Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 10 578 PLN
Sprzęt IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.” Część II
Zamawiający
Zespół Szkół IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA w Konstancinie-Jeziornie
ul. Mirkowska 39
05-520 Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie
NIP: 1230040021
REGON: 000673319
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Immitis Sp. z o.o. | Bydgoszcz | 9671359744 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Immitis Sp. z o.o. (Bydgoszcz) | Umowa podpisana | 10 578 PLN | 10 578 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)
Najniższa cena
308 PLN
Średnia cena
149 465 PLN
Najwyższa cena
976 891 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| GIGA MULTIMEDIA Warszawa | 13 | 4 962 PLN | 64 502 PLN |
| Ascomp K Krzysztof Ćwiklak vel Ćwikliński Dobiesz | 4 | 2 641 PLN | 10 566 PLN |
| Grupa E Sp. z o.o. Tychy | 3 | 40 065 PLN | 120 196 PLN |
| NEXCOMP Zbigniew Czapligo, Radosław Kopryjaniuk Spółka jawna Siedlce | 3 | 3 960 PLN | 11 414 PLN |
| Bladecom sp. z o.o. Radom | 2 | 499 257 PLN | 499 257 PLN |
| Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA Warszawa | 2 | 7 914 PLN | 15 829 PLN |
| COMCOM Olga Kwiatkowska Radom | 2 | 83 312 PLN | 166 623 PLN |
| AMG Vision Sp. z o.o. Rajszew | 2 | 579 875 PLN | 579 875 PLN |
| Helica Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 32 964 PLN | 32 964 PLN |
| "POINT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 23 788 PLN | 47 576 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup sprzętu komputerowego z oprogramowaniem
2026-09-01 11:55:46Z
Sprzęt IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.” Część II
2026-08-30 10:31:30Z
Dostawa sprzętu IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.”
2026-08-30 10:16:51Z
„Podniesienie Poziomu Cybezbezpieczeństwa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Pułtusku – dostawa urządzeń i usług w zakresie cyberbezpieczeństwa IT/OT”
2026-08-30 08:05:37Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
2026-08-28 11:14:24Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
2026-08-28 11:14:24Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
2026-08-28 11:14:24Z
Zakup 425 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem ramach projektu
2026-08-27 16:57:05Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz sprzętu peryferyjnego do IGiPZ PAN w Warszawie
2026-08-26 20:24:30Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem Część 1 i 2
2026-08-26 07:30:59Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413226 z dnia 2026-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprzęt IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.” Część II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA w Konstancinie-Jeziornie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000673319
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mirkowska 39
1.5.2.) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-520
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 022 756-62-54 150
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@piaseczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://reymont.edupage.org/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed6fcb99-046f-4fbb-b686-a1f1e19c44e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sprzęt IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.” Część II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed6fcb99-046f-4fbb-b686-a1f1e19c44e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413226
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu Dostawa sprzętu IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-
05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia
zawodowego w powiecie piaseczyńskim.” w Części II nie złożono żadnej oferty.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-b60bea35-7501-4247-b7e8-8e37b188da08
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZS.ZP.262.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 12795,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II
- Symulator lotów - stacja komputerowa do symulatora lotów (1 szt.),
- Symulator lotów - monitor (3 szt.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10578,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10578,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10578,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Immitis Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9671359744
7.3.3) Ulica: Dworcowa 83
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-009
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10578,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 30.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 12 796 PLN
- Wartość umowy
- 10 578 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE