Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Usunięcie i unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych z terenu hali magazynowej w miejscowości Kamyk

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00381011

Zamawiający

GMINA KŁOBUCK

Kłobuck, Śląskie

NIP: 5742055306

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

47-225 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
EPICHEM Spółka z o.o. - Lider Konsorcjum Kędzierzyn - Koźle 7010951309

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 EPICHEM Spółka z o.o. - Lider Konsorcjum (Kędzierzyn - Koźle) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 146 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2)

Najniższa cena

517 PLN

Średnia cena

231 186 PLN

Najwyższa cena

1 003 945 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Remondis Tarnowskie Góry Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 4 92 979 PLN 278 938 PLN
Reko Prime sp. z o.o. Myszków 4 49 707 PLN 141 329 PLN
Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o.o. Chorzów 3 406 879 PLN 406 879 PLN
EKO Sp. z o.o. Rybnik 3 - 92 448 PLN
SARPI Dąbrowa Górnicza sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 3 35 001 PLN 105 003 PLN
REMONDIS Sp. z o.o. Warszawa 3 36 581 PLN 109 744 PLN
REMONDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 2 - 109 524 PLN
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 2 314 128 PLN 314 128 PLN
Eco Team Service Sp. z o.o. Łodygowice 2 - 3 906 777 PLN
"RAF-EKOLOGIA" Sp. z o. o. Jedlicze 2 770 904 PLN 770 904 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usunięcie odpadów niebezpiecznych zdeponowanych na terenie działki przy ul. Stanisława Konarskiego w Piekarach Śląskich

MO-BRUK S.A. -

2026-09-04 10:10:01Z

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wręczyca Wielka dla Sektorów I, II, III

EKO - SYSTEM BIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa -

2026-09-03 13:45:44Z

Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z GPSZOK w 2026r.- zamówienie podobne

REMONDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 109 524 PLN

2026-08-25 06:37:26Z

Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 02 i 19 05 01 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie

Econ Trader Sp. z o.o. (Lider Konsorcjum) -

2026-08-24 08:24:55Z

Świadczenie usług sukcesywnego wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych z obiektów Katowickich Cmentarzy Komunalnych

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. -

2026-08-21 10:07:17Z

Usługa odbioru, transportu, utylizacji odpadów medycznych.

SARPI DĄBROWA GÓRNICZA Sp. z o.o. 442 705 PLN

2026-08-13 19:28:33Z

Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z GPSZOK w 2026r.- zamówienie podobne

Remondis Sp. z o.o. -

2026-08-12 08:59:57Z

Odbiór odpadów II

Terra P.P. sp. z o.o. 174 960 PLN

2026-08-12 05:53:29Z

Usunięcie i gospodarowanie odpadami niebezpiecznymi po pożarze zmagazynowanymi w Siemianowicach Śląskich przy ul. Wyzwolenia

Konsorcjum firm: ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. - lider konsorcjum, SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. – członek konsorcjum 1; Transbud-Wulkan Sp. z o.o. – członek konsorcjum 2; FCC Pro Eko Sp. z o.o. – członek konsorcjum 3 -

2026-08-07 12:49:28Z

Usunięcie i unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych z terenu hali magazynowej w miejscowości Kamyk

EPICHEM Spółka z o.o. - Lider Konsorcjum -

2026-08-06 10:48:05Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 362 PLN Średnia: 149 252 PLN Max: 1 101 622 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usunięcie i unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych z terenu hali magazynowej w miejscowości Kamyk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁOBUCK

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398273

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 6

1.4.2.) Miejscowość: Kłobuck

1.4.3.) Kod pocztowy: 42-100

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaklobuck.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminaklobuck.pl/main/index.html

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ed1ff13-2a01-41ea-9e10-b9ac8eda9e87

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381011

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-06

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 26-86149

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Usunięcie i unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych z terenu hali magazynowej w miejscowości Kamyk

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Usunięcie wszystkich odpadów niebezpiecznych nielegalnie zgromadzonych i składowanych w hali magazynowej w Kamyku przy ul. Stefana Żeromskiego 66 (nr ewid. dz. 562 i 563, obręb Kamyk, gmina Kłobuck), umieszczonych w różnego rodzaju pojemnikach w tym ok. 500 pojemnikach typu Mauser (o pojemności 1000 l) oraz w ok. 400 beczkach metalowych (o pojemności 200 l) oraz poddanie ich odpowiednim do właściwości odpadów ostatecznym procesom odzysku lub unieszkodliwienia. Zamawiający informuje, że przed przystąpieniem do przetargu, Wykonawca może przeprowadzić na własny koszt wizję lokalną miejsca, w którym będą wykonywane usługi (magazyn odpadów przy ul. Stefana Żeromskiego 66, Kamyk).

3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90520000-8 - Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych

90523000-9 - Usługi usuwania odpadów toksycznych, z wyjątkiem odpadów radioaktywnych i zanieczyszczonej gleby

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

5 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EPICHEM Spółka z o.o. - Lider Konsorcjum

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Mo-BRUK Spółka Akcyjna – partner konsorcjum, RAF-EKOLOGIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - partner konsorcjum,

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010951309

4.3.3.) Ulica: Szkolna 15B

4.3.4.) Miejscowość: Kędzierzyn - Koźle

4.3.5.) Kod pocztowy: 47-225

4.3.6.) Województwo: opolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 3045600 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 81-284958

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2166639,84 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
06.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 90500000-2
90500000-2 (Usługi związane z odpadami) 90510000-5 (Usuwanie i obróbka odpadów) 90512000-9 (Usługi transportu odpadów) 90520000-8 (Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych toksycznych medycznych i niebezpiecznych) 90523000-9 (Usługi usuwania odpadów toksycznych z wyjątkiem odpadów radioaktywnych i zanieczyszczonej gleby)