Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 06:00 (5 dni)
„Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie systemu IT w modelu chmurowym (SaaS), przeznaczonego do obsługi procesów konkursowych i naboru wniosków przez okres 36 miesięcy”
Numer referencyjny: DOA-ZP.272.21.2026
Zamawiający
Województwo Opolskie
Ostrówek 5
45-088 Opole, Opolskie
NIP: 7543077565
REGON: 531412421
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Zał_nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) 21.2026
Zał_nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) 21.2026.docx
Zał_nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy (składane na podstawie art. 125) 21.2026
Zał_nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy (składane na podstawie art. 125) 21.2026.docx
Zał_nr 3 do SWZ - Formularz oferty 21.2026
Zał_nr 3 do SWZ - Formularz oferty 21.2026.docx
Zał_nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o przynależności do grupy kapitałowej 21.2026
Zał_nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o przynależności do grupy kapitałowej 21.2026.docx
Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) 21.2026
Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) 21.2026.docx
Zał_nr 8 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby 21.2026
Zał_nr 8 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby 21.2026.docx
Zał_nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (PPU) 21.2026
Zał_nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (PPU) 21.2026.docx
Zał_nr 6 do SWZ - Wykaz 21.2026
Zał_nr 6 do SWZ - Wykaz 21.2026.docx
Zał_nr 7 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby 21.2026
Zał_nr 7 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby 21.2026.docx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Opolskie — na podstawie 72 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne)
Najniższa cena
11 202 PLN
Średnia cena
310 870 PLN
Najwyższa cena
922 770 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Pixel Technology Sp. z o.o. Łódź | 2 | 922 770 PLN | 922 770 PLN |
| B&B Prosta Spółka Akcynja Piekary Śląskie | 2 | 69 935 PLN | 69 935 PLN |
| Onex Group Prosta Spółka Akcyjna Warszawa | 2 | 11 202 PLN | 11 202 PLN |
| Asseco Poland S.A. Rzeszów | 2 | - | - |
| Net Comlex Sp. z o.o. Bielsko-Biała | 2 | 388 225 PLN | 388 225 PLN |
| EUROSOC Sp. z o.o. Gdynia | 2 | 448 950 PLN | - |
| Solutions for Technology Sp. z o.o. Opole | 2 | 314 264 PLN | 314 264 PLN |
| Technologie Internetowe Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 87 084 PLN | 87 084 PLN |
| E-Trust Sp. z o.o. Reda | 2 | 443 403 PLN | 443 403 PLN |
| BTC Sp. z o.o. Szczecin | 2 | 41 281 PLN | 41 281 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zwiększenie odporności cybernetycznej ZGKiM Prószków
2026-09-04 06:47:02Z
Modernizacja i rozbudowa systemu Syngo.via firmy Siemens Healthineers.
2026-09-02 05:45:40Z
Zakup, dostawa i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego CIS
2026-08-26 11:15:01Z
Dostawa subskrypcji oprogramowania biurowego Microsoft 365 Business Standard lub dostawa innego równoważnego oprogramowania biurowego
2026-08-26 06:25:30Z
Dostawa oprogramowania wraz z wdrożeniem segmentacji sieci LAN w oparciu o rozwiązanie Barracuda NGFWF380 z realizacją systemu HA w środowisku wirtualizacji, migracją konfiguracji oraz dostawą serw..
2026-08-19 11:07:36Z
D/46/2026 Zakup i dostawa systemu informatycznego do zarządzania procesem dydaktycznym Wydziału Lekarskiego
2026-08-13 20:45:14Z
Rozbudowa, wdrożenie i utrzymanie nowych funkcjonalności do aktualnego systemu HIS
2026-08-04 10:13:14Z
Dostawa systemów zarządzania bezpieczeństwem z wdrożeniem
2026-07-30 08:23:28Z
Zakup i dostawa licencji oprogramowania Microsoft 365 i Microsoft Power BI Pro dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
2026-07-15 12:02:59Z
Rozbudowa systemu PACS/RIS w celu gromadzenia danych medycznych, integracja z systemem PUI, P1, zakup narzędzi AI, służących optymalizacji procesów, organizacji pracy personelu, szkolenie personelu
2026-07-09 07:38:17Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418310 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie systemu IT w modelu chmurowym (SaaS), przeznaczonego do obsługi procesów konkursowych i naboru wniosków przez okres 36 miesięcy”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Opolskie
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrówek 5
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-088
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 77 54 16 468
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@opolskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.opolskie.pl/typy-tresci/zamowienia-publiczne/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie systemu IT w modelu chmurowym (SaaS), przeznaczonego do obsługi procesów konkursowych i naboru wniosków przez okres 36 miesięcy”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0892d31-2903-465f-8a5e-cfb1ed0f6f17
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418310
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037167/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.36 DOSTAWA, WDROŻENIE ORAZ UTRZYMANIE SYSTEMU IT W MODELU CHMUROWYM (SaaS), PRZEZNACZONEGO DO OBSŁUGI PROCESÓW KONKURSOWYCH I NABORU WNIOSKÓW PRZEZ OKRES 36 MIESIĘCY
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a0892d31-2903-465f-8a5e-cfb1ed0f6f173.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl lub poczty elektronicznej zamowieniapubliczne@opolskie.pl, z zastrzeżeniem, że złożenie oferty następuje wyłącznie przy użyciu Platformy e-Zamówienia.
Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): znajduje się w punkcie 3.1.) niniejszego ogłoszenia.
Pozostałe informacje znajdują się w SWZ i dokumentach zamówienia.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: - Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia: znajduje się w punkcie 2.4.) niniejszego ogłoszenia.
- Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
- Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
- Komunikacja w postępowaniu między Zamawiającym, a Wykonawcą, w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji na Platformie e-Zamówienia, dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”) lub poczty elektronicznej na adres: zamowieniapubliczne@opolskie.pl. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub
rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym , mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej
wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
- Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy”
na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
- Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
- Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
- Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. Zaleca się stosowanie aktualnie wspieranych wersji oprogramowania.
- W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą
skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w kafelku „Moje zgłoszenia w Centrum pomocy” – „Nowe zgłoszenie" lub w kafelku "FAQ" - "Nie znalazłem rozwiązania, chcę zgłosić problem".
Pozostałe informacje znajdują się w SWZ i dokumentach zamówienia.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zostały zawarte w dokumentach zamówienia, w szczególności w Rozdziale XXXIX SWZ pt. "OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH I KLAUZULA
INFORMACYJNA Z ART. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwane dalej „rozporządzeniem 2016/679”.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: DOA-ZP.272.21.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak
4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:
Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy
Zamawiający określił wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności, zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie systemu IT w modelu chmurowym (SaaS), przeznaczonego do obsługi procesów konkursowych i naboru wniosków przez okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy, w szczególności:
a) licencja na Aplikację na okres obowiązywania umowy - dostarczenie licencji, uruchomienie środowiska aplikacyjnego i zapewnienie dostępu dla Zamawiającego nastąpi w terminie do 5 dni roboczych od dnia zawarcia umowy,
b) wdrożenie modułów Aplikacji - uruchomienie systemu, konfiguracja startowa, asysta techniczna oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego i użytkowników zewnętrznych. Wdrożenie poszczególnych modułów Aplikacji będzie realizowane etapowo (do ustalenia w terminie do 5 dni roboczych od dnia zawarcia umowy), z zastrzeżeniem, że wdrożenie modułu dotyczącego realizacji otwartych konkursów ofert oraz trybu 19a (zakres wynikający z ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie), nastąpi w terminie do 30 dni od daty zawarcia umowy. Wykaz zakresów działania Urzędu planowanych do wdrożenia stanowi załącznik do OPZ.
System umożliwi obsługę procesów konkursowych i nabory wniosków realizowanych na podstawie właściwych przepisów prawa, w szczególności:
a) ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (w tym trybu 19a, otwartych konkursów ofert oraz naboru członków do komisji konkursowych, oceniających oferty w otwartych konkursach ofert),
b) ustawy o zdrowiu publicznym (obejmującej konkursy ofert oraz konkursy wieloletnie),
c) uchwał jednostki samorządu terytorialnego, m.in w zakresie programów stypendialnych, programów dotacyjnych, przyznawania nagród indywidualnych/zbiorowych ogłaszanych na podstawie wewnętrznych regulaminów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
W Projektowanych postanowieniach umowy (PPU) zawarte są elementy dotyczące przedmiotu i zasad realizacji zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
72267100-0 - Konserwacja oprogramowania technologii informacji
72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Oferta zostanie oceniona w sposób i na zasadach określonych w Rozdziale XVII SWZ "Opis kryteriów oceny ofert wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert".
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie personelu - osoba odpowiedzialna za testowanie Aplikacji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Warunek udziału w postępowaniu dot. zdolności technicznej lub zawodowej:Zamawiający stawia następujący warunek w powyższym zakresie:
Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie spełnił warunek składający się z trzech elementów tj.:
1. należycie wykonał co najmniej 2 zamówienia polegające na budowie i wdrożeniu systemów teleinformatycznych wspierających obsługę procesów naborów, konkursów lub programów o wartości co najmniej 150 000,00 zł brutto każde, przy czym systemy te posiadały architekturę modułową i zapewniały funkcjonalności odpowiadające przedmiotowi zamówienia;
2. świadczył usługi utrzymania lub wsparcia technicznego dla co najmniej 1 systemu teleinformatycznego, który obejmował obsługę pełnego cyklu życia dokumentu (od złożenia wniosku do sprawozdania) i obsługiwał co najmniej 1 000 wniosków, ofert lub formularzy elektronicznych rocznie;
3. realizował usługę utrzymania lub wsparcia technicznego dla co najmniej 1 systemu teleinformatycznego, który u jednego zamawiającego obsługiwał równocześnie minimum 4 odrębne procedury naborowe (np. konkursów, programów stypendialnych lub naborów wniosków).
Zamawiający określa warunek udziału w postępowaniu dotyczący doświadczenia Wykonawcy, odnoszący się do aspektów wiedzy i doświadczenia niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia.
Każdy z trzech elementów warunku może zostać wykazany na podstawie doświadczenia zdobytego w ramach odrębnych umów (zamówień), realizowanych na rzecz jednego lub różnych zamawiających.
Wykonawca może wykazać spełnienie wszystkich elementów warunku w ramach jednej umowy albo w ramach odrębnych umów.
Warunek udziału w postępowaniu zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże łącznie spełnienie wszystkich trzech elementów warunku.
Pozostałe informacje znajdują się w SWZ i dokumentach zamówienia.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: - Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – Załącznik nr 5 do SWZ (składany na wezwanie Zamawiającego).
- Na podstawie § 2 ust. 1 pkt 7 oraz § 3 rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zamawiający może żądać oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego.
Pozostałe informacje znajdują się w SWZ i dokumentach zamówienia.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: - W celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej zamawiający - żąda podmiotowych środków dowodowych.
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (wraz ze zmianami).
§ 9. 1. W celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu (…) dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej, zamawiający może, w zależności od charakteru, znaczenia, przeznaczenia lub zakresu robót budowlanych, dostaw lub usług, żądać następujących podmiotowych środków dowodowych:
- Wykazu dostaw lub usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy - Załącznik nr 6 do SWZ (składany na wezwanie Zamawiającego).
Pozostałe informacje znajdują się w SWZ i dokumentach zamówienia.
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Wszelkie wymagane do złożenia dokumenty opisano w SWZ.Oferta musi składać się z:
a) Formularza ofertowego udostępnionego przez Zamawiającego stanowiącego – Załącznik nr 3 do SWZ;
b) oświadczeń, o których mowa w Rozdziale XXII SWZ;
c) zobowiązania innego podmiotu, o którym mowa w Rozdziale XXII SWZ (jeżeli dotyczy);
d) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie z Rozdziałem XIII pkt II (jeżeli dotyczy);
e) dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty; odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy).
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do Oferty. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale XXII pkt 1 SWZ, składa każdy z wykonawców.
Pozostałe informacje znajdują się w SWZ i dokumentach zamówienia.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Opisany został w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego (Załącznik nr 2 do SWZ).Ponadto:
Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 Pzp oraz w zakresie wskazanym w Projektowanych postanowieniach umowy.
Zmiany umowy zostały zawarte w § 12 Projektowanych postanowień umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 08:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma e-Zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 08:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
W uzupełnieniu informacji zawartych w polu 4.2.10.) ogłoszenia o zamówieniu / dot. pkt VI SWZ TERMIN WYKONANIAZAMÓWIENIA:
Okres, w którym będzie realizowane zamówienie:
36 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
„§ 6 Projektowanych postanowień umowy:
„Okres obowiązywania Umowy
1. Umowa zostaje zawarta na czas określony wynoszący 36 miesięcy od dnia jej zawarcia (okres obowiązywania umowy).
2. W ramach okresu obowiązywania Umowy, Wykonawca zobowiązuje się do wykonania prac wdrożeniowych w następujących terminach:
1) dostarczenie licencji, uruchomienie środowiska aplikacyjnego i zapewnienie dostępu dla Zamawiającego nastąpi w terminie do 5 dni roboczych od dnia zawarcia Umowy,
2) Strony uzgodnią i zatwierdzą Harmonogram Wdrożenia pozostałych modułów w terminie do 5 dni roboczych od dnia zawarcia Umowy,
3) wdrożenie modułu dotyczącego realizacji otwartych konkursów ofert oraz trybu 19a (w zakresie wynikającym z ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie) wraz z konfiguracją i przeszkoleniem personelu nastąpi w terminie do 30 dni od daty zawarcia Umowy,
4) wdrożenie pozostałych modułów Aplikacji wskazanych w Załączniku do OPZ będzie realizowane etapowo, zgodnie z harmonogramem, o którym mowa w pkt 2. (…)”.
Kompletne informacje dotyczące zamówienia znajdują się w SWZ i dokumentach zamówienia.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 06:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
36 miesiące