Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 02 i 19 05 01 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie
Zamawiający
CZĘSTOCHOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sobuczyna, Śląskie
NIP: 5732244750
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Econ Trader Sp. z o.o. (Lider Konsorcjum) | Wojkowice (Lider) / Lubin (Partner) | 8992716354 (LIDER) / 6922480313 (PARTNER) |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Econ Trader Sp. z o.o. (Lider Konsorcjum) (Wojkowice (Lider) / Lubin (Partner)) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 146 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2)
Najniższa cena
517 PLN
Średnia cena
231 186 PLN
Najwyższa cena
1 003 945 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Remondis Tarnowskie Góry Sp. z o.o. Tarnowskie Góry | 4 | 92 979 PLN | 278 938 PLN |
| Reko Prime sp. z o.o. Myszków | 4 | 49 707 PLN | 141 329 PLN |
| Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o.o. Chorzów | 3 | 406 879 PLN | 406 879 PLN |
| EKO Sp. z o.o. Rybnik | 3 | - | 92 448 PLN |
| SARPI Dąbrowa Górnicza sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza | 3 | 35 001 PLN | 105 003 PLN |
| REMONDIS Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 36 581 PLN | 109 744 PLN |
| REMONDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | - | 109 524 PLN |
| Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice | 2 | 314 128 PLN | 314 128 PLN |
| Eco Team Service Sp. z o.o. Łodygowice | 2 | - | 3 906 777 PLN |
| "RAF-EKOLOGIA" Sp. z o. o. Jedlicze | 2 | 770 904 PLN | 770 904 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usunięcie odpadów niebezpiecznych zdeponowanych na terenie działki przy ul. Stanisława Konarskiego w Piekarach Śląskich
2026-09-04 10:10:01Z
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wręczyca Wielka dla Sektorów I, II, III
2026-09-03 13:45:44Z
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z GPSZOK w 2026r.- zamówienie podobne
2026-08-25 06:37:26Z
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 02 i 19 05 01 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie
2026-08-24 08:24:55Z
Świadczenie usług sukcesywnego wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych z obiektów Katowickich Cmentarzy Komunalnych
2026-08-21 10:07:17Z
Usługa odbioru, transportu, utylizacji odpadów medycznych.
2026-08-13 19:28:33Z
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z GPSZOK w 2026r.- zamówienie podobne
2026-08-12 08:59:57Z
Odbiór odpadów II
2026-08-12 05:53:29Z
Usunięcie i gospodarowanie odpadami niebezpiecznymi po pożarze zmagazynowanymi w Siemianowicach Śląskich przy ul. Wyzwolenia
2026-08-07 12:49:28Z
Usunięcie i unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych z terenu hali magazynowej w miejscowości Kamyk
2026-08-06 10:48:05Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403612 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 02 i 19 05 01 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: CZĘSTOCHOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150370893
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Konwaliowa 1
1.4.2.) Miejscowość: Sobuczyna
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-263
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.7.) Numer telefonu: 34) 327 53 20
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czpk.czest.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czpk.czest.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3bfad79-604e-4ad7-a06f-7501aa639f60
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403612
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 244 – 842541
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 02 i 19 05 01 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 05 02 Nieprzekompostowane frakcje odpadów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego i 19 05 01 Nieprzekompostowane frakcje odpadów komunalnych i podobnych, pochodzącego z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie, wytworzonego z odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w pkt 4 SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Econ Trader Sp. z o.o. (Lider Konsorcjum)
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: EkoPartner Recykling Sp. z o.o. (Partner Konsorcjum)
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992716354 (LIDER) / 6922480313 (PARTNER)
4.3.4.) Miejscowość: Wojkowice (Lider) / Lubin (Partner)
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1927800,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 023-77464
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 970415,96 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE