Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I BUDOWY PRZEDSZKOLA W WIŚLINIE
Zamawiający
Gmina Pruszcz Gdański
Juszkowo, Pomorskie
NIP: 5932140699
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Ewa Owczarek Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane „Ekobud” s.c. Ewa i Remigiusz Owczarek, | Dmosin | 8331181146 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ewa Owczarek Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane „Ekobud” s.c. Ewa i Remigiusz Owczarek, (Dmosin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 174 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)
Najniższa cena
7 995 PLN
Średnia cena
149 830 PLN
Najwyższa cena
777 360 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Smart Lighting Paweł Gierczak Korzeniówka | 8 | 12 684 PLN | 101 475 PLN |
| GreCAD U.P.B.H Piotr Greinke Kościerzyna | 5 | 34 890 PLN | 34 890 PLN |
| NEOX Sp. z o.o. Gdańsk | 4 | - | - |
| TFU Studio Sp. z o.o. Biskupiec | 3 | 57 810 PLN | 57 810 PLN |
| ART PROJEKT K&M Sp. z o.o. Kościerzyna | 3 | 64 895 PLN | 64 895 PLN |
| NEVORA Sp. z o.o. Gdańsk | 3 | 47 027 PLN | 141 081 PLN |
| PIN Projekty i Nieruchomości Marzena Kłosowska Chojnice | 3 | - | - |
| ModernEko Wojciech Świerczyński Częstochowa | 3 | 134 480 PLN | 403 440 PLN |
| TRAFIPROJEKT HUBERT ŻUREK Kartuzy | 2 | - | - |
| Poldukt Projekt Sp. z .o.o Gdynia | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I BUDOWY PRZEDSZKOLA W WIŚLINIE
2026-08-31 11:59:24Z
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO- KOSZTORYSOWEJ BUDOWY ULICY SPACEROWEJ (173448G) I ULICY GRABOWEJ (173449G) W ROSZKOWIE
2026-08-31 10:11:48Z
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dwóch odcinków dróg gminnych oraz budowy oświetlenia ulicznego.
2026-08-31 08:54:22Z
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dwóch odcinków dróg gminnych oraz budowy oświetlenia ulicznego.
2026-08-31 08:54:22Z
Sporządzenie dok. projektowej dla zadania pn.: „Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Gdańsku ul. Czajkowskiego – hala sportowa dla gimnastyków” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
2026-08-25 09:25:50Z
„Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy drogi gminnej nr 168012G wraz z budową ścieżki rowerowej na odcinku od DW 224 do DP 1933G (odcinek Połęczyno-Kamela)”
2026-08-24 11:38:04Z
Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej oraz wymiany źródeł ciepła na OZE na terenie Gminy Dębnica Kaszubska – II postępowanie
2026-08-19 13:46:58Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa ul. Roszczynialskiego w Wejherowie” z opcjami
2026-08-18 10:27:16Z
Sporządzenie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania pn.: Budowa oświetlenia ulic w różnych dzielnicach Miasta Gdańska w ramach programu: Jaśniejszy Gdańsk EDYCJA 2026 Etap I
2026-08-18 08:45:39Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania „Przebudowa ul. Św. Jacka w Wejherowie” wraz z opcjami
2026-08-17 06:33:33Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414651 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I BUDOWY PRZEDSZKOLA W WIŚLINIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pruszcz Gdański
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674931
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Zakątek 1
1.4.2.) Miejscowość: Juszkowo
1.4.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pruszczgdanski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszczgdanski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01dce6c0-6c6a-4237-ad8a-7e73cd32e497
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414651
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00410962
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I BUDOWY PRZEDSZKOLA W WIŚLINIE
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej rozbudowy szkoły podstawowej i budowy przedszkola w Wiślinie na dz. nr 32/5, 32/6, 32/2, 34.
2. Szczegółowy zakres opracowania projektowego został określony w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
350 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ewa Owczarek Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane „Ekobud” s.c. Ewa i Remigiusz Owczarek,
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Remigiusz Owczarek Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane „Ekobud” s.c. Ewa i Remigiusz Owczarek
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8331181146
4.3.3.) Ulica: Dmosin Drugi 89B
4.3.4.) Miejscowość: Dmosin
4.3.5.) Kod pocztowy: 95-061
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 319800 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00489186/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana głównego projektanta
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Obowiązki głównego projektanta pełni Jarosław Kowalczyk
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana przedstawiciela Zamawiającego
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
przedstawicielem Zamawiającego została Anna Niedzielska
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
konieczność zmiany terminu niezawiniona przez Wykonawcę
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu na 703 dni
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 319800 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE