Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 624 840 PLN
Dostawa kruszywa drogowego
Numer referencyjny: 23/2026/ZP
Zamawiający
Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek Sp. z o.o.
Al. Lotników Polskich 5
21-040 Świdnik, Lubelskie
NIP: 7130207884
REGON: 430121305
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| P.H.U. CAREX Grzegorz Domagała | Kielce | 6571020039 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | P.H.U. CAREX Grzegorz Domagała (Kielce) | Umowa podpisana | 624 840 PLN | 624 840 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 55 rozstrzygniętych przetargów (CPV 14212200-2 - Kruszywo)
Najniższa cena
88 PLN
Średnia cena
145 349 PLN
Najwyższa cena
624 840 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ''ROTEX" Robert Tadla Uchanie | 14 | 13 684 PLN | 191 583 PLN |
| P.H.U. CAREX Grzegorz Domagała Kielce | 5 | 83 105 PLN | 466 541 PLN |
| P.H.U. CAREX Grzegorz Domagała Kielce | 3 | 463 177 PLN | 1 389 531 PLN |
| GRANI SP. Z O.O. WARSZAWA | 2 | 269 862 PLN | 269 862 PLN |
| VIOL-TRANS WIOLETA CHABA Łąkoć | 2 | 124 PLN | - |
| PPHU ROLBUD i Kopalnia Piasku Roman Madejek Chodel | 2 | 88 PLN | 352 000 PLN |
| TRANSPORT S.C. Ż. MOSIOŁ, P. BĘBENEK Wierzbica | 2 | 221 400 PLN | 221 400 PLN |
| Magdalena Żeleźniak Drzewce | 2 | 23 623 PLN | 23 623 PLN |
| Spółki Cywilnej pod nazwą Północ Południe Tomasz Pater, Paweł Mika, Wojciech Pater Spółka Cywilna Żabno | 2 | 272 736 PLN | 272 736 PLN |
| Usługi transportowe Handel Art Spożywczo-Przemysłowymi i Rolnymi Dariusz Małyszek Mirosław Działa s.c. Mircze | 2 | 243 688 PLN | 243 688 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa kruszywa drogowego
2026-08-24 12:27:10Z
Dostawa kruszyw na potrzeby utwardzenia nawierzchni dróg gminnych Gminy Sawin
2026-08-08 10:28:54Z
Dostawa kruszywa kamiennego naturalnego dla Nadleśnictwa Józefów
2026-08-07 07:11:12Z
Dostawa kruszywa kamiennego naturalnego dla Nadleśnictwa Józefów
2026-08-07 06:58:38Z
„Dostawa kruszywa do sołectw na terenie Gminy Dołhobyczów”
2026-08-04 06:22:18Z
Dostawa kruszywa łamanego o granulacji 0-31,5 mm dla potrzeb Gminy Józefów nad Wisłą
2026-07-30 09:47:53Z
Dostawa i rozładunek kruszywa drogowego na drogi gminne w Gminie Urzędów
2026-07-28 10:01:30Z
Dostawa kruszywa drogowego
2026-07-27 12:41:50Z
Dostawa kruszywa łamanego na drogi Gminy Cyców
2026-07-20 11:12:56Z
„Dostawa kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm wraz z dostawą - Baza Obwodu Drogowego w Łęcznej ul. Przemysłowa 16”
2026-07-15 09:00:22Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311796 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa kruszywa drogowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430121305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Lotników Polskich 5
1.5.2.) Miejscowość: Świdnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@pegimek.swidnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pegimek.swidnik.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa kruszywa drogowego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74d26bc7-9975-4196-8c2d-1ae7f5f59409
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311796
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://pegimek.logintrade.net/zapytania_email,234502,5106c7b30b9c32d1c44be5c217610b3b.html3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Postępowanie będzie prowadzone na platformie przetargowej pod adresem: https://pegimek.logintrade.net/zapytania_email,234502,5106c7b30b9c32d1c44be5c217610b3b.html (dalej zwana: „platformą”). Dostęp do tej strony jest możliwy również ze strony internetowej Zamawiającego www.pegimek.swidnik.pl (zakładka PRZETARGI). Na podanej platformie przetargowej będą udostępnione zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 2 pkt 5) ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną tj. za pomocą elektronicznej platformy przetargowej.
2. Platforma wskazana w pkt I ust. 1 SWZ będzie służyła do składania ofert i wszelkich dokumentów i oświadczeń składanych wraz z ofertą. Platforma będzie służyła także do udostępniania SWZ, informacji o modyfikacji SWZ, przekazywania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, wyjaśnień treści SWZ o zamówieniu, wezwań do wyjaśnień lub uzupełnienia, wezwań do przedłożenia dokumentów i oświadczeń, wyjaśnień Wykonawców kierowanych w odpowiedzi na wezwania Zamawiającego, uzupełniania dokumentów (oświadczeń lub pełnomocnictw), udostępnienia informacji z otwarcia ofert, informacji o wyborze oferty najkorzystniejszej lub unieważnieniu postępowania wraz z zawiadomieniami skierowanymi do Wykonawców, udostępniania ofert, przekazywania wniosków o przedłużenie terminu związania ofertą i ważności wadium oraz zgód w tym zakresie.
3. Przeglądanie postępowań, pobieranie dokumentów nie wymaga rejestracji ani logowania na Platformie. Rejestracji oraz logowania wymaga złożenie wniosków o wyjaśnienie treści SWZ i złożenie oferty.
4. Logowania wymaga również przekazywanie wyjaśnień, dokumentów lub oświadczeń w odpowiedzi na wezwania Zamawiającego, kierowane w toku badania i oceny ofert.
5. Wykonawca przed złożeniem wniosków o wyjaśnienie treści SWZ oraz przed złożeniem oferty winien dokładnie zapoznać się ze szczegółową instrukcją dostępną na Platformie pod adresem:
https://pegimek.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html .
6. Złożenie oferty i pozostałych dokumentów oraz oświadczeń, o których mowa w SWZ wymaga zarejestrowania się przez Wykonawcę lub, w przypadku posiadania konta na Platformie, zalogowania. Rejestracja i logowanie są bezpłatne. Rejestrując się albo logując wykonawcy, akceptują warunki korzystania z platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na platformie w zakładce REGULAMIN.
7. Szczegółowe zasady korzystania z Platformy, w tym wymagania sprzętowo — techniczne umożliwiające korzystanie z Platformy (sporządzanie, wysyłanie i odbieranie korespondencji elektronicznej), szczegółowy sposób składania i wycofania ofert, przekazywania oświadczeń, dokumentów zostały określone w Instrukcjach Użytkownika dostępnych na platformie pod adresem: https://pegimek.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html. Korzystanie z platformy jest bezpłatne. Maksymalny rozmiar przesyłanych
plików: 150 MB.
8. Wymagania techniczne, jakim musi odpowiadać sprzęt komputerowy wykonawcy, aby móc korzystać z Platformy:
a) dopuszczalne przeglądarki internetowe:
Internet Explorer 8, Internet Explorer 9, Internet Explorer 10, Internet Explorer 11, Google Chrome 31, Mozilla Firefox 26, Opera 18.
b) pozostałe wymagania techniczne:
- dostęp do sieci internet;
- obsługa przez przeglądarkę protokołu XMLHttpRequest – ajax;
- włączona obsługa JavaScript;
- zalecana szybkość łącza internetowego powyżej 500 KB/s;
- zainstalowany Acrobat Reader;
- zainstalowane środowisko uruchomieniowe Java - Java SE Runtime Environment 6 Update 24 lub nowszy.
9. Za datę złożenia dokumentów elektronicznych rozumie się datę ich wpływu na platformę, w przypadku złożenia oferty - datę wyświetlaną na koncie Zamawiającego wskazaną w kolumnie „data złożenia oferty”.
10. Oświadczenia lub dokumenty przekazywane za pośrednictwem środka komunikacji elektronicznej przesyła się zgodnie z zasadami określonymi w przepisach Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji
elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. 2020, poz. 2452).
11. Pliki stanowiące ofertę powinny być uprzednio podpisane elektronicznie i składane z naniesionym podpisem.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, dalej „RODO”, informuję, że:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek Sp. z o.o., Al. Lotników Polskich 5,21-040 Świdnik, tel. 81 751-20-44;
2. we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych, jak również w przypadku pytań lub wątpliwości mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych na adres e-mail: iod@pegimek.swidnik.pl;
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu przeprowadzenia przedmiotowego postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na „Dostawę kruszywa drogowego”, prowadzonym w trybie podstawowym oraz jego rozstrzygnięcia, a także zawarcia umowy i jej realizacji, udokumentowania postępowania o udzielenie zamówienia i jego archiwizacji. Obowiązek informacyjny Zamawiający realizuje poprzez zamieszczenie pełnej klauzuli informacyjnej w pkt XXII SWZ.
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z art. 19 ust. 2 ustawy Pzp skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art. 16 rozporządzenia 2016/679, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp. Zgodnie z art. 19 ust. 3 ustawy Pzp w postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/670, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 23/2026/ZP
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak
4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:
Zamawiający określił wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności, zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa kruszywa drogowego kamiennego (pochodzenia dolomitowego) do budowy dróg gminnych w następujących ilościach i asortymencie:
a) frakcji 0-31,5 mm w ilości do 7 000 ton;
b) frakcji 2-8 mm (żwir) w ilości do 100 ton;
c) frakcji 8-16 mm w ilości do 100 ton.
Zamówienie obejmuje transport z kopalni do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz rozładunek we wskazanym przez Zamawiającego miejscu na terenie Gminy Świdnik. Oferowane i dostarczane kruszywo musi spełniać wymagania normy: PN-EN 13242 lub PN-EN 13242+A1 Kruszywa do niezwiązanych i związanych hydraulicznie materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym lub równoważne.
4.2.6.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Oferty będą oceniane w odniesieniu do najkorzystniejszych warunków przedstawionych przez Wykonawców w zakresie podanych kryteriów oceny.
2. Oferta wypełniająca w najwyższym stopniu wymagania określonego kryterium otrzyma maksymalną ilość punktów. Pozostałym Wykonawcom przypisana zostanie odpowiednio mniejsza liczba punktów.
3. Ocenie będą podlegać wyłącznie oferty nie podlegające odrzuceniu.
4. Zgodnie z art. 239 ust. 2 ustawy Pzp najkorzystniejszą ofertą będzie oferta z najniższą ceną (oferta, która uzyska największą ilość punktów).
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
deklaracja właściwości użytkowych potwierdzająca zgodność oferowanego kruszywa z normą PN-EN 13242 lub PN-EN 13242+A1 lub równoważną – deklaracja powinna zawierać informację o certyfikacji zakładowej kontroli produkcji (ZKP) producenta kruszyw przez notyfikowaną jednostkę certyfikującą - dla kruszywa frakcji 0-31,5 mm.5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
deklaracja właściwości użytkowych potwierdzająca zgodność oferowanego kruszywa z normą PN-EN 13242 lub PN-EN 13242+A1 lub równoważną – deklaracja powinna zawierać informację o certyfikacji zakładowej kontroli produkcji (ZKP) producenta kruszyw przez notyfikowaną jednostkę certyfikującą - dla kruszywa frakcji 0-31,5 mm.5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
- dowód wniesienia wadium,- pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik,
- pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (np. spółka cywilna, konsorcjum).
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
Wysokość wadium wynosi: 7000,00 zł. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku następujących formach:1) pieniądzu,
2) gwarancjach bankowych,
3) gwarancjach ubezpieczeniowych,
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Wadium w formie pieniężnej należy wnieść przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: PKO BP S.A., konto nr 94 1020 2313 0000 3902 1160 4875.
Jeżeli wadium zostanie wniesione w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w pkt 2-4 powyżej wykonawca przekazuje zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej.
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku ich oferta musi spełniać następujące wymagania:a) wykonawcy występujący wspólnie muszą ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia lub do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być złożone wraz z ofertą i sporządzone na zasadach określonych w pkt XI ust. 12 SWZ.
b) oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkich wykonawców występujących wspólnie,
c) wszyscy wykonawcy występujący wspólnie będą ponosić solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy,
d) każdy z wykonawców składających ofertę wspólną oddzielnie musi złożyć oświadczenie, o którym mowa w pkt XI ust. 10 lit. a) SWZ – oświadczenie to potwierdza brak podstaw do wykluczenia.
e) w przypadku składania oferty wspólnej należy złożyć ofertę zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt XI SWZ.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zakres i rodzaj zmian w umowie określono w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-07 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: ofertę należy złożyć za pomocą platformy pod adresem: https://pegimek.logintrade.net/zapytania_email,234502,5106c7b30b9c32d1c44be5c217610b3b.html
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-07 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-05
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Wykonawcy podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochroniebezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025, poz. 514 z późn. zm.). W przypadku wykonawcy wykluczonego na ww. podstawie zamawiający odrzuci ofertę takiego wykonawcy.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.06.2026
- Termin składania ofert
- 07.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 624 840 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
15 miesiące