Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Organizacja transportu lotniczego na statek Dar Młodzieży na trasie Gdańsk-Nowy York-Gdańsk powtórne
Zamawiający
Uniwersytet Morski w Gdyni
Gdynia, Pomorskie
NIP: 5860012873
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| POLSKIE LINIE LOTNICZE "LOT" SPÓŁKA AKCYJNA | Warszawa | 010058960 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | POLSKIE LINIE LOTNICZE "LOT" SPÓŁKA AKCYJNA (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 63512000-1)
Najniższa cena
173 111 PLN
Średnia cena
173 111 PLN
Najwyższa cena
173 111 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| POLSKIE LINIE LOTNICZE "LOT" SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa | 1 | - | - |
| Furnel Travel International Sp. z o. o. Warszawa | 1 | 173 111 PLN | 173 111 PLN |
| WHY NOT TRAVEL sp. z o.o. Tyczyn | 1 | - | - |
| UpHOTEL Sp. z o. o., solna 4, 58-500 Jelenia Góra Jelenia Góra | 1 | - | - |
| UpHOTEL sp. z o.o. Jelenia Góra | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Rezerwacja, sprzedaż i dostawa biletów lotniczych dla Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
2026-08-13 05:41:30Z
Organizacja transportu lotniczego na statek Dar Młodzieży na trasie Gdańsk-Nowy York-Gdańsk powtórne
2026-08-12 12:38:07Z
Rezerwacja, sprzedaż i dostawa biletów lotniczych krajowych i zagranicznych na zamówienie Instytutu Oceanologii Polskiej Akademii Nauk
2026-07-14 12:22:45Z
świadczenie usług w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów na krajowe i zagraniczne przewozy lotnicze oraz rezerwacji miejsc hotelowych i noclegowych w apartamentach
2026-05-29 06:07:44Z
Świadczenie kompleksowej usługi w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych
2026-05-22 08:46:11Z
Cała Polska — 94 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389874 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Organizacja transportu lotniczego na statek Dar Młodzieży na trasie Gdańsk-Nowy York-Gdańsk powtórne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Morski w Gdyni
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145112
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Morska 81-87
1.4.2.) Miejscowość: Gdynia
1.4.3.) Kod pocztowy: 81-225
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umg.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umg.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e09387e4-fa42-46d6-953d-55dde1a08675
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389874
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 179432-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Organizacja transportu lotniczego na statek Dar Młodzieży na trasie Gdańsk-Nowy York-Gdańsk powtórne
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
rganizacja przelotu lotniczego pasażerów wraz z bagażem podręcznym (min. 8kg) i bagażem rejestrowanym (min. 23 kg) na/ze statku Dar Młodzieży.
3.9.) Główny kod CPV: 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-07-05 do 2026-07-054.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): POLSKIE LINIE LOTNICZE "LOT" SPÓŁKA AKCYJNA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 010058960
4.3.3.) Ulica: Komitetu Obrony Robotników 43
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-146
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 900000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 352692-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 818401,60 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 12.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE