Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup 425 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem ramach projektu
Zamawiający
SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5271045483
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| INTEGRATED SOLUTIONS Sp. z o.o. | Warszawa | 5252506859 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | INTEGRATED SOLUTIONS Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)
Najniższa cena
308 PLN
Średnia cena
149 465 PLN
Najwyższa cena
976 891 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| GIGA MULTIMEDIA Warszawa | 13 | 4 962 PLN | 64 502 PLN |
| Ascomp K Krzysztof Ćwiklak vel Ćwikliński Dobiesz | 4 | 2 641 PLN | 10 566 PLN |
| Grupa E Sp. z o.o. Tychy | 3 | 40 065 PLN | 120 196 PLN |
| NEXCOMP Zbigniew Czapligo, Radosław Kopryjaniuk Spółka jawna Siedlce | 3 | 3 960 PLN | 11 414 PLN |
| Bladecom sp. z o.o. Radom | 2 | 499 257 PLN | 499 257 PLN |
| Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA Warszawa | 2 | 7 914 PLN | 15 829 PLN |
| COMCOM Olga Kwiatkowska Radom | 2 | 83 312 PLN | 166 623 PLN |
| AMG Vision Sp. z o.o. Rajszew | 2 | 579 875 PLN | 579 875 PLN |
| Helica Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 32 964 PLN | 32 964 PLN |
| "POINT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 23 788 PLN | 47 576 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup sprzętu komputerowego z oprogramowaniem
2026-09-01 11:55:46Z
Sprzęt IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.” Część II
2026-08-30 10:31:30Z
Dostawa sprzętu IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.”
2026-08-30 10:16:51Z
„Podniesienie Poziomu Cybezbezpieczeństwa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Pułtusku – dostawa urządzeń i usług w zakresie cyberbezpieczeństwa IT/OT”
2026-08-30 08:05:37Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
2026-08-28 11:14:24Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
2026-08-28 11:14:24Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
2026-08-28 11:14:24Z
Zakup 425 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem ramach projektu
2026-08-27 16:57:05Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz sprzętu peryferyjnego do IGiPZ PAN w Warszawie
2026-08-26 20:24:30Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem Część 1 i 2
2026-08-26 07:30:59Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411107 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup 425 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem ramach projektu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011035381
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Marcina Kasprzaka 17
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-211
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wolski.med.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolski.med.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe0550ff-ce68-4118-991a-1938ddb9d3e0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411107
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 20300/2026 z dnia 13/01/2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Transformacja cyfrowa SZPITALA WOLSKIEGO IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SP. Z O.O. w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej.” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup 425 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem ramach projektu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakup 425 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem ramach projektu "Transformacja cyfrowa SZPITALA WOLSKIEGO IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SP. Z O.O. w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej" w ramach konkursu "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-01-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): INTEGRATED SOLUTIONS Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252506859
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2398075,25 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026-OJS031-00105424-pl-ts
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-01-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2398075,25 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE