Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Przygotowanie pomieszczeń urzędu dla możliwości podłączenia agregatu prądotwórczego zasilającego serwery oraz dostawa i montaż agregatu prądotwórczego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
Zamawiający
Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
Rynek 1
55-080 Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie
NIP: 8961298766
REGON: 000528698
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| KBH INWESTYCJE Sp. z o.o. sp. k. | Mokronos Dolny | 896 154 38 98 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KBH INWESTYCJE Sp. z o.o. sp. k. (Mokronos Dolny) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 179 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Najniższa cena
25 141 PLN
Średnia cena
234 588 PLN
Najwyższa cena
1 545 864 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PUI ARGO MGR INŻ. ARTUR SZOMBARA Bełk | 8 | - | - |
| Usługi Projektowo - Budowlane, Kazimierz Dragan Kłodzko | 6 | 152 667 PLN | 458 000 PLN |
| Inżynieria Drogowa Artur Ziemniak PROJEKT BUDOWA NADZÓR Szczytna | 3 | 51 767 PLN | 155 300 PLN |
| FASYS MOSTY Sp. z o.o. Wrocław | 3 | 72 119 PLN | 216 357 PLN |
| RoadKost Jacek Kostórkiewicz, Projektowanie i Nadzór Inwestycji Drogowych, ul. Zakopiańska 109, 54-031 Wrocław WROCŁAW | 3 | 78 333 PLN | 235 000 PLN |
| FASYS MOSTY SP.ZOO WROCŁAW | 3 | 56 580 PLN | - |
| PBW Inżynieria Sp. z o.o. Wrocław | 2 | 339 357 PLN | 380 132 PLN |
| DELTA Robert Skulski Zielona Góra | 2 | 319 185 PLN | 638 370 PLN |
| B.R.H Zakład Budownictwa Henryk Bereżecki Wrocław | 2 | - | - |
| PROWAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wrocław | 2 | 292 740 PLN | 292 740 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Muzyczny Skwer - Wałbrzyski Budżet Obywatelski - Edycja 2023”
2026-09-02 06:20:21Z
Wykonanie usługi opracowania dokumentacji projektowo- kosztorysowej zadania pn. „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu - dokumentacja projektowa”- kontynuacja opracowań.
2026-08-31 07:57:51Z
OPRACOWANIE STUDIUM KORYTARZOWEGO (SK) dla zadania pn.: Budowa drogi wojewódzkiej nr 455 od ul. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu do Jelcza-Laskowic – Trasa Swojczycka.
2026-08-28 07:47:04Z
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu drogi dojazdowej i ewakuacyjnej przy Powiatowym Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze
2026-08-26 12:04:33Z
” Termomodernizacja budynków kompleksu sportowego przy ul. Wilczej - dokumentacja projektowa”
2026-08-26 11:36:29Z
Opracowanie 8 dokumentacji projektowych dla boisk sportowych na terenie gminy Miękinia
2026-08-25 10:22:23Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji „Budowa budynku wielofunkcyjnego- miejsca pełniącego funkcję ochronne z częścią medyczno-technologiczną, garażem podziemnym i łącznikiem
2026-08-24 11:22:52Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą: „Poprawa brd na DK94 w m. Prochowice” oraz pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót
2026-08-21 13:14:24Z
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi 120615D w zakresie budowy chodnika przy ulicy Stawowej w Mokronosie Dolnym
2026-08-20 09:42:18Z
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa wiaduktu kolejowego w ciągu linii kolejowej nr 327 na odcinku Ścinawka Średnia – Radków”
2026-08-17 10:00:22Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00213834 z dnia 2026-04-23 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Przygotowanie pomieszczeń urzędu dla możliwości podłączenia agregatu prądotwórczego zasilającego serwery oraz dostawa i montaż agregatu prądotwórczego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528698
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Kąty Wrocławskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-080
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 390 72 19
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpk@katywroclawskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katywroclawskie.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie pomieszczeń urzędu dla możliwości podłączenia agregatu prądotwórczego zasilającego serwery oraz dostawa i montaż agregatu prądotwórczego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5759815b-30a6-4177-844b-51ad87123490
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213834
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047474/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi 120615D w zakresie budowy chodnika w Mokronosie Dolnym
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://katywroclawskie.ezamawiajacy.pl/pn/katywroc/demand/284564/notice/public/details3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://katywroclawskie.ezamawiajacy.pl/pn/katywroc/demand/284564/notice/public/details
Zamawiający dopuszcza w uzasadnionych przypadkach komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zp@katywroclawskie.pl z zastrzeżeniem, że Ofertę wraz z załącznikami należy złożyć wyłącznie za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem jak powyżej
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Ofertę wraz z załącznikami sporządzoną w postaci elektronicznej należy złożyć wyłącznie za pośrednictwem Platformy, dostępnej pod adresem: https://katywroclawskie.ezamawiajacy.pl
Wymagania techniczne:
• komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta • Wybrana przeglądarka wspierana przez producenta: MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge
• Podłączenie do Internetu: min. 512 Kb/s na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe);
Szczegółowe informacje o porozumiewaniu się w postępowaniu zawarte są w SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Realizowany w SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi 120615D w zakresie budowy chodnika przy ulicy Stawowej w Mokronosie Dolnym
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi 120615D w zakresie budowy chodnika przy ulicy Stawowej w Mokronosie Dolnym na odcinku ok 200 m.
2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU).
4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin wykonania
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie niniejszego zamówienia publicznego ubiegać się mogą Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający stwierdzi, iż Wykonawca spełnił warunek udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, jeśli wykaże on, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał dokumentację projektową lub dokumentacje projektowe w zakresie budowy lub przebudowy dróg i/lub chodników na łączną kwotę minimum 50 000,00 złotych brutto, z których przynajmniej jedna była o wartości min. 15 000,00 złotych brutto.5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.
Uwaga! jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji usług, wykonywanych wspólnie z innymi Wykonawcami, wykaz, o którym mowa powyżej, dotyczy usług, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.2. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3. Zapisy niniejszej SWZ dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
4. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają
usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.
5. W przypadku, o którym mowa w ust. 4, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty wykonają poszczególni Wykonawcy.
6. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w rozdziale X ust. 1, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenie to potwierdza brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków
udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-05-05 11:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://katywroclawskie.ezamawiajacy.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-05-05 11:10
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.04.2026
- Termin składania ofert
- 05.05.2026 09:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
6 miesiące