warszawa | 1 | - | - |
| Intaris Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| El Toro Bobrowski Blatkiewicz Spółka Jawna Stargard | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup materiałów i pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zadań w projekcie "ZDOLNI Z POMORZA"
2026-07-09 11:20:31Z
Dostawa komputerów przenośnych dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji
2026-07-09 08:22:56Z
Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego
2026-07-06 13:22:12Z
Dostawa zestawów pomiarowych do konsoli diagnostycznej obejmujących karty portów szeregowych, komputery przenośne i dyski zewnętrzne SSD dla WIMiO Politechniki Gdańskiej
2026-06-22 10:53:13Z
Dostawa laptopów do Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim Część I: Dostawa 60 laptopów w ramach projektu pn.: „Małe Kroki – Wielkie wsparcie w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim”
2026-06-19 11:40:30Z
Dostawa komputerów przenośnych dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
2026-05-12 11:47:53Z
Dostawa zestawów pomiarowych do konsoli diagnostycznej obejmujących karty portów szeregowych, komputery przenośne i dyski zewnętrzne SSD dla WIMiO Politechniki Gdańskiej
2026-04-23 13:17:35Z
Dostawa laptopów do Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim Część I: Dostawa 60 laptopów w ramach projektu pn.: „Małe Kroki – Wielkie wsparcie w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim”
2026-04-20 08:58:23Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333479 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup materiałów i pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zadań w projekcie "ZDOLNI Z POMORZA"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sztumski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192638080
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Mickiewicza 31
1.4.2.) Miejscowość: Sztum
1.4.3.) Kod pocztowy: 82-400
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatsztumski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsztumski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26aa3160-abab-4b9d-b831-2b96e093259e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333479
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 185/632475
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
ZDOLNI Z POMORZA W POWIECIE SZTUMSKIM - Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) (2021/2027)
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup materiałów i pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zadań w projekcie "ZDOLNI Z POMORZA"
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup pomocy dydaktycznych, sprzętu komputerowego i elektronicznego doprowadzenia zajęć specjalistycznych w Centrum Nauczania Kreatywnego i Doradztwa Zawodowego w Sztumie oraz materiałów eksploatacyjnych.
3.9.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 30232150-0 - Drukarki atramentowe
48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): X3D Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421781039
4.3.4.) Miejscowość: Bytów
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 135810,45 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 48/163768
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 117975,45 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 09.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE