Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 5 778 PLN

Świadczenie usługi obioru, transportu wraz z zagospodarowaniem, zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00410765

Zamawiający

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

ul. Tadeusza Kościuszki 68

32-800 Brzesko, Małopolskie

NIP: 8691663456

REGON: 000304355

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
EKOMBUD Sp.zo.o. Bochnia 123164261

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 EKOMBUD Sp.zo.o. (Bochnia) Umowa podpisana - 5 778 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 104 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2)

Najniższa cena

3 237 PLN

Średnia cena

217 862 PLN

Najwyższa cena

990 144 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. Kraków 3 189 489 PLN 189 489 PLN
WIESŁAW WĄTROBA USŁUGI PRZEWOZOWE Targoszów 3 334 341 PLN 1 003 023 PLN
Remondis Kraków S.A. Kraków 3 114 397 PLN 343 191 PLN
Przedsiębiorstwo Komunalne „KOMAX” Sp. z o.o. Kęty 3 990 144 PLN 990 144 PLN
Spółka Komunalna Skawa Jordanów Sp. z o.o. Osielec 2 72 738 PLN 145 476 PLN
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ"BOLESŁAW"SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bolesław 2 - -
Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. Chrzanów 2 - -
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIKI Mieczysław Jakubowski Kraków 2 - -
Przedsiębiorstwo Komunalno-Budowlane „KOMBUD“ Spółka z o.o. Ciężkowice 2 - -
Ecopell Sp. z o.o. Januszowice 120 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych na terenie Gminy Rzepiennik Strzyżewski

Przedsiębiorstwo Komunalno-Budowlane KOMBUD Sp. z o.o. -

2026-09-03 11:57:36Z

Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych.

ECO-ABC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 458 266 PLN

2026-09-03 07:57:29Z

Świadczenie usługi odbioru odpadów medycznych, komunalnych i innych wytwarzanych w Szpitalu Miejskim w Rabce – Zdroju Sp. z o.o.

"ECO-ABC" Sp. z o.o. 442 914 PLN

2026-09-02 14:11:22Z

Świadczenie usługi odbioru odpadów medycznych, komunalnych i innych wytwarzanych w Szpitalu Miejskim w Rabce – Zdroju Sp. z o.o.

Zakłady Komunalne Sp. z o.o. 150 262 PLN

2026-09-02 14:11:22Z

Świadczenie usługi obioru, transportu wraz z zagospodarowaniem, zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych

EKOMBUD Sp.zo.o. 5 778 PLN

2026-08-27 12:28:32Z

Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych

ECO-ABC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Lider Konsorcjum -

2026-08-27 09:10:52Z

Świadczenie usługi odbioru, transportu wraz z zagospodarowaniem zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych

Brzeskie Zakłady Komunalne Sp.zo.o. 246 009 PLN

2026-08-27 08:31:54Z

Świadczenie usługi odbioru, transportu wraz z zagospodarowaniem zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych

Firma Usługowo-Handlowa DIMARCO Marek Strzelec 5 540 PLN

2026-08-27 08:31:54Z

„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych PSZOK w Słomnikach w miesiącu lipiec 2026 r.”

ECOPELL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 77 778 PLN

2026-08-03 13:22:00Z

„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych PSZOK w Słomnikach”

Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. -

2026-08-03 12:56:48Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 362 PLN Średnia: 149 252 PLN Max: 1 101 622 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi obioru, transportu wraz z zagospodarowaniem, zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304355

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 68

1.5.2.) Miejscowość: Brzesko

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz-brzesko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spzoz-brzesko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-350e0462-08b8-4f5c-86dc-f5869e3cd729

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi obioru, transportu wraz z zagospodarowaniem, zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-350e0462-08b8-4f5c-86dc-f5869e3cd729

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410765

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030300/32/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Świadczenie usługi odbioru, transportu wraz z zagospodarowaniem zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych - Podstacja Szczurowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W dniu 24.07.2026 r., Zamawiający ogłosił postęp. na dostawę: „Świadczenie usługi obioru, transportu wraz z zagospodarowaniem, zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych”, w trybie podst. bez negocjacji zgodnie z art. 275 pkt 1) ustawy z dnia 11.09.2019 r. Pzp (Dz. U z 2026 r., poz. 793), zwaną dalej ustawą Pzp, Termin składania ofert w nin. postęp. został wyznaczony na dzień 03.08.2026 r., do godz. 10:00. Do czasu upływu terminu składania ofert w nin. postępowaniu, tj. do dnia 03.08.2026 r., do godziny 10:00, na Zadanie nr 3 – Odpady komunalne zmieszane i segregowane Szczurowa, obejmujące przedmiot nin. zaproszenia, nie wpłynęła żadna oferta w nin. postępowaniu. Wobec powyższego, zgodnie z art. 305 pkt 2) ustawy Pzp, Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki, jeżeli: „(…) 2) nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione”.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-61/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2546,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

świadczenie usługi odbioru, transportu wraz z zagospodarowaniem zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKOMBUD Sp.zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 123164261

7.3.3) Ulica: Partyzantów 24D

7.3.4) Miejscowość: Bochnia

7.3.5) Kod pocztowy: 32-700

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5778,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość szacunkowa
2 546 PLN
Wartość umowy
5 778 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 90500000-2
90500000-2 (Usługi związane z odpadami)