Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej oraz wymiany źródeł ciepła na OZE na terenie Gminy Dębnica Kaszubska – II postępowanie

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00398995

Zamawiający

Gmina Dębnica Kaszubska

Dębnica Kaszubska, Pomorskie

NIP: 8392192397

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

44-100 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
COREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gliwice REGON 385210868

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 COREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Gliwice) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 174 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)

Najniższa cena

7 995 PLN

Średnia cena

149 830 PLN

Najwyższa cena

777 360 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Smart Lighting Paweł Gierczak Korzeniówka 8 12 684 PLN 101 475 PLN
GreCAD U.P.B.H Piotr Greinke Kościerzyna 5 34 890 PLN 34 890 PLN
NEOX Sp. z o.o. Gdańsk 4 - -
TFU Studio Sp. z o.o. Biskupiec 3 57 810 PLN 57 810 PLN
ART PROJEKT K&M Sp. z o.o. Kościerzyna 3 64 895 PLN 64 895 PLN
NEVORA Sp. z o.o. Gdańsk 3 47 027 PLN 141 081 PLN
PIN Projekty i Nieruchomości Marzena Kłosowska Chojnice 3 - -
ModernEko Wojciech Świerczyński Częstochowa 3 134 480 PLN 403 440 PLN
TRAFIPROJEKT HUBERT ŻUREK Kartuzy 2 - -
Poldukt Projekt Sp. z .o.o Gdynia 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I BUDOWY PRZEDSZKOLA W WIŚLINIE

Ewa Owczarek Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane „Ekobud” s.c. Ewa i Remigiusz Owczarek, -

2026-08-31 11:59:24Z

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO- KOSZTORYSOWEJ BUDOWY ULICY SPACEROWEJ (173448G) I ULICY GRABOWEJ (173449G) W ROSZKOWIE

ROADI Sp. z o.o. -

2026-08-31 10:11:48Z

Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dwóch odcinków dróg gminnych oraz budowy oświetlenia ulicznego.

Stanisław Sandomierski DROG 155 226 PLN

2026-08-31 08:54:22Z

Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dwóch odcinków dróg gminnych oraz budowy oświetlenia ulicznego.

Stanisław Sandomierski DROG 51 906 PLN

2026-08-31 08:54:22Z

Sporządzenie dok. projektowej dla zadania pn.: „Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Gdańsku ul. Czajkowskiego – hala sportowa dla gimnastyków” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.

Kremer Graf Sp z o.o. -

2026-08-25 09:25:50Z

„Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy drogi gminnej nr 168012G wraz z budową ścieżki rowerowej na odcinku od DW 224 do DP 1933G (odcinek Połęczyno-Kamela)”

Trafiprojekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 424 965 PLN

2026-08-24 11:38:04Z

Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej oraz wymiany źródeł ciepła na OZE na terenie Gminy Dębnica Kaszubska – II postępowanie

COREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-08-19 13:46:58Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa ul. Roszczynialskiego w Wejherowie” z opcjami

AMPIS PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k. -

2026-08-18 10:27:16Z

Sporządzenie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania pn.: Budowa oświetlenia ulic w różnych dzielnicach Miasta Gdańska w ramach programu: Jaśniejszy Gdańsk EDYCJA 2026 Etap I

DOMO-TECHNOLOGIE Sp. z o.o. 158 000 PLN

2026-08-18 08:45:39Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania „Przebudowa ul. Św. Jacka w Wejherowie” wraz z opcjami

AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA BARTOSZ SONTOWSKI -

2026-08-17 06:33:33Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 800 PLN Średnia: 203 370 PLN Max: 1 050 383 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej oraz wymiany źródeł ciepła na OZE na terenie Gminy Dębnica Kaszubska – II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębnica Kaszubska

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979803

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ks. Antoniego Kani

1.4.2.) Miejscowość: Dębnica Kaszubska

1.4.3.) Kod pocztowy: 76-248

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.4.7.) Numer telefonu: 690820341

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@debnicakaszubska.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debnicakaszubska.eu/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78568ade-d7a4-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398995

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00228981

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane w ramach projektu pn. „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej oraz wymiana źródeł ciepła na OZE na terenie Gminy Dębnica Kaszubska”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej oraz wymiany źródeł ciepła na OZE na terenie Gminy Dębnica Kaszubska – II postępowanie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnobranżowych dokumentacji projektowych dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na kompleksowej termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej oraz wymiany źródeł ciepła na OZE na terenie Gminy Dębnica Kaszubska wraz z uzyskaniem dokumentów uprawniających do realizacji robót budowlanych oraz zapewnienie nadzoru autorskiego.
2. Lokalizacja obiektów:
1) Budynek OSP w m. Dębnica Kaszubska, działka nr 675/8
2) Środowiskowy Dom Samopomocy w Motarzynie, działka nr 1/1
3) Świetlica w m. Podole Małe, działka nr 65
4) Remizoświetlica w m. Mielno, działka nr 58
5) Remizoświetlica w m. Starnice, działka nr 1/46
6) Remizoświetlica w m. Gogolewo, działka nr 5/34
Opis poszczególnych lokalizacji ujęty został w załączniku nr 10 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje również uzyskanie wymaganych uzgodnień, decyzji, pozwoleń oraz zapewnienie nadzoru autorskiego.
4. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej zgodnej z Programem Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (SZOP FEP 2021-2027), Działanie 2.3. Efektywność energetyczna – ZIT poza terenem Obszaru Metropolitalnego Trójmiasta. Wymagane jest zastosowanie takich rozwiązań projektowych, które zapewnią osiągnięcie co najmniej 30% oszczędności energii pierwotnej dla każdego budynku. Wartość bazowa odnosi się do rocznego zużycia energii pierwotnej przed interwencją, a osiągniętą wartość odnosi się do rocznego zużycia energii pierwotnej rok po interwencji. W przypadku budynków obie wartości należy udokumentować na podstawie świadectw charakterystyki energetycznej, zgodnie z dyrektywą 2010/31/UE. Wskazane minimalne poziomy oszczędności energii pierwotnej muszą wynikać z audytu energetycznego dla każdego budynku.
5. Zakres zadania dla każdego obiektu obejmuje wykonanie audytu energetycznego oraz uzyskanie akceptacji Zamawiającego optymalnego rozwiązania zawartego w audycie oraz sporządzenie dokumentacji technicznej zgodnej z uprzednio zaakceptowanym audytem energetycznym, opisem przedmiotu zamówienia i warunkami umowy i uzyskanie akceptacji Zamawiającego dla wymienionej dokumentacji.

3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

6 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): COREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385210868

4.3.3.) Ulica: ul. Lipowa 14

4.3.4.) Miejscowość: Gliwice

4.3.5.) Kod pocztowy: 44-100

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 169740,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00337829/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 169740,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Umowa wykonana po terminie.
2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71320000-7
71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)