Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 284 991 PLN
Wykonanie usługi opracowania dokumentacji projektowo- kosztorysowej zadania pn. „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu - dokumentacja projektowa”- kontynuacja opracowań.
Numer referencyjny: ZP.271.19.2026
Zamawiający
GMINA DOBROSZYCE
Rynek 16
56-410 Dobroszyce, Dolnośląskie
NIP: 9111777340
REGON: 931934779
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
ZAŁĄCZNIK NR 12 DO SWZ
ZAŁĄCZNIK NR 12 DO SWZ.pdf
Załącznik nr 2 projekt umowy kontynuacja dokumentacji oczyszczalnia Dobrzeń_popr.2
Załącznik nr 2 projekt umowy kontynuacja dokumentacji oczyszczalnia Dobrzeń_popr.2.docx
SWZ__ZP.271.19. 2026 kontynuacja dokumentacji Dobrzeń oczyszczalnia_poprawa-2
SWZ__ZP.271.19. 2026 kontynuacja dokumentacji Dobrzeń oczyszczalnia_poprawa-2.docx
ZAŁĄCZNIK NR 8 DO SWZ
ZAŁĄCZNIK NR 8 DO SWZ.zip
ZAŁĄCZNIK NR 13 DO SWZ
ZAŁĄCZNIK NR 13 DO SWZ.pdf
ZAŁĄCZNIK NR 10 DO SWZ
ZAŁĄCZNIK NR 10 DO SWZ.pdf
ZAŁĄCZNIK NR 14 DO SWZ
ZAŁĄCZNIK NR 14 DO SWZ.pdf
ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SWZ
ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SWZ.pdf
ZAŁĄCZNIK NR 11 DO SWZ
ZAŁĄCZNIK NR 11 DO SWZ.pdf
informacja o kwocie
informacja o kwocie.docx
zestawienie ofert
zestawienie ofert.docx
zestawienie ofert dodatkowych
zestawienie ofert dodatkowych.docx
informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.docx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| NOVA BR Sp. z o.o., ul. C.K. Norwida 2, 80-280 Gdańsk | GDAŃSK | 5842862288 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NOVA BR Sp. z o.o., ul. C.K. Norwida 2, 80-280 Gdańsk (GDAŃSK) | Umowa podpisana | 284 991 PLN | 284 991 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 179 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Najniższa cena
25 141 PLN
Średnia cena
234 588 PLN
Najwyższa cena
1 545 864 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PUI ARGO MGR INŻ. ARTUR SZOMBARA Bełk | 8 | - | - |
| Usługi Projektowo - Budowlane, Kazimierz Dragan Kłodzko | 6 | 152 667 PLN | 458 000 PLN |
| Inżynieria Drogowa Artur Ziemniak PROJEKT BUDOWA NADZÓR Szczytna | 3 | 51 767 PLN | 155 300 PLN |
| FASYS MOSTY Sp. z o.o. Wrocław | 3 | 72 119 PLN | 216 357 PLN |
| RoadKost Jacek Kostórkiewicz, Projektowanie i Nadzór Inwestycji Drogowych, ul. Zakopiańska 109, 54-031 Wrocław WROCŁAW | 3 | 78 333 PLN | 235 000 PLN |
| FASYS MOSTY SP.ZOO WROCŁAW | 3 | 56 580 PLN | - |
| PBW Inżynieria Sp. z o.o. Wrocław | 2 | 339 357 PLN | 380 132 PLN |
| DELTA Robert Skulski Zielona Góra | 2 | 319 185 PLN | 638 370 PLN |
| B.R.H Zakład Budownictwa Henryk Bereżecki Wrocław | 2 | - | - |
| PROWAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wrocław | 2 | 292 740 PLN | 292 740 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Muzyczny Skwer - Wałbrzyski Budżet Obywatelski - Edycja 2023”
2026-09-02 06:20:21Z
Wykonanie usługi opracowania dokumentacji projektowo- kosztorysowej zadania pn. „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu - dokumentacja projektowa”- kontynuacja opracowań.
2026-08-31 07:57:51Z
OPRACOWANIE STUDIUM KORYTARZOWEGO (SK) dla zadania pn.: Budowa drogi wojewódzkiej nr 455 od ul. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu do Jelcza-Laskowic – Trasa Swojczycka.
2026-08-28 07:47:04Z
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu drogi dojazdowej i ewakuacyjnej przy Powiatowym Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze
2026-08-26 12:04:33Z
” Termomodernizacja budynków kompleksu sportowego przy ul. Wilczej - dokumentacja projektowa”
2026-08-26 11:36:29Z
Opracowanie 8 dokumentacji projektowych dla boisk sportowych na terenie gminy Miękinia
2026-08-25 10:22:23Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji „Budowa budynku wielofunkcyjnego- miejsca pełniącego funkcję ochronne z częścią medyczno-technologiczną, garażem podziemnym i łącznikiem
2026-08-24 11:22:52Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą: „Poprawa brd na DK94 w m. Prochowice” oraz pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót
2026-08-21 13:14:24Z
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi 120615D w zakresie budowy chodnika przy ulicy Stawowej w Mokronosie Dolnym
2026-08-20 09:42:18Z
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa wiaduktu kolejowego w ciągu linii kolejowej nr 327 na odcinku Ścinawka Średnia – Radków”
2026-08-17 10:00:22Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00283977 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wykonanie usługi opracowania dokumentacji projektowo- kosztorysowej zadania pn. „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu - dokumentacja projektowa”- kontynuacja opracowań.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DOBROSZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934779
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 16
1.5.2.) Miejscowość: Dobroszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-410
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dobroszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dobroszyce.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie usługi opracowania dokumentacji projektowo- kosztorysowej zadania pn. „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu - dokumentacja projektowa”- kontynuacja opracowań.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3c2a255-01e5-4ef8-b717-95524a0e4b6e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283977
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068041/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu- dokumentacja projektowa
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b3c2a255-01e5-4ef8-b717-95524a0e4b6e3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz w zakładce „Centrum Pomocy”.
2.1 Zamawiający rekomenduje Wykonawcom zapoznanie się z materiałami dotyczącymi Platformy e-Zamówienia w szczególności z regulaminem dostępnym pod adresem:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-
https://ezamowienia.gov.pl/soz/latest-faq
https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponent-edukacyjny/
3. Wszelka korespondencja kierowana do zamawiającego powinna być sygnowana wskazanym nr referencyjnym sprawy.
4. Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2026 r. poz. 85) wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”.
5. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
6. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
7. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 8. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
9. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.
10. Zamawiający może również komunikować się z Wykonawcami za pomocą poczty elektronicznej, email: zamowieniapubliczne@dobroszyce.pl (nie dotyczy składania ofert).
11. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego z wnioskiem o wyjaśnienie treści SWZ - zaleca się przesłanie wniosku w wersji edytowalnej na adres e-mail: zamowieniapubliczne@dobroszyce.pl
12. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi opracowania kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu”, zwanej dalej również „Dokumentacją projektową”, z wykorzystaniem posiadanej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej oraz dla przebudowy sieci kanalizacji sanitarnej na odcinku od Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Dobrzeniu (działka nr 452/20, 452/19) do oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu, zwanej dalej „Dokumentacją” (załącznik nr 14 do SWZ).
4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie Projektanta Głównego
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:- nie podlegają wykluczeniu na podstawie wskazanej w art. 108 ust. 1, art. 109 ust. 1 pkt 4 PZP oraz w art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025r. poz. 514);
- spełniają następujące, określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Wykonawca spełnia warunek jeśli wykaże, że prowadząc działalność gospodarczą lub zawodową jest wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych prowadzonych w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, jeżeli taki wpis jest wymagany przepisami;
Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie wymagań, których spełnianie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny.
2) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie wymagań, których spełnianie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny.
3) w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej:
a) Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej, jeżeli wykaże się wykonaniem w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie:
– co najmniej 1 dokumentacją projektową dla inwestycji dotyczącej: budowy, przebudowy, rozbudowy, modernizacji oczyszczalni ścieków komunalnych o wydajności min. 400 m3/d, na podstawie której uzyskano decyzję o pozwoleniu na budowę, bądź brak sprzeciwu do zgłoszenia budowy.
b) Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu w zakresie zdolności zawodowej, jeżeli będzie dysponował:
- Projektantem Głównym posiadającym uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, wydane zgodnie z obowiązującym polskim Prawem budowlanym, posiadającym doświadczenie w zaprojektowaniu co najmniej 2 (dwóch) dokumentacji projektowych dla inwestycji dotyczących: budowy, przebudowy, rozbudowy, modernizacji oczyszczalni ścieków komunalnych o wydajności min. 400 m3/d,
- Projektantem posiadającym uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalnościach instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, wydane zgodnie z polskim Prawem budowlanym,
- Projektantem posiadającym uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej, wydane zgodnie z obwiązującym polskim Prawem budowlanym,
- Technologiem oczyszczania ścieków, posiadającym doświadczenie przy projektowaniu bądź wykonywaniu robót budowlanych dla co najmniej dwóch oczyszczalni ścieków o wydajności min. 400 m3/d.
Zamawiający wymaga dostarczenia oświadczenia Wykonawcy o dysponowaniu i gotowości do współpracy osób posiadających stosowne uprawnienia do projektowania w wymaganych specyfiką zadania specjalnościach (stosowne oświadczenie znajduje się na załączniku nr 1 do SWZ – Oferta).
2. Projektant zobowiązany będzie przedstawić, przed zawarciem umowy, polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej projektanta/pracowni z klauzulą trigger act committed wraz z odpowiedzialnością za podwykonawców, przy sumie gwarancyjnej min. 500.000,00 PLN na jedno i wszystkie zdarzenia w okresie ubezpieczenia, na pełny okres opracowania dokumentacji projektowej, z uwzględnieniem czystych strat finansowych z limitem do pełnej wysokości sumy gwarancyjnej.
3. Po wskazanym wyżej okresie Projektant zobowiązany jest do utrzymania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w zakresie obowiązkowym wynikającym z odpowiednich przepisów. Jednocześnie w przypadku wygaśnięcia umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w trakcie realizacji inwestycji, Projektant zobowiązany jest, nie później niż 7 dni przed wygaśnięciem okresu ubezpieczenia, przedłożyć Zamawiającemu polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na kolejny okres. Na każde żądanie Zamawiającego Wykonawca przedłoży potwierdzenia opłacenia wszystkich wymagalnych składek ubezpieczeniowych.
4. Zgodnie z art. 116 ust. 2 ustawy PZP Zamawiający może, na każdym etapie postępowania, uznać, że wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych wykonawcy w inne przedsięwzięcia
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji – z uwzględnieniem postanowień SWZ – Rozdział XVI pkt 7 powyżej.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 12.1. Wykazu usług, o których mowa w rozdz. X SWZ - wg wzoru – załącznik nr 4 do SWZ.
12.2. Wykaz osób, o których mowa w rozdz. X SWZ – wg wzoru – załącznik nr 7 do SWZ.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.2. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454 PZP oraz wskazanym zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 1 PZP we Wzorze Umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Ponadto dopuszczalna jest zmiana umowy w okolicznościach i na warunkach wskazanych w art. 455 ust. 1 pkt 2 – 4, ust. 3 i 4.
3. Zmiana umowy wymaga dla swej ważności, zachowania formy pisemnej.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-19 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-19 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-18
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3
8.7) Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców:
cenaInformacje kluczowe
- Data publikacji
- 10.06.2026
- Termin składania ofert
- 19.06.2026 07:00
- Wartość umowy
- 284 991 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
12 miesiące