Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 316 088 PLN
Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
Numer referencyjny: EZS.271.5.2026
Zamawiający
Gmina Łask
Warszawska 14
98-100 Łask, Łódzkie
NIP: 8311575675
REGON: 730934513
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Specyfikacja Warunków Zamówienia
19_TP1_2026_00_SWZ_meble3.pdf
dokumenty zamówienia meble żłobek
dokumenty_zamowienia.7z
Odpowiedzi na zapytania Wykonawców z dnia 10.07.2026
Odpowiedzi_10_07_2026.pdf
Odpowiedzi na zapytania Wykonawców z dnia 10.07.2026
Odpowiedzi2_10_07_2026.pdf
Informacja z otwarcia ofert z dnia 15.07.2026
19_TP1_2026_Informacja_222_5.pdf
Zawiadomienie o wyborze oferty najkorzystniejszej z dnia 16.07.2026
19_TP_2026_zaw_o_wyborze_oferty.pdf
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Moje Bambino Sp. z o.o. | Łódź | 7251933448 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Moje Bambino Sp. z o.o. (Łódź) | Umowa podpisana | 316 088 PLN | 316 088 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 33 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie)
Najniższa cena
15 035 PLN
Średnia cena
200 408 PLN
Najwyższa cena
705 713 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź | 3 | 167 941 PLN | 335 883 PLN |
| ATJ System Sp. z o.o. Pabianice | 2 | 284 416 PLN | 284 416 PLN |
| MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź | 2 | 109 756 PLN | 219 511 PLN |
| F/X Kamińska, Cisowski spółka jawna Częstochowa | 1 | 33 948 PLN | 33 948 PLN |
| Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź | 1 | 108 891 PLN | 108 891 PLN |
| BARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki Kuków | 1 | 31 755 PLN | 31 755 PLN |
| New Life Property Sp. o.o.z Warszawa | 1 | 322 949 PLN | 322 949 PLN |
| MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź | 1 | 19 435 PLN | 19 435 PLN |
| Arpi Jarosław Dłuski sp.j. Łódź | 1 | 422 841 PLN | 422 841 PLN |
| Marcin Borowik Meble Boro Radomsko | 1 | 705 713 PLN | 705 713 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup wyposażenia Klubiku Malucha w ramach projektu pn. „Rozbudowa budynku mieszkalno – usługowego wraz z budową windy i klatki schodowej oraz zmianą sposobu użytkowania na klubik malucha”
2026-08-27 10:44:02Z
„Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły Podstawowej w Szczycie, gm. Oporów”
2026-08-24 09:16:43Z
Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
2026-08-05 09:14:19Z
Dostawa wraz z montażem szafek ubraniowych i przebieralni do budynków, w których prowadzone są zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
2026-08-03 05:47:12Z
Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
2026-07-23 05:50:40Z
Zakup szafek wraz z zamkiem elektronicznym na potrzeby PCS w ramach realizacji zadania: „Modernizacja zaplecza szatniowo-socjalnego w Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie wraz z wyposażeniem”
2026-07-08 08:19:34Z
Dostawa oraz montaż pierwszego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
2026-06-25 13:28:03Z
Dostawa oraz montaż pierwszego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
2026-06-25 13:28:03Z
Dostawa oraz montaż pierwszego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
2026-06-25 13:28:03Z
Dostawa gablot i tabliczek przydrzwiowych
2026-06-22 18:09:53Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328525 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łask
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934513
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 14
1.5.2.) Miejscowość: Łask
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_oferta@lask.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lask.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0249ce26-9acd-4561-9694-4f848e8c0a37
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328525
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038050/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup, dostawa i montaż pierwszego wyposażenia, pomocy dydaktycznych, zabawek do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch 2022-2029”
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0249ce26-9acd-4561-9694-4f848e8c0a373.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a
wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy e-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/.
Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy
plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) Komunikacja między Zamawiającym
a Wykonawcami, w tym przekazywanie wszelkich oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji, odbywa się przy użyciu
platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/.
2) Zamawiający wymaga złożenia oferty w formie elektronicznej, tj. postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem
elektronicznym, wystawionym przez dostawcę kwalifikowanej usługi zaufania, będącego podmiotem świadczącym usługi
certyfikacyjne - podpis elektroniczny, spełniające wymogi bezpieczeństwa określone w ustawie z dnia 5 września 2016 r. o usługach
zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (t.j.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1725 z późn. zm.) lub w postaci elektronicznej opatrzonej
podpisem zaufanym lub podpisem osobistym za pośrednictwem platformy pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/.
3) Pozostałe informacje zostały określone w SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informujemy:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Gmina Łask, ul. Warszawska 14,
98-100 Łask, tel. +48 43 676 83 00, e-mail: um@lask.pl.
2. Inspektorem danych osobowych w Gminie Łask jest firma Elit Partner Sp. z o.o. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@lask.pl.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30 (sygnatura postępowania EZS.271.5.2026), prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust.1 ustawy.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres obowiązywania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały okres obowiązywania umowy.
6. Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy.
7. W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
8. Posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
9. Nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: EZS.271.5.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30.
2) Cena określona przez Wykonawcę w formularzu ofertowym powinna obejmować wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia wyliczone na podstawie kompletnej dokumentacji postępowania, obejmującej wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ oraz opis przedmiotu zamówienia stanowiący załączniki nr 5 do SWZ.
3) W kosztach oferty należy uwzględnić:
- koszty nabycia przedmiotu zamówienia zgodnie z warunkami określonymi we wzorze umowy i załącznikach do niej;
- koszty transportu na miejsce wskazane przez Zamawiającego;
- koszty ubezpieczenia na czas transportu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego;
- koszty przeprowadzenia odbioru końcowego;
- koszty wymaganego wyposażenia;
- koszty zabezpieczenia ścian, podłóg oraz innych elementów pomieszczeń w sposób zapobiegający ich uszkodzeniu lub zabrudzeniu, zarówno podczas dostawy każdej partii mebli i wyposażenia, jak i ich montażu;
- koszty wniesienia, rozmieszczenia, montażu lub instalacji mebli i wyposażenia w pomieszczeniach;
- koszty uprzątnięcia miejsca wykonywania prac, usunięcia powstałych odpadów oraz pozostawienia pomieszczenia w stanie nadającym się do użytkowania;
- koszty wynikające z wszelkich szkód powstałych w trakcie transportu, wniesienia, rozmieszczenia, montażu przedmiotu umowy, aż do podpisania protokołu odbioru;
- koszty udzielanej gwarancji;
- koszty uzyskania dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań SWZ oraz parametrów zaoferowanych przez Wykonawcę w ofercie;
- koszty związane z przeprowadzeniem odbiorów oraz koszty obecności osób niezbędnych do przeprowadzenia odbioru, które musi zapewnić Wykonawca;
- pozostałe koszty niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy.
4) UWAGA: Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia i złożenia wraz z ofertą formularza cenowego – załącznik nr 2 do SWZ, który stanowi integralną część oferty i nie podlega uzupełnieniu w toku postępowania. Formularz cenowy pozwala zweryfikować Zamawiającemu zgodność oferty z opisem przedmiotu zamówienia oraz stanowi podstawę do oceny ofert oraz rozliczeń. Wykonawca zobowiązany jest do wyceny wszystkich pozycji formularza cenowego. Brak formularza cenowego lub brak wyceny jakiejś pozycji będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia. Zamawiający udostępnia formularz cenowy w edytowalnej wersji w formacie .xlsx. Formularz należy uzupełnić oraz podpisać i dołączyć do oferty. Zamawiający przyjmie formularz cenowy w formacie .xlsx oraz w formacie .pdf
5) Zamawiający informuje, iż formularz cenowy stanowi treść oferty i służy identyfikacji oferowanego asortymentu. Wykonawca jest zobowiązany wskazać producenta, nazwę handlową lub model oferowanego produktu. Formularz cenowy nie podlega uzupełnieniu w trakcie procedury badania ofert. Nie dopuszcza się wpisów typu: ‘zgodnie z OPZ’, ‘wg wymagań Zamawiającego’ lub innych niewskazujących konkretnego wyrobu.
4.2.6.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
39100000-3 - Meble
39121000-6 - Biurka i stoły
39112000-0 - Krzesła
39151300-8 - Meble modułowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-07-29
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Zamawiający wybiera ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w specyfikacji warunków zamówienia.
2. Kryteria oceny ofert.
1) Cena ofertowa brutto (100%)
Liczba przyznanych punktów w ramach tego kryterium zostanie określona według wzoru:
PC = Cn/Cbo x 100 x 100%
gdzie:
PC – suma uzyskanych punktów badanej oferty w ramach kryterium
Cn – najniższa cena ofertowa
Cbo – cena badanej oferty
Wynik działania zostanie zaokrąglony do 2 miejsc po przecinku.
3. Maksymalna liczba punktów w kryterium równa jest określonej wadze kryterium.
4. Zgodnie z artykułem 246 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień Publicznych - Zamawiający zastosował kryterium ceny jako jedyne kryterium oceny ofert z uwagi na fakt, iż standardy jakościowe – parametry techniczne odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia zostały przez Zamawiającego ściśle określone, żeby zapewnić taką samą jakość przedmiotu zamówienia w przypadku każdego wyłonionego w postępowaniu Wykonawcy.
5. Uzasadnienie do zastosowania kryterium ceny jako jedynego kryterium oceny oferty: Kryteria oceny oferty zastosowano w świetle przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych art. 246 pkt. 2. Przesłanką do zastosowania kryterium 100% ceny jest sam przedmiot zamówienia, który jest powszechnie dostępny na rynku oraz ma ustalone standardy jakościowe.
6. Jako najkorzystniejsza zostanie wybrana oferta wykonawcy, która nie podlega odrzuceniu oraz uzyska największą liczbę punktów wyliczoną jako sumę punktów uzyskanych w ramach ustalonych kryteriów.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zamawiający nie wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych. Do oferty wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (sporządzone wg wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ). Oświadczenie to stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia z postępowania na dzień składania ofert.
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Na potwierdzenie zgodności oferowanych produktów (mebli i wyposażenia) z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci kart katalogowych, specyfikacji technicznych lub innych dokumentów producenta potwierdzających zgodność produktów wskazanych w formularzu asortymentowo-cenowym z wymaganiami Zamawiającego.- Dla mebli katalogowych Wykonawca składa karty katalogowe, specyfikacje techniczne lub inne dokumenty producenta.
- Dla mebli wykonywanych na wymiar Wykonawca składa dokumentację techniczną sporządzoną przez producenta lub wykonawcę, zawierającą co najmniej wymiary, opis zastosowanych materiałów, kolorystykę, parametry techniczne oraz wizualizację lub rysunek techniczny umożliwiające ocenę zgodności oferowanego produktu z wymaganiami Zamawiającego.
Zamawiający nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wymagane przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą.
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-15 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-15 09:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-13
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu prowadzonego na podstawie ustawy z dnia 11 września2019 r. – Prawo zamówień publicznych wyklucza się:
1) wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu Rady (WE) nr 765/2006 z dnia 18 maja 2006 r.
dotyczącego środków ograniczających w związku z sytuacją na Białorusi i udziałem Białorusi w agresji Rosji wobec Ukrainy
(Dz. Urz. UE L 134 z 20.05.2006, str. 1 z późn. zm.) i rozporządzeniu Rady (UE) nr 269/2014 z dnia 17 marca 2014 r. w
sprawie środków ograniczających w odniesieniu do działań podważających integralność terytorialną, suwerenność i
niezależność Ukrainy lub im zagrażających (Dz. U. L 78 z 17.03.2014, s. 6 z późn. zm.) albo wpisanego na listę na
podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy z
dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz
służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514 z późn. zm.);
2) wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu
pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2025 r. poz. 644 z późn. zm.) jest osoba wymieniona w wykazach
określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem
rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę
rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie
przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego;
3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29
września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2026 r. poz. 522 z późn. zm.) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych
w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia
24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu
środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji
na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.07.2026
- Termin składania ofert
- 15.07.2026 07:00
- Wartość umowy
- 316 088 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-07-29