Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Muzyczny Skwer - Wałbrzyski Budżet Obywatelski - Edycja 2023”
Zamawiający
Gmina Wałbrzych
Wałbrzych, Dolnośląskie
NIP: 8862584003
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MGR INŻ. ARCH. ANNA HORWAT | Lubiatów | 6911067348 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MGR INŻ. ARCH. ANNA HORWAT (Lubiatów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 179 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)
Najniższa cena
25 141 PLN
Średnia cena
234 588 PLN
Najwyższa cena
1 545 864 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PUI ARGO MGR INŻ. ARTUR SZOMBARA Bełk | 8 | - | - |
| Usługi Projektowo - Budowlane, Kazimierz Dragan Kłodzko | 6 | 152 667 PLN | 458 000 PLN |
| Inżynieria Drogowa Artur Ziemniak PROJEKT BUDOWA NADZÓR Szczytna | 3 | 51 767 PLN | 155 300 PLN |
| FASYS MOSTY Sp. z o.o. Wrocław | 3 | 72 119 PLN | 216 357 PLN |
| RoadKost Jacek Kostórkiewicz, Projektowanie i Nadzór Inwestycji Drogowych, ul. Zakopiańska 109, 54-031 Wrocław WROCŁAW | 3 | 78 333 PLN | 235 000 PLN |
| FASYS MOSTY SP.ZOO WROCŁAW | 3 | 56 580 PLN | - |
| PBW Inżynieria Sp. z o.o. Wrocław | 2 | 339 357 PLN | 380 132 PLN |
| DELTA Robert Skulski Zielona Góra | 2 | 319 185 PLN | 638 370 PLN |
| B.R.H Zakład Budownictwa Henryk Bereżecki Wrocław | 2 | - | - |
| PROWAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wrocław | 2 | 292 740 PLN | 292 740 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Muzyczny Skwer - Wałbrzyski Budżet Obywatelski - Edycja 2023”
2026-09-02 06:20:21Z
Wykonanie usługi opracowania dokumentacji projektowo- kosztorysowej zadania pn. „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu - dokumentacja projektowa”- kontynuacja opracowań.
2026-08-31 07:57:51Z
OPRACOWANIE STUDIUM KORYTARZOWEGO (SK) dla zadania pn.: Budowa drogi wojewódzkiej nr 455 od ul. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu do Jelcza-Laskowic – Trasa Swojczycka.
2026-08-28 07:47:04Z
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu drogi dojazdowej i ewakuacyjnej przy Powiatowym Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze
2026-08-26 12:04:33Z
” Termomodernizacja budynków kompleksu sportowego przy ul. Wilczej - dokumentacja projektowa”
2026-08-26 11:36:29Z
Opracowanie 8 dokumentacji projektowych dla boisk sportowych na terenie gminy Miękinia
2026-08-25 10:22:23Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji „Budowa budynku wielofunkcyjnego- miejsca pełniącego funkcję ochronne z częścią medyczno-technologiczną, garażem podziemnym i łącznikiem
2026-08-24 11:22:52Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą: „Poprawa brd na DK94 w m. Prochowice” oraz pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót
2026-08-21 13:14:24Z
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi 120615D w zakresie budowy chodnika przy ulicy Stawowej w Mokronosie Dolnym
2026-08-20 09:42:18Z
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa wiaduktu kolejowego w ciągu linii kolejowej nr 327 na odcinku Ścinawka Średnia – Radków”
2026-08-17 10:00:22Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417202 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Muzyczny Skwer - Wałbrzyski Budżet Obywatelski - Edycja 2023”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych
1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: plac Magistracki 1
1.4.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d0451e5-2d82-4a51-bbd5-38221015f1f5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417202
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U.U.E. 2024/S 191-588797
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Muzyczny Skwer - Wałbrzyski Budżet Obywatelski - Edycja 2023”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia budowy lub wykonywania innych robót budowlanych, dostosowanie wszystkich rozwiązań technicznych do obowiązujących przepisów oraz pełnienie nadzoru autorskiego, przy uwzględnieniu ewentualnej konieczności uzyskania przez Wykonawcę niezbędnych uzgodnień (np. BHP, p.poż.), decyzji, map, badań, inwentaryzacji i innych, niezbędnych celem prawidłowego wykonania przedmiotu Zamówienia dla zadania:
„Muzyczny Skwer - Wałbrzyski Budżet Obywatelski - Edycja 2023”, zlokalizowanego w Wałbrzychu dz. nr 134 obręb 6 Piaskowa Góra
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
48 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MGR INŻ. ARCH. ANNA HORWAT
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6911067348
4.3.3.) Ulica: Wrzosowa 48
4.3.4.) Miejscowość: Lubiatów
4.3.5.) Kod pocztowy: 67-410
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 39500 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 10-27365
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana terminu wykonania dokumentacji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
przedmiot zamówienia nie uległ zmianie
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 42000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE