Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

świadczenie usług w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów na krajowe i zagraniczne przewozy lotnicze oraz rezerwacji miejsc hotelowych i noclegowych w apartamentach

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00267085

Zamawiający

MORSKI INSTYTUT RYBACKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

Gdynia, Pomorskie

NIP: 5860102441

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
UpHOTEL Sp. z o. o., solna 4, 58-500 Jelenia Góra Jelenia Góra NIP: PL 6112770574

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 UpHOTEL Sp. z o. o., solna 4, 58-500 Jelenia Góra (Jelenia Góra) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 63512000-1)

Najniższa cena

173 111 PLN

Średnia cena

173 111 PLN

Najwyższa cena

173 111 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
POLSKIE LINIE LOTNICZE "LOT" SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa 1 - -
Furnel Travel International Sp. z o. o. Warszawa 1 173 111 PLN 173 111 PLN
WHY NOT TRAVEL sp. z o.o. Tyczyn 1 - -
UpHOTEL Sp. z o. o., solna 4, 58-500 Jelenia Góra Jelenia Góra 1 - -
UpHOTEL sp. z o.o. Jelenia Góra 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 94 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 138 833 PLN Max: 650 073 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
świadczenie usług w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów na krajowe i zagraniczne przewozy lotnicze oraz rezerwacji miejsc hotelowych i noclegowych w apartamentach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: MORSKI INSTYTUT RYBACKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.2.) Oddział zamawiającego: Sekcja Przetargów i Zamówień Publicznych

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000144733

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Hugo Kołłątaja 1

1.4.2.) Miejscowość: Gdynia

1.4.3.) Kod pocztowy: 81-332

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.4.7.) Numer telefonu: +48 587356362

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: tformejster@mir.gdynia.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przetargi.mir.gdynia.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c0e6861-0130-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267085

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00246745

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

świadczenie usług w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów na krajowe i zagraniczne przewozy lotnicze oraz rezerwacji miejsc hotelowych i noclegowych w apartamentach

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

świadczenie usług w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów na krajowe i zagraniczne przewozy lotnicze oraz rezerwacji miejsc hotelowych i noclegowych w apartamentach
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów na krajowe i zagraniczne przewozy lotnicze oraz rezerwacji miejsc hotelowych i noclegowych w apartamentach na potrzeby Morskiego Instytutu Rybackiego – Państwowego Instytutu Badawczego. Szczegółowy opis zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – Załącznik nr 4 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

63730000-5 - Usługi dodatkowe dla transportu lotniczego

63516000-9 - Usługi zarządzania podróżą

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): UpHOTEL Sp. z o. o., solna 4, 58-500 Jelenia Góra

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 6112770574

4.3.4.) Miejscowość: Jelenia Góra

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 570000 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00292957/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-05-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 570000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
29.05.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 63512000-1
63512000-1 (Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych) 63730000-5 (Usługi dodatkowe dla transportu lotniczego) 63516000-9 (Usługi zarządzania podróżą) 55110000-4 (Hotelarskie usługi noclegowe)