Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa paliw płynnych do samochodów i sprzętu

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00146482

Numer referencyjny: ZP/1/2026

Zamawiający

ZAKŁAD UTRZYMANIA MIASTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Jana III Sobieskiego 75A

96-100 Skierniewice, Łódzkie

NIP: 8361555545

REGON: 750120226

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: dostawa: paliw płynnych do samochodów i sprzętu w szacunkowej ilości 80 000 litrów (80m3). Szacunkowa ilość paliwa ma charakter jedynie orientacyjny i nie stanowi ze strony Zamawiającego, zobowiązania do zakupu paliwa w podanej ilości. Minimalny zakres zrealizowanego zamówienia wyniesie 40 000 litrów (40m3).

Kryteria oceny ofert

Cena %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
DAMO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Łowicz REGON 101836795

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 DAMO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Łowicz) Umowa podpisana 5 977 PLN -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 20 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09134100-8 - Olej napędowy)

Najniższa cena

5 977 PLN

Średnia cena

206 730 PLN

Najwyższa cena

464 256 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PETROJET SP. ZO.O. Pionki 3 79 647 PLN 238 940 PLN
PETROJET SP. Z O.O. PIONKI 2 - -
P.H.U BAAG Renchen, Jończyk Sp. J. Olesno 1 260 760 PLN 260 760 PLN
P.H.U. „BAAG” RENCHEN, JOŃCZYK SP.J. OLESNO 1 - -
WLS GLOBAL Sp. z o.o Kalisz 1 - -
WLS GLOBAL Sp. z o.o., Kalisz 1 208 554 PLN 208 554 PLN
Ekopol Górnośląski Holding SA Piekary Śląskie 1 304 376 PLN 304 376 PLN
P.P.U.H. BUD-TRANS Opoczno 1 464 256 PLN 464 256 PLN
INTEROIL Sp. j. Kameccy-Galuba Szczerców 1 280 454 PLN 280 454 PLN
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o. o. Bełchatów 1 181 830 PLN 181 830 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa i zakup paliw płynnych (tj. Olej napędowy, Benzyna bezołowiowa Pb 95, ................................ dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Opocznie”

P.P.U.H. BUD-TRANS 464 256 PLN

2026-08-04 07:22:24Z

Zakup paliw płynnych w systemie sprzedaży bezgotówkowej

PETROJET SP. Z O.O. -

2026-07-30 11:41:22Z

Zakup paliw płynnych

PETROJET SP. Z O.O. -

2026-07-17 10:12:54Z

Dostawa oleju napędowego standardowego i o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych

PETROJET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-15 05:25:15Z

Dostawa paliw ciekłych

INTEROIL Sp. j. Kameccy-Galuba 280 454 PLN

2026-06-24 12:00:26Z

Dostawa paliw płynnych dla potrzeb Powiatowego Zarządu Dróg w Łasku

Ekopol Górnośląski Holding SA 304 376 PLN

2026-04-23 12:46:45Z

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego dla Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Sulejowie oraz podległych Zakładów Doświadczalnych Oceny Odmian w Masłowicach i Lućmierzu.

PETROJET SP. ZO.O. 43 739 PLN

2026-04-07 09:45:21Z

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego dla Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Sulejowie oraz podległych Zakładów Doświadczalnych Oceny Odmian w Masłowicach i Lućmierzu.

PETROJET SP. ZO.O. 135 841 PLN

2026-04-07 09:45:21Z

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego dla Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Sulejowie oraz podległych Zakładów Doświadczalnych Oceny Odmian w Masłowicach i Lućmierzu.

PETROJET SP. ZO.O. 59 360 PLN

2026-04-07 09:45:21Z

Dostawa paliw płynnych do samochodów i sprzętu

DAMO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 5 977 PLN

2026-03-30 05:05:37Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 6 PLN Średnia: 518 564 PLN Max: 1 304 256 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa paliw płynnych do samochodów i sprzętu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UTRZYMANIA MIASTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750120226

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 75A

1.5.2.) Miejscowość: Skierniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.moskwa@zum-skierniewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zum-skierniewice.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Zakładem Utrzymania Miasta Spółka z o.o.

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa paliw płynnych do samochodów i sprzętu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1da560e-2ab6-459a-8d9f-7b8d60bc5f76

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00146482

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f1da560e-2ab6-459a-8d9f-7b8d60bc5f76

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: strona internetowa prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-f1da560e-2ab6-459a-8d9f-7b8d60bc5f76

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu oraz składanie ofert odbywa się w całości poprzez platformę ezamowienia. Oferta pod rygorem nieważności musi być podpisana podpisem osobistym, zaufanym lub elektronicznym.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/1/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: dostawa: paliw płynnych do samochodów i sprzętu w szacunkowej ilości 80 000 litrów (80m3).
Szacunkowa ilość paliwa ma charakter jedynie orientacyjny i nie stanowi ze strony Zamawiającego, zobowiązania do zakupu paliwa w podanej ilości.
Minimalny zakres zrealizowanego zamówienia wyniesie 40 000 litrów (40m3).

4.2.6.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje zmianę terminu wykonania zamówienia w sytuacji niewykorzystania całości środków przeznaczonych na realizację zamówienia i ilości zamówionego oleju. Wydłużenie terminu umowy możliwe będzie na czas maksymalnie 6 miesięcy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-03-17 15:30

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-f1da560e-2ab6-459a-8d9f-7b8d60bc5f76

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-03-17 15:40

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-04-15

2026-03-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
09.03.2026
Termin składania ofert
17.03.2026 14:30
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 09134100-8 - Olej napędowy
09134100-8 (Olej napędowy)

Okres realizacji

12 miesiące