Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 316 088 PLN

Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00328525

Numer referencyjny: EZS.271.5.2026

Zamawiający

Gmina Łask

Warszawska 14

98-100 Łask, Łódzkie

NIP: 8311575675

REGON: 730934513

Opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30. 2) Cena określona przez Wykonawcę w formularzu ofertowym powinna obejmować wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia wyliczone na podstawie kompletnej dokumentacji postępowania, obejmującej wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ oraz opis przedmiotu zamówienia stanowiący załączniki nr 5 do SWZ. 3) W kosztach oferty należy uwzględnić: - koszty nabycia przedmiotu zamówienia zgodnie z warunkami określonymi we wzorze umowy i załącznikach do niej; - koszty transportu na miejsce wskazane przez Zamawiającego; - koszty ubezpieczenia na czas transportu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego; - koszty przeprowadzenia odbioru końcowego; - koszty wymaganego wyposażenia; - koszty zabezpieczenia ścian, podłóg oraz innych elementów pomieszczeń w sposób zapobiegający ich uszkodzeniu lub zabrudzeniu, zarówno podczas dostawy każdej partii mebli i wyposażenia, jak i ich montażu; - koszty wniesienia, rozmieszczenia, montażu lub instalacji mebli i wyposażenia w pomieszczeniach; - koszty uprzątnięcia miejsca wykonywania prac, usunięcia powstałych odpadów oraz pozostawienia pomieszczenia w stanie nadającym się do użytkowania; - koszty wynikające z wszelkich szkód powstałych w trakcie transportu, wniesienia, rozmieszczenia, montażu przedmiotu umowy, aż do podpisania protokołu odbioru; - koszty udzielanej gwarancji; - koszty uzyskania dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań SWZ oraz parametrów zaoferowanych przez Wykonawcę w ofercie; - koszty związane z przeprowadzeniem odbiorów oraz koszty obecności osób niezbędnych do przeprowadzenia odbioru, które musi zapewnić Wykonawca; - pozostałe koszty niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. 4) UWAGA: Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia i złożenia wraz z ofertą formularza cenowego – załącznik nr 2 do SWZ, który stanowi integralną część oferty i nie podlega uzupełnieniu w toku postępowania. Formularz cenowy pozwala zweryfikować Zamawiającemu zgodność oferty z opisem przedmiotu zamówienia oraz stanowi podstawę do oceny ofert oraz rozliczeń. Wykonawca zobowiązany jest do wyceny wszystkich pozycji formularza cenowego. Brak formularza cenowego lub brak wyceny jakiejś pozycji będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia. Zamawiający udostępnia formularz cenowy w edytowalnej wersji w formacie .xlsx. Formularz należy uzupełnić oraz podpisać i dołączyć do oferty. Zamawiający przyjmie formularz cenowy w formacie .xlsx oraz w formacie .pdf 5) Zamawiający informuje, iż formularz cenowy stanowi treść oferty i służy identyfikacji oferowanego asortymentu. Wykonawca jest zobowiązany wskazać producenta, nazwę handlową lub model oferowanego produktu. Formularz cenowy nie podlega uzupełnieniu w trakcie procedury badania ofert. Nie dopuszcza się wpisów typu: ‘zgodnie z OPZ’, ‘wg wymagań Zamawiającego’ lub innych niewskazujących konkretnego wyrobu.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź 7251933448

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Moje Bambino Sp. z o.o. (Łódź) Umowa podpisana 316 088 PLN 316 088 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 33 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie)

Najniższa cena

15 035 PLN

Średnia cena

200 408 PLN

Najwyższa cena

705 713 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź 3 167 941 PLN 335 883 PLN
ATJ System Sp. z o.o. Pabianice 2 284 416 PLN 284 416 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź 2 109 756 PLN 219 511 PLN
F/X Kamińska, Cisowski spółka jawna Częstochowa 1 33 948 PLN 33 948 PLN
Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź 1 108 891 PLN 108 891 PLN
BARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki Kuków 1 31 755 PLN 31 755 PLN
New Life Property Sp. o.o.z Warszawa 1 322 949 PLN 322 949 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź 1 19 435 PLN 19 435 PLN
Arpi Jarosław Dłuski sp.j. Łódź 1 422 841 PLN 422 841 PLN
Marcin Borowik Meble Boro Radomsko 1 705 713 PLN 705 713 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup wyposażenia Klubiku Malucha w ramach projektu pn. „Rozbudowa budynku mieszkalno – usługowego wraz z budową windy i klatki schodowej oraz zmianą sposobu użytkowania na klubik malucha”

ALTARE Sp. z o.o. 339 710 PLN

2026-08-27 10:44:02Z

„Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły Podstawowej w Szczycie, gm. Oporów”

New Life Property Sp. o.o.z 322 949 PLN

2026-08-24 09:16:43Z

Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

Moje Bambino Sp. z o.o. -

2026-08-05 09:14:19Z

Dostawa wraz z montażem szafek ubraniowych i przebieralni do budynków, w których prowadzone są zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

ATJ System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-03 05:47:12Z

Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

Moje Bambino Sp. z o.o. 316 088 PLN

2026-07-23 05:50:40Z

Zakup szafek wraz z zamkiem elektronicznym na potrzeby PCS w ramach realizacji zadania: „Modernizacja zaplecza szatniowo-socjalnego w Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie wraz z wyposażeniem”

ATJ System Sp. z o.o. -

2026-07-08 08:19:34Z

Dostawa oraz montaż pierwszego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

Moje Bambino Sp. z o.o. 19 794 PLN

2026-06-25 13:28:03Z

Dostawa oraz montaż pierwszego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

F&B Gastro Sp. z o.o. 23 326 PLN

2026-06-25 13:28:03Z

Dostawa oraz montaż pierwszego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

FHU Intersell Waldemar Płonka 63 302 PLN

2026-06-25 13:28:03Z

Dostawa gablot i tabliczek przydrzwiowych

SŁAWOMIR WOJCIECH SKIBA - PPHU "SKIBA & SKIBA" S.C. -

2026-06-22 18:09:53Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 294 PLN Średnia: 130 159 PLN Max: 1 113 150 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łask

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934513

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 14

1.5.2.) Miejscowość: Łask

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_oferta@lask.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lask.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0249ce26-9acd-4561-9694-4f848e8c0a37

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328525

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038050/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup, dostawa i montaż pierwszego wyposażenia, pomocy dydaktycznych, zabawek do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch 2022-2029”

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0249ce26-9acd-4561-9694-4f848e8c0a37

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a
wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy e-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/.
Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy
plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) Komunikacja między Zamawiającym
a Wykonawcami, w tym przekazywanie wszelkich oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji, odbywa się przy użyciu
platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/.
2) Zamawiający wymaga złożenia oferty w formie elektronicznej, tj. postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem
elektronicznym, wystawionym przez dostawcę kwalifikowanej usługi zaufania, będącego podmiotem świadczącym usługi
certyfikacyjne - podpis elektroniczny, spełniające wymogi bezpieczeństwa określone w ustawie z dnia 5 września 2016 r. o usługach
zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (t.j.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1725 z późn. zm.) lub w postaci elektronicznej opatrzonej
podpisem zaufanym lub podpisem osobistym za pośrednictwem platformy pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/.
3) Pozostałe informacje zostały określone w SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informujemy:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Gmina Łask, ul. Warszawska 14,
98-100 Łask, tel. +48 43 676 83 00, e-mail: um@lask.pl.
2. Inspektorem danych osobowych w Gminie Łask jest firma Elit Partner Sp. z o.o. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@lask.pl.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30 (sygnatura postępowania EZS.271.5.2026), prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust.1 ustawy.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres obowiązywania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały okres obowiązywania umowy.
6. Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy.
7. W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
8. Posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
9. Nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: EZS.271.5.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30.

2) Cena określona przez Wykonawcę w formularzu ofertowym powinna obejmować wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia wyliczone na podstawie kompletnej dokumentacji postępowania, obejmującej wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ oraz opis przedmiotu zamówienia stanowiący załączniki nr 5 do SWZ.

3) W kosztach oferty należy uwzględnić:
- koszty nabycia przedmiotu zamówienia zgodnie z warunkami określonymi we wzorze umowy i załącznikach do niej;
- koszty transportu na miejsce wskazane przez Zamawiającego;
- koszty ubezpieczenia na czas transportu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego;
- koszty przeprowadzenia odbioru końcowego;
- koszty wymaganego wyposażenia;
- koszty zabezpieczenia ścian, podłóg oraz innych elementów pomieszczeń w sposób zapobiegający ich uszkodzeniu lub zabrudzeniu, zarówno podczas dostawy każdej partii mebli i wyposażenia, jak i ich montażu;
- koszty wniesienia, rozmieszczenia, montażu lub instalacji mebli i wyposażenia w pomieszczeniach;
- koszty uprzątnięcia miejsca wykonywania prac, usunięcia powstałych odpadów oraz pozostawienia pomieszczenia w stanie nadającym się do użytkowania;
- koszty wynikające z wszelkich szkód powstałych w trakcie transportu, wniesienia, rozmieszczenia, montażu przedmiotu umowy, aż do podpisania protokołu odbioru;
- koszty udzielanej gwarancji;
- koszty uzyskania dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań SWZ oraz parametrów zaoferowanych przez Wykonawcę w ofercie;
- koszty związane z przeprowadzeniem odbiorów oraz koszty obecności osób niezbędnych do przeprowadzenia odbioru, które musi zapewnić Wykonawca;
- pozostałe koszty niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy.

