Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy mostu w ciągu drogi powiatowej 3462D w Uniemyślu
Zamawiający
Powiat Kamiennogórski
Kamienna Góra, Dolnośląskie
NIP: 6141474708
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| FASYS MOSTY SPÓŁKA Z PGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | Wrocław | 7792347064 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FASYS MOSTY SPÓŁKA Z PGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Wrocław) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 182 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)
Najniższa cena
25 141 PLN
Średnia cena
234 588 PLN
Najwyższa cena
1 545 864 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PUI ARGO MGR INŻ. ARTUR SZOMBARA Bełk | 8 | - | - |
| Usługi Projektowo - Budowlane, Kazimierz Dragan Kłodzko | 6 | 152 667 PLN | 458 000 PLN |
| Inżynieria Drogowa Artur Ziemniak PROJEKT BUDOWA NADZÓR Szczytna | 3 | 51 767 PLN | 155 300 PLN |
| FASYS MOSTY Sp. z o.o. Wrocław | 3 | 72 119 PLN | 216 357 PLN |
| RoadKost Jacek Kostórkiewicz, Projektowanie i Nadzór Inwestycji Drogowych, ul. Zakopiańska 109, 54-031 Wrocław WROCŁAW | 3 | 78 333 PLN | 235 000 PLN |
| FASYS MOSTY SP.ZOO WROCŁAW | 3 | 56 580 PLN | - |
| PBW Inżynieria Sp. z o.o. Wrocław | 2 | 339 357 PLN | 380 132 PLN |
| DELTA Robert Skulski Zielona Góra | 2 | 319 185 PLN | 638 370 PLN |
| B.R.H Zakład Budownictwa Henryk Bereżecki Wrocław | 2 | - | - |
| PROWAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wrocław | 2 | 292 740 PLN | 292 740 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Prace projektowe dla zadania pn.: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 367 w m. Mysłakowice od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do zjazdu do DINO.
2026-09-03 07:38:51Z
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy mostu w ciągu drogi powiatowej 3462D w Uniemyślu
2026-09-02 12:26:49Z
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Muzyczny Skwer - Wałbrzyski Budżet Obywatelski - Edycja 2023”
2026-09-02 06:20:21Z
Wykonanie usługi opracowania dokumentacji projektowo- kosztorysowej zadania pn. „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu - dokumentacja projektowa”- kontynuacja opracowań.
2026-08-31 07:57:51Z
OPRACOWANIE STUDIUM KORYTARZOWEGO (SK) dla zadania pn.: Budowa drogi wojewódzkiej nr 455 od ul. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu do Jelcza-Laskowic – Trasa Swojczycka.
2026-08-28 07:47:04Z
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu drogi dojazdowej i ewakuacyjnej przy Powiatowym Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze
2026-08-26 12:04:33Z
” Termomodernizacja budynków kompleksu sportowego przy ul. Wilczej - dokumentacja projektowa”
2026-08-26 11:36:29Z
Opracowanie 8 dokumentacji projektowych dla boisk sportowych na terenie gminy Miękinia
2026-08-25 10:22:23Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji „Budowa budynku wielofunkcyjnego- miejsca pełniącego funkcję ochronne z częścią medyczno-technologiczną, garażem podziemnym i łącznikiem
2026-08-24 11:22:52Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą: „Poprawa brd na DK94 w m. Prochowice” oraz pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót
2026-08-21 13:14:24Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418932 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy mostu w ciągu drogi powiatowej 3462D w Uniemyślu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kamiennogórski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821300
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wł. Broniewskiego 15
1.4.2.) Miejscowość: Kamienna Góra
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-400
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.7.) Numer telefonu: 756450100
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@kamienna-gora.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamienna-gora.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-adc59958-f4e2-420e-b11e-c46310f7a62f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418932
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00438550
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy mostu w ciągu drogi powiatowej 3462D w Uniemyślu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa mostu w ciągu drogi powiatowej 3462D w Uniemyślu, której celem jest określenie zakresu robót budowlanych i opisu przedmiotu zamówienia na nie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71322300-4 - Usługi projektowania mostów
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FASYS MOSTY SPÓŁKA Z PGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792347064
4.3.3.) Ulica: Jedności Narodowej 83
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 50-262
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 86100,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00507976/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 59484,03 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE