Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa kruszywa kamiennego naturalnego dla Nadleśnictwa Józefów
Zamawiający
NADLEŚNICTWO JÓZEFÓW
Józefów, Lubelskie
NIP: 9180004204
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Usługi Transportowo-Sprzętowe Wiesław Byra | Susiec | NIP: 9211250230 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Usługi Transportowo-Sprzętowe Wiesław Byra (Susiec) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 55 rozstrzygniętych przetargów (CPV 14212200-2)
Najniższa cena
88 PLN
Średnia cena
145 349 PLN
Najwyższa cena
624 840 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ''ROTEX" Robert Tadla Uchanie | 14 | 13 684 PLN | 191 583 PLN |
| P.H.U. CAREX Grzegorz Domagała Kielce | 5 | 83 105 PLN | 466 541 PLN |
| P.H.U. CAREX Grzegorz Domagała Kielce | 3 | 463 177 PLN | 1 389 531 PLN |
| GRANI SP. Z O.O. WARSZAWA | 2 | 269 862 PLN | 269 862 PLN |
| VIOL-TRANS WIOLETA CHABA Łąkoć | 2 | 124 PLN | - |
| PPHU ROLBUD i Kopalnia Piasku Roman Madejek Chodel | 2 | 88 PLN | 352 000 PLN |
| TRANSPORT S.C. Ż. MOSIOŁ, P. BĘBENEK Wierzbica | 2 | 221 400 PLN | 221 400 PLN |
| Magdalena Żeleźniak Drzewce | 2 | 23 623 PLN | 23 623 PLN |
| Spółki Cywilnej pod nazwą Północ Południe Tomasz Pater, Paweł Mika, Wojciech Pater Spółka Cywilna Żabno | 2 | 272 736 PLN | 272 736 PLN |
| Usługi transportowe Handel Art Spożywczo-Przemysłowymi i Rolnymi Dariusz Małyszek Mirosław Działa s.c. Mircze | 2 | 243 688 PLN | 243 688 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa kruszywa drogowego
2026-08-24 12:27:10Z
Dostawa kruszyw na potrzeby utwardzenia nawierzchni dróg gminnych Gminy Sawin
2026-08-08 10:28:54Z
Dostawa kruszywa kamiennego naturalnego dla Nadleśnictwa Józefów
2026-08-07 07:11:12Z
Dostawa kruszywa kamiennego naturalnego dla Nadleśnictwa Józefów
2026-08-07 06:58:38Z
„Dostawa kruszywa do sołectw na terenie Gminy Dołhobyczów”
2026-08-04 06:22:18Z
Dostawa kruszywa łamanego o granulacji 0-31,5 mm dla potrzeb Gminy Józefów nad Wisłą
2026-07-30 09:47:53Z
Dostawa i rozładunek kruszywa drogowego na drogi gminne w Gminie Urzędów
2026-07-28 10:01:30Z
Dostawa kruszywa drogowego
2026-07-27 12:41:50Z
Dostawa kruszywa łamanego na drogi Gminy Cyców
2026-07-20 11:12:56Z
„Dostawa kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm wraz z dostawą - Baza Obwodu Drogowego w Łęcznej ul. Przemysłowa 16”
2026-07-15 09:00:22Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382156 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa kruszywa kamiennego naturalnego dla Nadleśnictwa Józefów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO JÓZEFÓW
1.2.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Józefów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950014989
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Leśna 46G
1.4.2.) Miejscowość: Józefów
1.4.3.) Kod pocztowy: 23-460
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: jozefow@lublin.lasy gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jozefow.lublin.lasy.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4f9f82b-df94-4bb7-8baf-5baa4fdacaa5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382156
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa kruszywa kamiennego naturalnego dla Nadleśnictwa Józefów
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa naturalnego kamiennego o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 mm, 0/63 mm oraz 31,5/63 mm rozumiana jako sprzedaż, załadunek, ważenie, transport, rozładunek i rozłożenie kruszywa na koszt Wykonawcy we wskazane przez przedstawicieli Zamawiającego miejsca w celu bieżącego uzupełnienia ubytków (koleiny, wyboje etc.) powstałych w nawierzchni jezdni dróg leśnych i stałych szlaków leśnych na terenie Nadleśnictwa Józefów. Ubytki są różnej szerokości i głębokości. Obowiązkiem Wykonawcy jest rozłożenie wymaganej przez Zamawiającego grubości warstwy kruszywa i rozrównanie go za pomocą sprzętu, w sposób umożliwiający przejazd po wysypaniu kruszywa w celu zachowania ciągłości technologicznej pozyskania drewna z terenu pożarzyska . Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe oraz zamówienie w trybie prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego zabezpieczenia środków finansowych. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub w części) w przypadku, gdy będzie to leżeć w interesie w Zamawiającego i wynikać z jego bieżących potrzeb. Prawo opcji obejmuje prawo do zwiększenia ilości ton kruszywa. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji przez cały okres realizacji umowy. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Dostawa przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji odbędzie się na takich samych zasadach jak zamówienie podstawowe. Wielkość zamówienia podstawowego wynosi 8 500 ton, w tym: frakcja 0/31,5 mm 1 000 ton, frakcja 31,5/63 mm 5 000 ton frakcja 0/63 mm 2 500 ton. Wielkość zamówienia w trybie prawa opcji wynosi 2 500 ton, w tym: frakcja 0/31,5 mm 500 ton, frakcja 31,5/63 mm 1 500 ton, frakcja 0/63 mm 500 ton. Dostawa będzie realizowana sukcesywnie w oparciu o zapotrzebowanie Zamawiającego.
3.9.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Transportowo-Sprzętowe Wiesław Byra
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9211250230
4.3.3.) Ulica: ul. Tomaszowska 104A
4.3.4.) Miejscowość: Susiec
4.3.5.) Kod pocztowy: 22-672
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2336385,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 108-391402
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2336385,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE