Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości na drogach wojewódzkich w sezonie 2025/2026 - nr postępowania 124/25
Zamawiający
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5270206346
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Kopalnia Soli Kłodawa S.A. | Kłodawa | 6660003338 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kopalnia Soli Kłodawa S.A. (Kłodawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 24 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34927100-2)
Najniższa cena
44 221 PLN
Średnia cena
219 863 PLN
Najwyższa cena
493 845 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa „Trasa” Sp. z o. o. Biała Podlaska | 2 | 52 767 PLN | 52 767 PLN |
| Kopalnia Soli „Kłodawa” S. A. Kłodawa | 1 | - | - |
| AUREPIO SP. Z O.O. , WARSZAWA | 1 | - | - |
| SOL ONE Sp. z o.o. Rosnowo | 1 | 44 221 PLN | 44 221 PLN |
| Keluva Pl Sp. z o.o. Łódź | 1 | - | - |
| PHUB TRASA SP. Z O. O. Biała Podlaska | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa "TRASA" Sp. z o. o. Biała Podlaska | 1 | 213 282 PLN | 213 282 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa TRASA Sp. z o.o. Biała Podlaska | 1 | - | - |
| Kopalnia Soli Kłodawa S.A. Kłodawa | 1 | - | - |
| KELUVA PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Łódź | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa soli drogowej, luzem do zwalczania śliskości na drogach powiatowych
2026-08-11 09:26:46Z
Dostawa soli drogowej białej gruboziarnistej o granulacji 0,25mm÷4mm z dodatkiem antyzbrylacza w ilości około 625 ton do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2024/2025
2026-07-09 12:51:43Z
Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości na drogach wojewódzkich w sezonie 2025/2026 - nr postępowania 124/25
2026-05-21 05:48:13Z
Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości zimowej na drogach miasta Ząbki w sezonie zimowym 2026
2026-04-30 13:40:23Z
"Sukcesywna dostawa soli drogowej"
2026-04-13 10:00:12Z
„Zakup wraz z dostawą soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu płońskiego w 2026 r.”
2026-03-26 13:17:51Z
Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości zimowej na drogach miasta Ząbki w sezonie zimowym 2026
2026-03-18 12:44:38Z
Dostawa soli drogowej z antyzbrylaczem do zimowego utrzymania dróg na sezon 2025/2026
2026-03-16 14:38:14Z
Dostawa soli drogowej luzem do zwalczania śliskości na drogach powiatowych
2026-03-13 07:31:45Z
Dostawa soli drogowej białej gruboziarnistą o granulacji 0,25mm÷4mm z dodatkiem antyzbrylacza w ilości około 550 ton do zimowego utrzymania dróg powiatowych
2026-03-11 13:22:58Z
Cała Polska — 154 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00253847 z dnia 2026-05-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości na drogach wojewódzkich w sezonie 2025/2026 - nr postępowania 124/25
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013305749
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kolejowa 5/7
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-217
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzdw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28707641-57c6-4409-9e11-7221441777e3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253847
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJ S 110/2025 374691-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości na drogach wojewódzkich w sezonie 2025/2026 - nr postępowania 124/25
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa soli drogowej do zwalczania śliskości na drogach wojewódzkich w sezonie 2025/2026 - nr postępowania 124/25
3.9.) Główny kod CPV: 34927100-2 - Sól drogowa
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Kopalnia Soli Kłodawa S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6660003338
4.3.4.) Miejscowość: Kłodawa
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5855970,96 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: OJ S 185/2025 631185-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5409261,57 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE