Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa paliwa gazowego na potrzeby wybranych Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00279200

Zamawiający

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - POZNAŃSKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNY

Poznań, Wielkopolskie

NIP: 7831822694

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
PGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 0000488778

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 PGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09123000-7)

Najniższa cena

111 733 PLN

Średnia cena

524 377 PLN

Najwyższa cena

1 048 147 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. Warszawa 3 267 263 PLN 801 788 PLN
PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Warszawa 2 944 855 PLN 944 855 PLN
PGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 1 - -
PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
myORLEN sp. z o.o. Warszawa 1 368 733 PLN 368 733 PLN
7773129484 Warszawa 1 1 048 147 PLN 1 048 147 PLN
UNIMOT ENERGIA i GAZ sp. z o.o. Warszawa 1 - -
PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Warszawa 1 - 350 101 PLN
UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o. Warszawa 1 534 071 PLN 534 071 PLN
UNIMOT Energia i Gaz Sp. z o.o., Warszawa 1 497 425 PLN 497 425 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Gminy Czerwonak i podmiotów wymienionych w SWZ, na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.”

7773129484 1 048 147 PLN

2026-08-28 06:02:45Z

Zakup i dystrybucja paliwa gazowego dla Muzeum Miasta Poznania - oddziału Muzeum Narodowego w Poznaniu.

PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. 350 101 PLN

2026-08-13 12:11:59Z

Zaopatrzenie obiektów Gminy Szamocin i jej jednostek organizacyjnych w paliwo gazowe na rok 2027

Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. 416 495 PLN

2026-07-31 10:11:55Z

Dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E do 62 punktów poboru zlokalizowanych w obiektach Policji na terenie województwa wielkopolskiego

UNIMOT ENERGIA i GAZ sp. z o.o. -

2026-07-28 06:18:51Z

„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Gminy Miejskiej Wągrowiec oraz jej jednostek organizacyjnych na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.”

UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o. 534 071 PLN

2026-07-21 06:01:27Z

„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu na okres od 01.07.2026 r. do 30.06.2027 r. ”

Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. 273 560 PLN

2026-06-16 08:49:33Z

Dostawa paliwa gazowego na potrzeby wybranych Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz

PGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-06-08 12:15:59Z

KOMPLEKSOWA DOSTAWA GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO (GRUPA E) DLA GMINY MIEJSKIEJ KOŁO I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NA OKRES OD 01.06.2026 R. DO 31.05.2027 R.

UNIMOT Energia i Gaz Sp. z o.o., 497 425 PLN

2026-05-27 11:35:59Z

Zakup w ramach umowy kompleksowej paliwa gazowego i jego dystrybucji na potrzeby jednostek organizacyjnych Miasta Kalisza i innych podmiotów w roku 2025

UNIMOT Energia i Gaz Sp. z o.o. -

2026-05-18 09:12:17Z

Kompleksowa dostawa paliwa gazowego (gazu ziemnego wysokometanowego typu E) obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji paliwa gazowego na potrzeby Gminy Kostrzyn

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. -

2026-05-07 06:25:19Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 5 444 PLN Średnia: 400 997 PLN Max: 1 111 183 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa paliwa gazowego na potrzeby wybranych Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - POZNAŃSKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNY

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386566426

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Ewarysta Estkowskiego 6

1.4.2.) Miejscowość: Poznań

1.4.3.) Kod pocztowy: 61-755

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: komisjaprzetargowa@lukasiewicz.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pit.lukasiewicz.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73b52edb-f5f0-4a6d-88ac-0570b706cd42

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279200

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-08

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 407592-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa paliwa gazowego na potrzeby wybranych Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa gazowego do 36 punktów poboru (dalej
„PPG”) o łącznym szacowanym wolumenie: 36 PPG – dostawa od 1 października 2024 r. do 31 grudnia 2025 r.:

3.9.) Główny kod CPV: 09123000-7 - Gaz ziemny

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2025-12-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000488778

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1023075,01 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 644870-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 579946,72 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Pozostałe Instytuty:

KIT 28 921,55 zł
IMPiB 371 101,32 zł
ICiMB 1 434 860,07 zł
ICHP 632 122,33 zł
IEL 1 950 181,09 zł
WIT 576 955,37 zł
IPO 192 354,92 zł
PIAP 1 209 926,91 zł
PORT 4 321 060,12 zł
AI (EMAG) 53 624,00 zł
IMIF 191 504,94 zł
ICSO 650 223,39 zł
IMN 426 096,85 zł
ŁIT 1 204 846,47 zł
2026-06-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
08.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 09123000-7
09123000-7 (Gaz ziemny)