Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Rozbudowa, wdrożenie i utrzymanie nowych funkcjonalności do aktualnego systemu HIS
Zamawiający
BRZESKIE CENTRUM MEDYCZNE
Brzeg, Opolskie
NIP: 7471571941
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| „INFO-LIDER” Sp. z o.o. | Katowice | 6342484926 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | „INFO-LIDER” Sp. z o.o. (Katowice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Opolskie — na podstawie 71 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8)
Najniższa cena
11 202 PLN
Średnia cena
310 870 PLN
Najwyższa cena
922 770 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Pixel Technology Sp. z o.o. Łódź | 2 | 922 770 PLN | 922 770 PLN |
| B&B Prosta Spółka Akcynja Piekary Śląskie | 2 | 69 935 PLN | 69 935 PLN |
| Onex Group Prosta Spółka Akcyjna Warszawa | 2 | 11 202 PLN | 11 202 PLN |
| Asseco Poland S.A. Rzeszów | 2 | - | - |
| Net Comlex Sp. z o.o. Bielsko-Biała | 2 | 388 225 PLN | 388 225 PLN |
| EUROSOC Sp. z o.o. Gdynia | 2 | 448 950 PLN | - |
| Solutions for Technology Sp. z o.o. Opole | 2 | 314 264 PLN | 314 264 PLN |
| Technologie Internetowe Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 87 084 PLN | 87 084 PLN |
| E-Trust Sp. z o.o. Reda | 2 | 443 403 PLN | 443 403 PLN |
| BTC Sp. z o.o. Szczecin | 2 | 41 281 PLN | 41 281 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Modernizacja i rozbudowa systemu Syngo.via firmy Siemens Healthineers.
2026-09-02 05:45:40Z
Zakup, dostawa i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego CIS
2026-08-26 11:15:01Z
Dostawa subskrypcji oprogramowania biurowego Microsoft 365 Business Standard lub dostawa innego równoważnego oprogramowania biurowego
2026-08-26 06:25:30Z
Dostawa oprogramowania wraz z wdrożeniem segmentacji sieci LAN w oparciu o rozwiązanie Barracuda NGFWF380 z realizacją systemu HA w środowisku wirtualizacji, migracją konfiguracji oraz dostawą serw..
2026-08-19 11:07:36Z
D/46/2026 Zakup i dostawa systemu informatycznego do zarządzania procesem dydaktycznym Wydziału Lekarskiego
2026-08-13 20:45:14Z
Rozbudowa, wdrożenie i utrzymanie nowych funkcjonalności do aktualnego systemu HIS
2026-08-04 10:13:14Z
Dostawa systemów zarządzania bezpieczeństwem z wdrożeniem
2026-07-30 08:23:28Z
Zakup i dostawa licencji oprogramowania Microsoft 365 i Microsoft Power BI Pro dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
2026-07-15 12:02:59Z
Rozbudowa systemu PACS/RIS w celu gromadzenia danych medycznych, integracja z systemem PUI, P1, zakup narzędzi AI, służących optymalizacji procesów, organizacji pracy personelu, szkolenie personelu
2026-07-09 07:38:17Z
System do zarządzania infrastrukturą IT
2026-07-03 10:08:11Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376613 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Rozbudowa, wdrożenie i utrzymanie nowych funkcjonalności do aktualnego systemu HIS
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: BRZESKIE CENTRUM MEDYCZNE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313437
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Sergiusza Mossora 1
1.4.2.) Miejscowość: Brzeg
1.4.3.) Kod pocztowy: 49-301
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.4.7.) Numer telefonu: 774446575
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: a.janyk@bcmbrzeg.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.bcmbrzeg.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40851b63-ac96-48fe-96e5-b1143bcc78dc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376613
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 74 – 260545
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności; Tytuł projektu: Rozwój usług cyfrowych wraz ze zwiększeniem poziomu cyberbezpieczeństwa w Brzeskim Centrum Medycznym w Brzegu, w celu przyśpieszenia transformacji cyfrowej ochrony zdrowia.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozbudowa, wdrożenie i utrzymanie nowych funkcjonalności do aktualnego systemu HIS
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji, wdrożenie, konfiguracja, integracja oraz zapewnienie nadzoru autorskiego i wsparcia producenta przez okres 36 miesięcy dla dodatkowych modułów funkcjonalnych systemu szpitalnego klasy HIS AMMS.
Celem zamówienia jest:
1) zwiększenie zakresu dokumentacji medycznej udostępnianej poprzez P1,
2) rozszerzenie interoperacyjności z systemami centralnymi (CeZ, NFZ, P1),
3) zapewnienie spójności danych rejestrowych i lokalnych,
4) automatyzacja wymiany danych medycznych i administracyjnych,
5) skrócenie czasu obsługi dokumentacji przez personel.
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 48814000-7 - Systemy informacji medycznej
72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „INFO-LIDER” Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342484926
4.3.3.) Ulica: ul. Małachowskiego 45
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-689
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1266900,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 132-480195
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1266900,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE