Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa soli drogowej białej gruboziarnistej o granulacji 0,25mm÷4mm z dodatkiem antyzbrylacza w ilości około 625 ton do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2024/2025
Zamawiający
POWIAT WOŁOMIŃSKI
Wołomin, Mazowieckie
NIP: 1250940609
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa TRASA Sp. z o.o. | Biała Podlaska | 5370000822 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa TRASA Sp. z o.o. (Biała Podlaska) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 24 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34927100-2)
Najniższa cena
44 221 PLN
Średnia cena
219 863 PLN
Najwyższa cena
493 845 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa „Trasa” Sp. z o. o. Biała Podlaska | 2 | 52 767 PLN | 52 767 PLN |
| Kopalnia Soli „Kłodawa” S. A. Kłodawa | 1 | - | - |
| AUREPIO SP. Z O.O. , WARSZAWA | 1 | - | - |
| SOL ONE Sp. z o.o. Rosnowo | 1 | 44 221 PLN | 44 221 PLN |
| Keluva Pl Sp. z o.o. Łódź | 1 | - | - |
| PHUB TRASA SP. Z O. O. Biała Podlaska | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa "TRASA" Sp. z o. o. Biała Podlaska | 1 | 213 282 PLN | 213 282 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa TRASA Sp. z o.o. Biała Podlaska | 1 | - | - |
| Kopalnia Soli Kłodawa S.A. Kłodawa | 1 | - | - |
| KELUVA PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Łódź | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa soli drogowej, luzem do zwalczania śliskości na drogach powiatowych
2026-08-11 09:26:46Z
Dostawa soli drogowej białej gruboziarnistej o granulacji 0,25mm÷4mm z dodatkiem antyzbrylacza w ilości około 625 ton do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2024/2025
2026-07-09 12:51:43Z
Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości na drogach wojewódzkich w sezonie 2025/2026 - nr postępowania 124/25
2026-05-21 05:48:13Z
Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości zimowej na drogach miasta Ząbki w sezonie zimowym 2026
2026-04-30 13:40:23Z
"Sukcesywna dostawa soli drogowej"
2026-04-13 10:00:12Z
„Zakup wraz z dostawą soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu płońskiego w 2026 r.”
2026-03-26 13:17:51Z
Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości zimowej na drogach miasta Ząbki w sezonie zimowym 2026
2026-03-18 12:44:38Z
Dostawa soli drogowej z antyzbrylaczem do zimowego utrzymania dróg na sezon 2025/2026
2026-03-16 14:38:14Z
Dostawa soli drogowej luzem do zwalczania śliskości na drogach powiatowych
2026-03-13 07:31:45Z
Dostawa soli drogowej białej gruboziarnistą o granulacji 0,25mm÷4mm z dodatkiem antyzbrylacza w ilości około 550 ton do zimowego utrzymania dróg powiatowych
2026-03-11 13:22:58Z
Cała Polska — 154 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334094 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa soli drogowej białej gruboziarnistej o granulacji 0,25mm÷4mm z dodatkiem antyzbrylacza w ilości około 625 ton do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOŁOMIŃSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269344
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Prądzyńskiego 3
1.4.2.) Miejscowość: Wołomin
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-wolominski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wolominski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d88c8349-9f9d-4a99-b24c-69a1b3c82288
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334094
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00597322
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa soli drogowej białej gruboziarnistej o granulacji 0,25mm÷4mm z dodatkiem antyzbrylacza w ilości około 625 ton do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2024/2025
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa soli drogowej białej gruboziarnistej o granulacji 0,25mm÷4mm z dodatkiem antyzbrylacza w ilości około 625 ton do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2024/2025
3.9.) Główny kod CPV: 34927100-2 - Sól drogowa
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
300 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa TRASA Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5370000822
4.3.4.) Miejscowość: Biała Podlaska
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-500
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 228318,75 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00640126/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-10-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 227982,66 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 09.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE