Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 08:00 (Jutro)

Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz usługi wsparcia technicznego dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00406172

Numer referencyjny: WUP.XXV.25.2.3.2026.4

Zamawiający

Województwo Wielkopolskie - Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu

Szyperska 14

61-754 Poznań, Wielkopolskie

NIP: 7781379161

REGON: 639769964

Opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania: a) projektor multimedialny – 1 szt., b) małe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne – 1 szt., c) UPS – 1 szt., d) drukarka mobilna – 5 szt. e) licencja do oprogramowania do wideokonferencji – 10 szt., f) licencja do oprogramowania do konwertowania i edytowania plików PDF – 3 szt., g) licencja subskrypcyjna oprogramowania graficznego – 6 szt., h) licencja do oprogramowania antywirusowego (aktualizacja) na stacje robocze i serwery wraz z konsolą do centralnej administracji lub oprogramowanie równoważne – 320 szt.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Dodatkowy okres gwarancji na każdą drukarkę mobilną 40%

Część 2

Cena 60%
Dodatkowy okres wsparcia dla urządzeń UTM 40%

Dokumenty zamówienia

Załącznik nr 9 Zakładanie konta Wykonawca – instrukcja

Załącznik nr 9 Zakładanie konta Wykonawca – instrukcja.pdf

Załącznik nr 4 do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Załącznik nr 4 do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).docx

SWZ.25.2.3.2026.4

SWZ.25.2.3.2026.4.pdf

Załącznik nr 6 do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)Załącznik nr 6 do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Załącznik nr 6 do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).docx

Załącznik nr 2 do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Załącznik nr 2 do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).docx

Załącznik nr 5 do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Załącznik nr 5 do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).docx

Załącznik nr 2a do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Załącznik nr 2a do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).docx

Załącznik nr 4a do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Załącznik nr 4a do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).docx

Informacja o kwocie (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Informacja o kwocie (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).pdf

Załącznik nr 5a do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Załącznik nr 5a do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).docx

Załącznik nr 3a do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Załącznik nr 3a do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).docx

Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ_część_1 (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ_część_1 (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).docx

Załącznik nr 8 do SWZ_OPZ_część_2 (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Załącznik nr 8 do SWZ_OPZ_część_2 (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).docx

Załącznik nr 3 do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Załącznik nr 3 do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).docx

Załącznik nr 10 Zarządzanie kontem Wykonawcy - instrukcja

Załącznik nr 10 Zarządzanie kontem Wykonawcy - instrukcja.pdf

Załącznik nr 1a do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie)

Załącznik nr 1a do SWZ (sprzęt komputerowy i oprogramowanie).docx

Odpowiedź na pytanie

Odpowiedź na pytanie.pdf

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 124 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne)

Najniższa cena

1 800 PLN

Średnia cena

252 379 PLN

Najwyższa cena

1 205 400 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Paweł Owczarzak EUPOL Środa Wielkopolska 3 15 915 PLN 15 915 PLN
Inveo Systems Sp. z o.o. Poznań 3 210 494 PLN 210 494 PLN
Yellow Frame Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań 2 57 626 PLN 57 626 PLN
SOFTBLUE S.A., Bydgoszcz 2 211 929 PLN 211 929 PLN
IC Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań 2 329 886 PLN 329 886 PLN
4NETIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wilkasy 2 505 341 PLN 505 341 PLN
IT SERWIS Jacek Nowak Żychlin 2 73 452 PLN 73 452 PLN
DKS Sp. z o.o Kowale 2 305 926 PLN 305 926 PLN
IC Solutions Sp. z o.o. Poznań 2 476 010 PLN 476 010 PLN
INTALIO Makieła Mikołajczyk Spółka Jawna Poznań 2 113 604 PLN 113 604 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 844 PLN Średnia: 194 444 PLN Max: 1 078 384 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz usługi wsparcia technicznego dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Wielkopolskie - Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu

1.3.) Oddział zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 639769964

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szyperska 14

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-754

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.) Numer telefonu: 618463833

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@wup.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wuppoznan.praca.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz usługi wsparcia technicznego dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13510b0d-83bf-4dde-b578-3e756f4fa390

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406172

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068575/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa oprogramowania antywirusowego

1.2.6 Dostawa oprogramowania do wideokonferencji

1.2.7 Dostawa projektora multimedialnego

1.2.8 Dostawa urządzenia wielofunkcyjnego A4

1.2.9 Dostawa drukarki mobilnej

1.2.10 Dostawa programu do konwertowania i edytowania PDF

1.2.11 Dostawa UPS

1.2.12 Dostawa platformy do automatycznego zarządzania aktualizacjami

1.3.2 Wsparcie techniczne systemu do backupu Veeam Backup Essentials Enterprise

1.3.3 Wsparcie systemu do zarządzania przełącznikami sieciowymi na okres 3 lat

1.3.4 Wsparcie FortiGate na okres 3 lat

1.3.5 Wsparcie FortiAnalyzer na okres 3 lat

1.3.6 Wsparcie dla macierzy dyskowej na okres 3 lat

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13510b0d-83bf-4dde-b578-3e756f4fa390

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. przy użyciu platformy e-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13510b0d-83bf-4dde-b578-3e756f4fa390
3. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na oraz z adresu e-mail:
zamowienia.publiczne@wup.poznan.pl (maksymalny rozmiar załączników wynosi 20 MB) - nie dotyczy składania ofert.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto „Wykonawcy” na platformie e-Zamówienia oraz zalogować się na platformę e-Zamówienia.
2. Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności: przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi.
3. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na platformie e-Zamówienia.
4. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z platformy e-Zamówienia określa Regulamin platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulaminserwisu
oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy” https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponent-edukacyjny/.
5. „Formularze do komunikacji” umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
6. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu do platformy e-Zamówienia w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
7. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem sprawy: WUP.XXV.25.2.3.2026.4.
8. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin platformy e-Zamówienia pod adresem:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu.
9. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”
https://ezamowienia.gov.pl/soz/latest-faq.
10. Informacje na temat sposobu przygotowania i złożenia oferty, formatu przesyłania danych, rodzajów podpisów opisane zostały w rozdziałach XIII i XIV SWZ.

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13510b0d-83bf-4dde-b578-3e756f4fa390

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zamawiający spełnia obowiązek informacyjny przekazując klauzule informacyjne RODO
w dokumentach postępowania - rozdział XXV SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: WUP.XXV.25.2.3.2026.4

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania:
a) projektor multimedialny – 1 szt.,
b) małe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne – 1 szt.,
c) UPS – 1 szt.,
d) drukarka mobilna – 5 szt.
e) licencja do oprogramowania do wideokonferencji – 10 szt.,
f) licencja do oprogramowania do konwertowania i edytowania plików PDF – 3 szt.,
g) licencja subskrypcyjna oprogramowania graficznego – 6 szt.,
h) licencja do oprogramowania antywirusowego (aktualizacja) na stacje robocze i serwery wraz z konsolą do centralnej administracji lub oprogramowanie równoważne – 320 szt.

4.2.5.) Wartość części: 54111,00 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30232110-8 - Drukarki laserowe

38652100-1 - Projektory

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający zsumuje punkty uzyskane przez Wykonawcę w poszczególnych kryteriach.
Najkorzystniejszą będzie oferta, która otrzyma najwyższą liczbę punktów.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Dodatkowy okres gwarancji na każdą drukarkę mobilną

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Usługi wsparcia technicznego:
a) wsparcie techniczne dla urządzenia FortiGate – 3 szt.,
b) wsparcie techniczne FortiAnalyzer – 1 szt.,
c) wsparcie techniczne do systemu zarządzania przełącznikami sieciowymi – 1 szt.,
d) wsparcie techniczne dla macierzy dyskowej – 1 szt.,
e) platforma do automatycznego zarządzania aktualizacjami oprogramowania wraz ze wsparciem technicznym – 1 szt.,
f) wsparcie techniczne systemu do backupu Veeam Backup Essentials Enterprise.

4.2.5.) Wartość części: 198480,00 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający zsumuje punkty uzyskane przez Wykonawcę w poszczególnych kryteriach.
Najkorzystniejszą będzie oferta, która otrzyma najwyższą liczbę punktów.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Dodatkowy okres wsparcia dla urządzeń UTM

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej, jeśli wykaże, że:
a) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej dwie dostawy oprogramowania lub sprzętu komputerowego o wartości co najmniej 40 000,00 zł brutto każda (dot. części 1.),
b) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej dwie usługi lub dostawy sprzętu sieciowego o wartości co najmniej 100 000,00 zł brutto każda (dot. części 2.).

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniach składanych w celu wykazania braku podstaw wykluczenia.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz usług lub dostaw wykonanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane należycie, według wzoru stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy. W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Wykonawca na platformie e-Zamówienia wypełnia Formularz ofertowy i określa czy składa ofertę pojedynczo, czy wspólnie z innymi Wykonawcami. Wykonawca zobowiązany jest do zweryfikowania poprawności danych automatycznie pobranych przez system z jego konta i uzupełnienia pozostałych informacji dotyczących Wykonawców.
2. Zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy Pzp Wykonawcy ustanawiają Pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia, albo do reprezentowania w postępowaniu
i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dokument ustanawiający Pełnomocnika (oryginał w postaci elektronicznej albo cyfrowa kopia) powinien być podpisany przez uprawnionych przedstawicieli wszystkich Wykonawców. Wypełniając Formularz ofertowy na platformie e-Zamówienia, Wykonawca wskazuje, który z Wykonawców jest pełnomocnikiem (liderem Konsorcjum).
3. Umocowanie do złożenia oferty przez wspólnika w spółce cywilnej może również wynikać
z załączonego do oferty: oryginału umowy lub oryginału uchwały wspólników sporządzonej w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub cyfrowej kopii tych dokumentów poświadczonej przez wszystkich wspólników uprawnionych do reprezentowania spółki.
4. W przypadku oferty składanej przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, ocena warunków określonych w rozdz. VI ust. 1 SWZ będzie dokonana łącznie, przy czym dla:
a) Części 1 każda z wykonanych dostaw powinna mieć wartość minimum 40 000,00 zł brutto,
b) Części 2 każda z wykonanych usług lub dostaw powinna mieć wartość minimum 100 000,00 zł brutto.
5. W przypadku oferty składanej przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie, o którym mowa w rozdz. VIII ust. 1 pkt 1 SWZ i dokument,
o którym mowa w rozdz. VIII ust. 1 pkt 2 SWZ, mogą być złożone wspólnie przez wszystkich Wykonawców, przez Pełnomocnika ustanowionego zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy Pzp,
albo odrębnie przez każdego z Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału
w postępowaniu.
6. Oświadczenia, o których mowa w rozdz. VIII ust. 2 SWZ, składane są odrębnie przez każdego
z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
7. W odniesieniu do warunku dotyczącego doświadczenia, Wykonawcy wspólnie ubiegający się
o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.
8. W przypadku, o którym mowa w ust. 7, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp,
z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.
9. Jeżeli oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie niniejszego zamówienia, została wybrana jako najkorzystniejsza, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy
w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13510b0d-83bf-4dde-b578-3e756f4fa390

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Terminy wykonania zamówienia wyrażone są w dniach roboczych.
2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 30232110-8 (Drukarki laserowe) 38652100-1 (Projektory) 72611000-6 (Usługi w zakresie wsparcia technicznego) 30232110-8 - Drukarki laserowe 38652100-1 - Projektory

Okres realizacji

14 dni