4) UWAGA: Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia i złożenia wraz z ofertą formularza cenowego – załącznik nr 2 do SWZ, który stanowi integralną część oferty i nie podlega uzupełnieniu w toku postępowania. Formularz cenowy pozwala zweryfikować Zamawiającemu zgodność oferty z opisem przedmiotu zamówienia oraz stanowi podstawę do oceny ofert oraz rozliczeń. Wykonawca zobowiązany jest do wyceny wszystkich pozycji formularza cenowego. Brak formularza cenowego lub brak wyceny jakiejś pozycji będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia. Zamawiający udostępnia formularz cenowy w edytowalnej wersji w formacie .xlsx. Formularz należy uzupełnić oraz podpisać i dołączyć do oferty. Zamawiający przyjmie formularz cenowy w formacie .xlsx oraz w formacie .pdf

5) Zamawiający informuje, iż formularz cenowy stanowi treść oferty i służy identyfikacji oferowanego asortymentu. Wykonawca jest zobowiązany wskazać producenta, nazwę handlową lub model oferowanego produktu. Formularz cenowy nie podlega uzupełnieniu w trakcie procedury badania ofert. Nie dopuszcza się wpisów typu: ‘zgodnie z OPZ’, ‘wg wymagań Zamawiającego’ lub innych niewskazujących konkretnego wyrobu.

4.2.6.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

39100000-3 - Meble

39121000-6 - Biurka i stoły

39112000-0 - Krzesła

39151300-8 - Meble modułowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-07-29

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Zamawiający wybiera ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w specyfikacji warunków zamówienia.

2. Kryteria oceny ofert.

1) Cena ofertowa brutto (100%)
Liczba przyznanych punktów w ramach tego kryterium zostanie określona według wzoru:
PC = Cn/Cbo x 100 x 100%
gdzie:
PC – suma uzyskanych punktów badanej oferty w ramach kryterium
Cn – najniższa cena ofertowa
Cbo – cena badanej oferty

Wynik działania zostanie zaokrąglony do 2 miejsc po przecinku.


3. Maksymalna liczba punktów w kryterium równa jest określonej wadze kryterium.

4. Zgodnie z artykułem 246 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień Publicznych - Zamawiający zastosował kryterium ceny jako jedyne kryterium oceny ofert z uwagi na fakt, iż standardy jakościowe – parametry techniczne odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia zostały przez Zamawiającego ściśle określone, żeby zapewnić taką samą jakość przedmiotu zamówienia w przypadku każdego wyłonionego w postępowaniu Wykonawcy.

5. Uzasadnienie do zastosowania kryterium ceny jako jedynego kryterium oceny oferty: Kryteria oceny oferty zastosowano w świetle przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych art. 246 pkt. 2. Przesłanką do zastosowania kryterium 100% ceny jest sam przedmiot zamówienia, który jest powszechnie dostępny na rynku oraz ma ustalone standardy jakościowe.

6. Jako najkorzystniejsza zostanie wybrana oferta wykonawcy, która nie podlega odrzuceniu oraz uzyska największą liczbę punktów wyliczoną jako sumę punktów uzyskanych w ramach ustalonych kryteriów.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zamawiający nie wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych. Do oferty wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (sporządzone wg wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ). Oświadczenie to stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia z postępowania na dzień składania ofert.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Na potwierdzenie zgodności oferowanych produktów (mebli i wyposażenia) z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci kart katalogowych, specyfikacji technicznych lub innych dokumentów producenta potwierdzających zgodność produktów wskazanych w formularzu asortymentowo-cenowym z wymaganiami Zamawiającego.

- Dla mebli katalogowych Wykonawca składa karty katalogowe, specyfikacje techniczne lub inne dokumenty producenta.

- Dla mebli wykonywanych na wymiar Wykonawca składa dokumentację techniczną sporządzoną przez producenta lub wykonawcę, zawierającą co najmniej wymiary, opis zastosowanych materiałów, kolorystykę, parametry techniczne oraz wizualizację lub rysunek techniczny umożliwiające ocenę zgodności oferowanego produktu z wymaganiami Zamawiającego.

Zamawiający nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wymagane przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-15 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-15 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-13

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu prowadzonego na podstawie ustawy z dnia 11 września
2019 r. – Prawo zamówień publicznych wyklucza się:
1) wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu Rady (WE) nr 765/2006 z dnia 18 maja 2006 r.
dotyczącego środków ograniczających w związku z sytuacją na Białorusi i udziałem Białorusi w agresji Rosji wobec Ukrainy
(Dz. Urz. UE L 134 z 20.05.2006, str. 1 z późn. zm.) i rozporządzeniu Rady (UE) nr 269/2014 z dnia 17 marca 2014 r. w
sprawie środków ograniczających w odniesieniu do działań podważających integralność terytorialną, suwerenność i
niezależność Ukrainy lub im zagrażających (Dz. U. L 78 z 17.03.2014, s. 6 z późn. zm.) albo wpisanego na listę na
podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy z
dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz
służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514 z późn. zm.);
2) wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu
pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2025 r. poz. 644 z późn. zm.) jest osoba wymieniona w wykazach
określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem
rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę
rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie
przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego;
3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29
września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2026 r. poz. 522 z późn. zm.) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych
w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia
24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu
środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji
na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
07.07.2026
Termin składania ofert
15.07.2026 07:00
Wartość umowy
316 088 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39150000-8 (Różne meble i wyposażenie) 39100000-3 (Meble) 39121000-6 (Biurka i stoły) 39112000-0 (Krzesła) 39151300-8 (Meble modułowe) 39100000-3 - Meble 39121000-6 - Biurka i stoły 39112000-0 - Krzesła 39151300-8 - Meble modułowe

Okres realizacji

do 2026-07-29