Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa wraz z montażem szafek ubraniowych i przebieralni do budynków, w których prowadzone są zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Zamawiający
UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
Łódź, Łódzkie
NIP: 7251843739
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ATJ System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Pabianice | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ATJ System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Pabianice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 33 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39150000-8)
Najniższa cena
15 035 PLN
Średnia cena
200 408 PLN
Najwyższa cena
705 713 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź | 3 | 167 941 PLN | 335 883 PLN |
| ATJ System Sp. z o.o. Pabianice | 2 | 284 416 PLN | 284 416 PLN |
| MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź | 2 | 109 756 PLN | 219 511 PLN |
| F/X Kamińska, Cisowski spółka jawna Częstochowa | 1 | 33 948 PLN | 33 948 PLN |
| Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź | 1 | 108 891 PLN | 108 891 PLN |
| BARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki Kuków | 1 | 31 755 PLN | 31 755 PLN |
| New Life Property Sp. o.o.z Warszawa | 1 | 322 949 PLN | 322 949 PLN |
| MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź | 1 | 19 435 PLN | 19 435 PLN |
| Arpi Jarosław Dłuski sp.j. Łódź | 1 | 422 841 PLN | 422 841 PLN |
| Marcin Borowik Meble Boro Radomsko | 1 | 705 713 PLN | 705 713 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup wyposażenia Klubiku Malucha w ramach projektu pn. „Rozbudowa budynku mieszkalno – usługowego wraz z budową windy i klatki schodowej oraz zmianą sposobu użytkowania na klubik malucha”
2026-08-27 10:44:02Z
„Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły Podstawowej w Szczycie, gm. Oporów”
2026-08-24 09:16:43Z
Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
2026-08-05 09:14:19Z
Dostawa wraz z montażem szafek ubraniowych i przebieralni do budynków, w których prowadzone są zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
2026-08-03 05:47:12Z
Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
2026-07-23 05:50:40Z
Zakup szafek wraz z zamkiem elektronicznym na potrzeby PCS w ramach realizacji zadania: „Modernizacja zaplecza szatniowo-socjalnego w Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie wraz z wyposażeniem”
2026-07-08 08:19:34Z
Dostawa oraz montaż pierwszego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
2026-06-25 13:28:03Z
Dostawa oraz montaż pierwszego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
2026-06-25 13:28:03Z
Dostawa oraz montaż pierwszego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30
2026-06-25 13:28:03Z
Dostawa gablot i tabliczek przydrzwiowych
2026-06-22 18:09:53Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373744 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa wraz z montażem szafek ubraniowych i przebieralni do budynków, w których prowadzone są zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
1.2.) Oddział zamawiającego: UMed w Łodzi
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 473073308
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: al. Kościuszki 4
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 90-419
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: jaroslaw.wyszomirski@umed.lodz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umed.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-537c553a-e300-481a-9b16-7308bca0dd7d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373744
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 144-499373
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Przedsięwzięcie pt. „PRU UMED - Poprawa warunków studiowania w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, poprzez budowę, rozbudowę, modernizację i doposażenie obiektów Uczelni, mających na celu zwiększenie liczby studentów na kierunkach medycznych” finansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa wraz z montażem szafek ubraniowych i przebieralni do budynków, w których prowadzone są zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa wraz z montażem szafek ubraniowych i przebieralni do budynków, w których prowadzone są zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
3.9.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-03-164.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ATJ System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.3.) Ulica: Żwirki i Wigury 17
4.3.4.) Miejscowość: Pabianice
4.3.5.) Kod pocztowy: 95-200
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3858768,30 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2015/S 751826-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 4
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu dostawy części zamówienia z I etapu na II etap z uwagi na trwające prace remontowe uniemożliwiające dostawę przedmiotu zamówienia do danej lokalizacji.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
725 sztuk modułów 3 szafkowych oraz 2 sztuki przebieralni zostały dostarczone i zamontowane w II etapie realizacji.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
w związku z trwającymi pracami remontowo-budowlanymi w pomieszczeniach, do których miały trafić szafki i przebieralnie, uniemożliwiającymi montaż szafek we wszystkich pomieszczeniach w danej lokalizacji w jednym terminie zmieniono sposób rozliczenia prac po zakończeniu wyposażania danego pomieszczenia.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Procedura odbioru prowadzona jest oddzielnie dla każdej z lokalizacji i po dostawie elementów zamówienia do wskazanych pomieszczeń.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Trwające prace remontowo-budowlane w pomieszczeniach, do których miały trafić szafki i przebieralnie, uniemożliwiające montaż przedmiotu zamówienia
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie terminu realizacji II etapu z 10-16 marca 2026 r. na 30 marca 2026 r. oraz zmianę sposobu płatności poprzez wprowadzenie wypłaty zaliczki w wysokości 20% wartości umowy po przedstawieniu gotowości Wykonawcy do dostawy towaru.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Trwające prace remontowo-budowlane w pomieszczeniach, do których miały trafić szafki i przebieralnie, uniemożliwiające montaż przedmiotu zamówienia oraz zwiększenie ilości zamówionych szafek 2 komorowych o 73 sztuki.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie terminu realizacji II etapu do 26 czerwca 2026 r. oraz zwiększenie ilości zamówionego towaru
Wartość zmiany umowy (należy podać zarówno zwiększenie jak i zmniejszenie): zwiększenie wartości o 194.844,30 zł brutto
5.4.6.) Wartość zmiany: 194844,30
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4053612,60 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE