Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa ul. Roszczynialskiego w Wejherowie” z opcjami
Zamawiający
GMINA MIASTA WEJHEROWA
Wejherowo, Pomorskie
NIP: 5881000993
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| AMPIS PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k. | Gdańsk | REGON: 361352943 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AMPIS PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k. (Gdańsk) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 174 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)
Najniższa cena
7 995 PLN
Średnia cena
149 830 PLN
Najwyższa cena
777 360 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Smart Lighting Paweł Gierczak Korzeniówka | 8 | 12 684 PLN | 101 475 PLN |
| GreCAD U.P.B.H Piotr Greinke Kościerzyna | 5 | 34 890 PLN | 34 890 PLN |
| NEOX Sp. z o.o. Gdańsk | 4 | - | - |
| TFU Studio Sp. z o.o. Biskupiec | 3 | 57 810 PLN | 57 810 PLN |
| ART PROJEKT K&M Sp. z o.o. Kościerzyna | 3 | 64 895 PLN | 64 895 PLN |
| NEVORA Sp. z o.o. Gdańsk | 3 | 47 027 PLN | 141 081 PLN |
| PIN Projekty i Nieruchomości Marzena Kłosowska Chojnice | 3 | - | - |
| ModernEko Wojciech Świerczyński Częstochowa | 3 | 134 480 PLN | 403 440 PLN |
| TRAFIPROJEKT HUBERT ŻUREK Kartuzy | 2 | - | - |
| Poldukt Projekt Sp. z .o.o Gdynia | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I BUDOWY PRZEDSZKOLA W WIŚLINIE
2026-08-31 11:59:24Z
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO- KOSZTORYSOWEJ BUDOWY ULICY SPACEROWEJ (173448G) I ULICY GRABOWEJ (173449G) W ROSZKOWIE
2026-08-31 10:11:48Z
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dwóch odcinków dróg gminnych oraz budowy oświetlenia ulicznego.
2026-08-31 08:54:22Z
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dwóch odcinków dróg gminnych oraz budowy oświetlenia ulicznego.
2026-08-31 08:54:22Z
Sporządzenie dok. projektowej dla zadania pn.: „Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Gdańsku ul. Czajkowskiego – hala sportowa dla gimnastyków” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
2026-08-25 09:25:50Z
„Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy drogi gminnej nr 168012G wraz z budową ścieżki rowerowej na odcinku od DW 224 do DP 1933G (odcinek Połęczyno-Kamela)”
2026-08-24 11:38:04Z
Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej oraz wymiany źródeł ciepła na OZE na terenie Gminy Dębnica Kaszubska – II postępowanie
2026-08-19 13:46:58Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa ul. Roszczynialskiego w Wejherowie” z opcjami
2026-08-18 10:27:16Z
Sporządzenie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania pn.: Budowa oświetlenia ulic w różnych dzielnicach Miasta Gdańska w ramach programu: Jaśniejszy Gdańsk EDYCJA 2026 Etap I
2026-08-18 08:45:39Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania „Przebudowa ul. Św. Jacka w Wejherowie” wraz z opcjami
2026-08-17 06:33:33Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395990 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o zmianie umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa ul. Roszczynialskiego w Wejherowie” z opcjami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA WEJHEROWA
1.2.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych i Funduszy Zewnętrznych
1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675215
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Jakuba Wejhera 8
1.4.2.) Miejscowość: Wejherowo
1.4.3.) Kod pocztowy: 84-200
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.7.) Numer telefonu: (58) 677 71 13, (58) 677 71 15
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wzpifz@um.wejherowo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wejherowo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:
Umowy
2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b5aada3-dea2-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395990
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA
3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00183487
3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy3.5.) Rodzaj zamówienia:
Usługi3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa ul. Roszczynialskiego w Wejherowie” z opcjami3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa ul. Roszczynialskiego w Wejherowie” z opcjami.
2. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1, obejmuje:
1) wykonanie zamówienia podstawowego obejmującego opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej oraz uzyskanie decyzji administracyjnej zezwalającej na realizację inwestycji drogowej;
2) wykonanie zamówienia opcjonalnego obejmującego:
a) Opcję 1 polegającą na pełnieniu nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową, o której mowa w pkt 1;
b) Opcję 2 polegającą na aktualizacji kosztorysów inwestorskich;
c) Opcję 3 polegającą na aktualizacji specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych;
d) Opcję 4 polegającą na uzyskaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia;
e) Opcję 5 polegającą na uzyskaniu decyzji na odstępstwa od czynności zakazanych odnośnie chronionych gatunków roślin, zwierząt lub grzybów;
f) Opcję 6 polegającą na uzyskaniu pozwoleń wodnoprawnych;
g) Opcję 7 polegającą na wykonaniu dodatkowych podziałów nieruchomości.
3. Zamawiający w ramach niniejszego zamówienia przewiduje zastosowanie opcji na zasadach określonych w SWZ.
4. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają:
1) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ
3.8.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
3.9.) Dodatkowy kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ
4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2023-05-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:
15 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AMPIS PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 361352943
4.3.3.) Ulica: Prof. Zygmunta Czubińskiego 1A/1
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-215
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 408360,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2023/BZP 00243164/01
SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ
5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2026-04-13
5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:
Przyczyną dokonania zmiany umowy była różnica w interpretacji całkowitej długości drogi objętej przebudową pomiędzy Zamawiającym i Wykonawcą, a Starostwem Powiatowym w Wejherowie, skutkująca odmową wydania decyzji ZRID oraz koniecznością skrócenia przebudowywanego odcinka drogi o odcinek ul. Zamkowej.5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:
1. Zmianie uległ § 5 ust. 2 pkt 1 Umowy dot. terminu realizacji przedmiotu umowy (wydłużenie terminu realizacji przedmiotu umowy do dnia 13.11.2026 r.).2. Zmianie uległ § 10 ust. 3 pkt 1 Umowy dot. wynagrodzenia za wykonanie zamówienia podstawowego (zwiększenie wynagrodzenia za przedmiotowy zakres umowy do kwoty 388.680,00 zł brutto).
3. Z uwagi na zaniechanie wykonania prac projektowych zmianie ulega Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do Umowy), który otrzymał nowe brzmienie.
4. W związku ze zmianą terminu realizacji przedmiotu umowy oraz wynagrodzenia Wykonawcy zmianie ulega Harmonogram rzeczowo-finansowy stanowiący Załącznik nr 3 do Umowy.
5.5.) Wartość zmiany umowy
5.5.1.) Wartość zmiany: 24600,00
5.5.2.) Kod waluty: PLN
5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 18.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE