Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup elektronicznej karty znieczulenia jako elementu CIS - System Informatyczny
Zamawiający
WIELKOPOLSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I TORAKOCHIRURGII IM. EUGENII I JANUSZA ZEYLANDÓW
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7811618973
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Viridian Polska Sp. z o.o. | Warszawa | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viridian Polska Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 124 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8)
Najniższa cena
1 800 PLN
Średnia cena
252 379 PLN
Najwyższa cena
1 205 400 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Paweł Owczarzak EUPOL Środa Wielkopolska | 3 | 15 915 PLN | 15 915 PLN |
| Inveo Systems Sp. z o.o. Poznań | 3 | 210 494 PLN | 210 494 PLN |
| Yellow Frame Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań | 2 | 57 626 PLN | 57 626 PLN |
| SOFTBLUE S.A., Bydgoszcz | 2 | 211 929 PLN | 211 929 PLN |
| IC Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań | 2 | 329 886 PLN | 329 886 PLN |
| 4NETIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wilkasy | 2 | 505 341 PLN | 505 341 PLN |
| IT SERWIS Jacek Nowak Żychlin | 2 | 73 452 PLN | 73 452 PLN |
| DKS Sp. z o.o Kowale | 2 | 305 926 PLN | 305 926 PLN |
| IC Solutions Sp. z o.o. Poznań | 2 | 476 010 PLN | 476 010 PLN |
| INTALIO Makieła Mikołajczyk Spółka Jawna Poznań | 2 | 113 604 PLN | 113 604 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Opalenica – etap II – dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania towarzyszącego wspierającego świadczenie usług SOC
2026-09-02 07:59:42Z
WR 6/06/2026 - Abaqus
2026-08-31 11:45:37Z
Zakup, wdrożenie systemu PACS oraz infrastruktury wraz z utrzymaniem
2026-08-31 11:34:27Z
Przedłużenie licencji na oprogramowanie Microsoft
2026-08-27 11:34:19Z
Zakup tabletów i oprogramowania dla Urzędu Miejskiego Trzcianki
2026-08-25 06:53:13Z
Zakup oprogramowania Cyfrowa Książka Obiektu oraz oprogramowania graficznego
2026-08-20 12:54:01Z
Zakup oprogramowania Cyfrowa Książka Obiektu oraz oprogramowania graficznego
2026-08-20 12:54:01Z
Zakup Voice bot-a zintegrowanego z systemem HIS.
2026-08-19 09:11:10Z
Zakup elektronicznej karty znieczulenia jako elementu CIS - System Informatyczny
2026-08-19 09:05:59Z
Zakup cyfrowych zgód pacjentów zintegrowanych z systemem HIS
2026-08-19 08:52:01Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397702 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup elektronicznej karty znieczulenia jako elementu CIS - System Informatyczny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: WIELKOPOLSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I TORAKOCHIRURGII IM. EUGENII I JANUSZA ZEYLANDÓW
1.2.) Oddział zamawiającego: WCPiT
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631250369
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Augustyna Szamarzewskiego 62
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 60-569
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wcpit.org
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wcpit.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0638b272-d1e6-4cf6-aacc-58c0af9f453c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397702
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026-OJS071-00248565-pl-ts
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Program funduszy UE: Instrument Unii Europejskiej na rzecz Odbudowy (EURI) (2021/2027) Identyfikator funduszy UE: KPOD.07.03-IP.10-001/25
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup elektronicznej karty znieczulenia jako elementu CIS - System Informatyczny
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Zakup elektronicznej karty znieczulenia jako elementu CIS - System Informatyczny.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 48180000-3 - Pakiety oprogramowania medycznego
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
79632000-3 - Szkolenie pracowników
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Viridian Polska Sp. z o.o.
4.3.3.) Ulica: ul. Morgowa 4
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 04-224
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1463731,68 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026-OJS128-00464850-pl-ts
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1463731,68 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE