Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 07.09.2026 07:00 (3 dni)
Dostawa komputerów stacjonarnych AIO.
Numer referencyjny: SPL/26/PN/2026
Zamawiający
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Nowowiejska 31
00-911 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5262266523
REGON: 013280825
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe)
Najniższa cena
308 PLN
Średnia cena
149 465 PLN
Najwyższa cena
976 891 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| GIGA MULTIMEDIA Warszawa | 13 | 4 962 PLN | 64 502 PLN |
| Ascomp K Krzysztof Ćwiklak vel Ćwikliński Dobiesz | 4 | 2 641 PLN | 10 566 PLN |
| Grupa E Sp. z o.o. Tychy | 3 | 40 065 PLN | 120 196 PLN |
| NEXCOMP Zbigniew Czapligo, Radosław Kopryjaniuk Spółka jawna Siedlce | 3 | 3 960 PLN | 11 414 PLN |
| Bladecom sp. z o.o. Radom | 2 | 499 257 PLN | 499 257 PLN |
| Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA Warszawa | 2 | 7 914 PLN | 15 829 PLN |
| COMCOM Olga Kwiatkowska Radom | 2 | 83 312 PLN | 166 623 PLN |
| AMG Vision Sp. z o.o. Rajszew | 2 | 579 875 PLN | 579 875 PLN |
| Helica Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 32 964 PLN | 32 964 PLN |
| "POINT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 23 788 PLN | 47 576 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup sprzętu komputerowego z oprogramowaniem
2026-09-01 11:55:46Z
Sprzęt IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.” Część II
2026-08-30 10:31:30Z
Dostawa sprzętu IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.”
2026-08-30 10:16:51Z
„Podniesienie Poziomu Cybezbezpieczeństwa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Pułtusku – dostawa urządzeń i usług w zakresie cyberbezpieczeństwa IT/OT”
2026-08-30 08:05:37Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
2026-08-28 11:14:24Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
2026-08-28 11:14:24Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
2026-08-28 11:14:24Z
Zakup 425 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem ramach projektu
2026-08-27 16:57:05Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz sprzętu peryferyjnego do IGiPZ PAN w Warszawie
2026-08-26 20:24:30Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem Część 1 i 2
2026-08-26 07:30:59Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404616 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa komputerów stacjonarnych AIO.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013280825
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 31
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.dudek@spl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spl.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa komputerów stacjonarnych AIO.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e61bd102-5e86-486c-a303-efa634ef8f1f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404616
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044176/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Sprzęt, akcesoria i zasilacze komputerowe
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/spl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/spl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zawiera Rozdział 11 SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zawiera Rozdział 22 SWZ.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: SPL/26/PN/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostaw komputerów stacjonarnych AIO - Szczegółowy Opis Przedmiotu w zakresie wymagań Zamawiającego zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ.
asortymentu zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert wg kryteriów: cena, termin dostawy.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin dostawy
4.3.6.) Waga: 20,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
1) Uzupełniony i podpisany – „OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – FORMULARZ CENOWY – OPIS OFEROWANYCH URZĄDZEŃ”, wg wzoru: załącznik nr 2 do SWZ.5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
1) Uzupełniony i podpisany – „OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – FORMULARZ CENOWY – OPIS OFEROWANYCH URZĄDZEŃ”, wg wzoru: załącznik nr 2 do SWZ.5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Oświadczenie o braku powiązań osobowych i kapitałowych z Zamawiającym – zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZSEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
Zawiera Rozdział 15 SWZ.6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być załączone do oferty i zawierać w szczególności wskazanie:1) wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia;
2) ustanowionego Pełnomocnika oraz zakres jego umocowania, obejmujący przede wszystkim:
a) reprezentowanie konsorcjum w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego,
b) zaciąganie w imieniu konsorcjum zobowiązań,
c) złożenie oferty wspólnie,
d) prowadzenie korespondencji i podejmowanie zobowiązań związanych postępowaniem zamówienie publiczne.
2. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4. Jeżeli została wybrana oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
- zgodnie z Rozdziałem 8 SWZ.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy w sprawie zamówienia publicznego, na podstawie art. 454 - 455 Ustawy oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-01 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/spl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-01 09:05
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-30
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Zapisy dotyczące produktów ICT wykorzystywanych w oferowanych komputerach stacjonarnych AIO zawiera Rozdział 4 ust 5 SWZ.Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- 07.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
14 dni