Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych na terenie Gminy Rzepiennik Strzyżewski

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00421216

Zamawiający

Gmina Rzepiennik Strzyżewski

Rzepiennik Strzyżewski, Małopolskie

NIP: 9930656314

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

33-190 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwo Komunalno-Budowlane KOMBUD Sp. z o.o. Ciężkowice -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwo Komunalno-Budowlane KOMBUD Sp. z o.o. (Ciężkowice) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 104 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2)

Najniższa cena

3 237 PLN

Średnia cena

217 862 PLN

Najwyższa cena

990 144 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. Kraków 3 189 489 PLN 189 489 PLN
WIESŁAW WĄTROBA USŁUGI PRZEWOZOWE Targoszów 3 334 341 PLN 1 003 023 PLN
Remondis Kraków S.A. Kraków 3 114 397 PLN 343 191 PLN
Przedsiębiorstwo Komunalne „KOMAX” Sp. z o.o. Kęty 3 990 144 PLN 990 144 PLN
Spółka Komunalna Skawa Jordanów Sp. z o.o. Osielec 2 72 738 PLN 145 476 PLN
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ"BOLESŁAW"SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bolesław 2 - -
Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. Chrzanów 2 - -
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIKI Mieczysław Jakubowski Kraków 2 - -
Przedsiębiorstwo Komunalno-Budowlane „KOMBUD“ Spółka z o.o. Ciężkowice 2 - -
Ecopell Sp. z o.o. Januszowice 120 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych na terenie Gminy Rzepiennik Strzyżewski

Przedsiębiorstwo Komunalno-Budowlane KOMBUD Sp. z o.o. -

2026-09-03 11:57:36Z

Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych.

ECO-ABC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 458 266 PLN

2026-09-03 07:57:29Z

Świadczenie usługi odbioru odpadów medycznych, komunalnych i innych wytwarzanych w Szpitalu Miejskim w Rabce – Zdroju Sp. z o.o.

"ECO-ABC" Sp. z o.o. 442 914 PLN

2026-09-02 14:11:22Z

Świadczenie usługi odbioru odpadów medycznych, komunalnych i innych wytwarzanych w Szpitalu Miejskim w Rabce – Zdroju Sp. z o.o.

Zakłady Komunalne Sp. z o.o. 150 262 PLN

2026-09-02 14:11:22Z

Świadczenie usługi obioru, transportu wraz z zagospodarowaniem, zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych

EKOMBUD Sp.zo.o. 5 778 PLN

2026-08-27 12:28:32Z

Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych

ECO-ABC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Lider Konsorcjum -

2026-08-27 09:10:52Z

Świadczenie usługi odbioru, transportu wraz z zagospodarowaniem zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych

Brzeskie Zakłady Komunalne Sp.zo.o. 246 009 PLN

2026-08-27 08:31:54Z

Świadczenie usługi odbioru, transportu wraz z zagospodarowaniem zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych

Firma Usługowo-Handlowa DIMARCO Marek Strzelec 5 540 PLN

2026-08-27 08:31:54Z

„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych PSZOK w Słomnikach w miesiącu lipiec 2026 r.”

ECOPELL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 77 778 PLN

2026-08-03 13:22:00Z

„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych PSZOK w Słomnikach”

Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. -

2026-08-03 12:56:48Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 362 PLN Średnia: 149 252 PLN Max: 1 101 622 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych na terenie Gminy Rzepiennik Strzyżewski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzepiennik Strzyżewski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660884

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rzepiennik Strzyżewski 400

1.4.2.) Miejscowość: Rzepiennik Strzyżewski

1.4.3.) Kod pocztowy: 33-163

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rzepiennik@rzepiennik.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzepiennik.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a275e03-d806-46b6-8a02-56703fae51ec

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421216

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 249/2024 23/12/2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych na terenie Gminy Rzepiennik Strzyżewski

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu
odpadów komunalnych powstałych i zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych,
nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz z
domków letniskowych na terenie Gminy Rzepiennik Strzyżewski z sołectw: Kołkówka,
Olszyny, Rzepiennik Biskupi, Rzepiennik Suchy, Rzepiennik Strzyżewski i Turza oraz
organizacji punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-01-01 do 2025-12-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Komunalno-Budowlane KOMBUD Sp. z o.o.

4.3.3.) Ulica: Krynicka 6

4.3.4.) Miejscowość: Ciężkowice

4.3.5.) Kod pocztowy: 33-190

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1359504,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/S 249-790888

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1302984,89 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
03.09.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 90500000-2
90500000-2 (Usługi związane z odpadami) 90512000-9 (Usługi transportu odpadów)