Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 1 078 384 PLN

WR 6/06/2026 - Abaqus

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00414590

Zamawiający

Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk

Noskowskiego 12/14

61-704 Poznań, Wielkopolskie

NIP: 7770002062

REGON: 000849327

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Technia Sp. z o.o. Poznań REGON: 630020992

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Technia Sp. z o.o. (Poznań) Umowa podpisana 1 078 384 PLN 1 078 384 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 124 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8)

Najniższa cena

1 800 PLN

Średnia cena

252 379 PLN

Najwyższa cena

1 205 400 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Paweł Owczarzak EUPOL Środa Wielkopolska 3 15 915 PLN 15 915 PLN
Inveo Systems Sp. z o.o. Poznań 3 210 494 PLN 210 494 PLN
Yellow Frame Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań 2 57 626 PLN 57 626 PLN
SOFTBLUE S.A., Bydgoszcz 2 211 929 PLN 211 929 PLN
IC Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań 2 329 886 PLN 329 886 PLN
4NETIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wilkasy 2 505 341 PLN 505 341 PLN
IT SERWIS Jacek Nowak Żychlin 2 73 452 PLN 73 452 PLN
DKS Sp. z o.o Kowale 2 305 926 PLN 305 926 PLN
IC Solutions Sp. z o.o. Poznań 2 476 010 PLN 476 010 PLN
INTALIO Makieła Mikołajczyk Spółka Jawna Poznań 2 113 604 PLN 113 604 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 844 PLN Średnia: 194 444 PLN Max: 1 078 384 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
WR 6/06/2026 - Abaqus

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000849327

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Noskowskiego 12/14

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-704

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://portal.ichb.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka naukowo - badawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność naukowo - badawcza

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie, Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6750001923

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Nawojki 11

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-950

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.agh.edu.pl/

Zamawiający 3

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Mechaniki Górotworu Polskiej Akademii Nauk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 675-000-18-40

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. W. Reymonta 27

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://imgpan.pl/

Zamawiający 4

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 525-000-89 79

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pawińskiego 5b

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-106

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ippt.pan.pl

Zamawiający 5

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Gdańska – Centrum Informatyczne TASK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 584-020-35-93

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Narutowicza 11/12,

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-233

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://task.gda.pl/pl

Zamawiający 6

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Koszalińska - Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 669-050-51-68

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Śniadeckich 2

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-453

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tu.koszalin.pl/wilsig

Zamawiający 7

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii Lądowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 675-000-62-57

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://l7.pk.edu.pl/index.php/en/

Zamawiający 8

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Lubelska, Wydział Budownictwa i Architektury

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 712-010-46-51

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Nadbystrzycka 38d

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-618

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wbia.pollub.pl/

Zamawiający 9

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Lubelska, Wydział Mechaniczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 712-010-46-51

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Nadbystrzycka 36

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-618

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wm.pollub.pl/kontakt

Zamawiający 10

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Opolska, Wydział Budownictwa i Architektury

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 754-00-08-109

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prószkowska 76

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-758

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://po.edu.pl/struktura/wydzial-budownictwa-i-architektury/

Zamawiający 11

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Poznańska, Instytut Budownictwa, Instytut Analizy Konstrukcji, Instytut Inżynierii Lądowej, Instytut Konstrukcji Maszyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 777-000-36-99

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jacka Rychlewskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-131

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://put.poznan.pl/

Zamawiający 12

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 813-026-69-99

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 8

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.prz.edu.pl/

Zamawiający 13

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Śląska, Katedra Inżynierii Budowlanej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 631-020-07-36

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Akademicka 5

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.polsl.pl

Zamawiający 14

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Warszawska - Centrum Informatyzacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 525-000-58-34

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Politechniki 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.pw.edu.pl/Informacje-ogolne

Zamawiający 15

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Wrocławska – WCSS

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 896-000-58-51

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wcss.pl/

Zamawiający 16

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Zielonogórski, Instytut Budownictwa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 973-07-13-421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Licealna 9

1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 65-417

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ib.uz.zgora.pl/instytut/o-instytucie

Zamawiający 17

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 852-254-50-56

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Piastów 17

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-310

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wbiis.zut.edu.pl/dla-przemyslu/kontakt.html

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WR 6/06/2026 - Abaqus

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-838bd442-68d6-4ecd-9df3-5f6fcb911e4c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414590

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk – Poznańskie Centrum Superkomputerowo–Sieciowe (ICHB PAN – PCSS) zamierza kontynuować dostawę krajowej licencji oprogramowania ABAQUS dla całego konsorcjum akademickiego w skład którego wchodzi 17 zamawiających. Zgodnie z pismem otrzymanym od firmy Dassault Systemes Sp. z o.o., (producenta programów Simulia, w skład którego wchodzi specjalny pakiet programów m. in. Simulia Abaqus Extended), jedynym partnerem Dassault Systemes Sp. z o.o., który zgodnie z polityką firmy, może sprzedawać na terenie Polski kompletne rozwiązania oferowane dla Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego jest firma Technia Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406, 61-441 Poznań.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR 6/06/2026 - Abaqus

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji krajowej oprogramowania ABAQUS

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1078383,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Technia Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 630020992

7.3.3) Ulica: 28 Czerwca 1956 r. nr 406

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-441

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1078383,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-05-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (zwany dalej zamawiającym), z siedzibą przy ul. Z. Noskowskiego 12/14 w Poznaniu (61-704), zgodnie z art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2026 r., poz. 793 z późn. zm.), zwaną dalej ustawą Pzp, przygotował i przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w swoim imieniu i na swoją rzecz oraz w imieniu i na rzecz niżej wymienionych zamawiających na mocy podpisanych porozumień:
1) Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH, z siedzibą w (30-950) Krakowie, ul. Nawojki 11,
2) Instytut Mechaniki Górotworu Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, z siedzibą w (30-059) Krakowie, ul. W. Reymonta 27,
3) Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, z siedzibą w (02-106) Warszawie, ul. Pawińskiego 5b,
4) Politechnika Gdańska Centrum Informatyczne TASK, z siedzibą w (80-233) Gdańsku, ul. Narutowicza 11/12,
5) Politechnika Koszalińska - Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji, z siedzibą w (75-453) Koszalinie, ul. Śniadeckich 2,
6) Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii Lądowej, z siedzibą w (31-155) Krakowie, ul. Warszawska 24,
7) Politechnika Lubelska, Wydział Budownictwa i Architektury, z siedzibą w (20-618) Lublinie, ul. Nadbystrzycka 38d,
8) Politechnika Lubelska, Wydział Mechaniczny, z siedzibą w (20-618) Lublinie, ul. Nadbystrzycka 36,
9) Politechnika Opolska, Wydział Budownictwa i Architektury, z siedzibą w (45-758) Opolu ul. Prószkowska 76,
10) Politechnika Poznańska, Instytut Budownictwa, Instytut Analizy Konstrukcji, Instytut Inżynierii Lądowej, Instytut Konstrukcji Maszyn przy ul. Jacka Rychlewskiego 1, w (61-131) Poznaniu,
11) Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza z siedzibą w (35-959) Rzeszowie, al. Powstańców Warszawy 8,
12) Politechnika Śląska, Katedra Inżynierii Budowlanej, z siedzibą w (44-100) Gliwicach, ul. Akademicka 5,
13) Politechnika Warszawska – Centrum Informatyzacji, z siedzibą w (00-661) Warszawie, Pl. Politechniki 1,
14) Politechniką Wrocławską – WCSS, z siedzibą w (50-370) Wrocławiu ul. Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27,
15) Uniwersytet Zielonogórski, Instytut Budownictwa, z siedzibą w (65-417) Zielonej Górze ul. Licealna 9,
16) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, z siedzibą w (70-310) Szczecinie al. Piastów 17.
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
31.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
1 078 384 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 48000000-8
48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne)