Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa kruszywa kamiennego naturalnego dla Nadleśnictwa Józefów

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00382212

Zamawiający

NADLEŚNICTWO JÓZEFÓW

Józefów, Lubelskie

NIP: 9180004204

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

20-719 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
GRUPA MICHAŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Lublin NIP: 7123506083

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 GRUPA MICHAŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Lublin) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 55 rozstrzygniętych przetargów (CPV 14212200-2)

Najniższa cena

88 PLN

Średnia cena

145 349 PLN

Najwyższa cena

624 840 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ''ROTEX" Robert Tadla Uchanie 14 13 684 PLN 191 583 PLN
P.H.U. CAREX Grzegorz Domagała Kielce 5 83 105 PLN 466 541 PLN
P.H.U. CAREX Grzegorz Domagała Kielce 3 463 177 PLN 1 389 531 PLN
GRANI SP. Z O.O. WARSZAWA 2 269 862 PLN 269 862 PLN
VIOL-TRANS WIOLETA CHABA Łąkoć 2 124 PLN -
PPHU ROLBUD i Kopalnia Piasku Roman Madejek Chodel 2 88 PLN 352 000 PLN
TRANSPORT S.C. Ż. MOSIOŁ, P. BĘBENEK Wierzbica 2 221 400 PLN 221 400 PLN
Magdalena Żeleźniak Drzewce 2 23 623 PLN 23 623 PLN
Spółki Cywilnej pod nazwą Północ Południe Tomasz Pater, Paweł Mika, Wojciech Pater Spółka Cywilna Żabno 2 272 736 PLN 272 736 PLN
Usługi transportowe Handel Art Spożywczo-Przemysłowymi i Rolnymi Dariusz Małyszek Mirosław Działa s.c. Mircze 2 243 688 PLN 243 688 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 98 PLN Średnia: 219 850 PLN Max: 919 425 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa kruszywa kamiennego naturalnego dla Nadleśnictwa Józefów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO JÓZEFÓW

1.2.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Józefów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950014989

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Leśna 46G

1.4.2.) Miejscowość: Józefów

1.4.3.) Kod pocztowy: 23-460

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: jozefow@lublin.lasy.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jozefow.lublin.lasy.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1e08395-e909-42e9-bfdb-5dce119081da

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382212

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa kruszywa kamiennego naturalnego dla Nadleśnictwa Józefów

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa naturalnego kamiennego o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 mm, 0/63 mm oraz 31,5/63 mm rozumiana jako sprzedaż, załadunek, ważenie, transport, rozładunek i rozłożenie kruszywa na koszt Wykonawcy we wskazane przez przedstawicieli Zamawiającego miejsca w celu bieżącego uzupełnienia ubytków (koleiny, wyboje etc.) powstałych w nawierzchni jezdni dróg leśnych i stałych szlaków leśnych na terenie Nadleśnictwa Józefów. Ubytki są różnej szerokości i głębokości. Obowiązkiem Wykonawcy jest rozłożenie wymaganej przez Zamawiającego grubości warstwy kruszywa i rozrównanie go za pomocą sprzętu, w sposób umożliwiający przejazd po wysypaniu kruszywa w celu zachowania ciągłości technologicznej pozyskania drewna z terenu pożarzyska . Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe oraz zamówienie w trybie prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego zabezpieczenia środków finansowych. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub w części) w przypadku, gdy będzie to leżeć w interesie w Zamawiającego i wynikać z jego bieżących potrzeb. Prawo opcji obejmuje prawo do zwiększenia ilości ton kruszywa. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji przez cały okres realizacji umowy. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Dostawa przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji odbędzie się na takich samych zasadach jak zamówienie podstawowe. Wielkość zamówienia podstawowego wynosi 8 500 ton, w tym: frakcja 31,5/63 mm ilość 6 000 ton, frakcja 0/63 mm ilość 2 500 ton. Wielkość zamówienia w trybie prawa opcji wynosi 2 000 ton, w tym: frakcja 31,5/63 mm 1 500 ton, frakcja 0/63 mm 500 ton. Dostawa będzie realizowana sukcesywnie w oparciu o zapotrzebowanie Zamawiającego.

3.9.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

2 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GRUPA MICHAŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7123506083

4.3.3.) Ulica: ul. Gęsia 27/6

4.3.4.) Miejscowość: Lublin

4.3.5.) Kod pocztowy: 20-719

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2204775,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 108-390508

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2204775,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
07.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 14212200-2
14212200-2 (Kruszywo)