Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Rezerwacja, sprzedaż i dostawa biletów lotniczych krajowych i zagranicznych na zamówienie Instytutu Oceanologii Polskiej Akademii Nauk

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00342166

Zamawiający

INSTYTUT OCEANOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK

Sopot, Pomorskie

NIP: 5851004839

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

58-500 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
UpHOTEL sp. z o.o. Jelenia Góra REGON 365879222

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 UpHOTEL sp. z o.o. (Jelenia Góra) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 63512000-1)

Najniższa cena

173 111 PLN

Średnia cena

173 111 PLN

Najwyższa cena

173 111 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
POLSKIE LINIE LOTNICZE "LOT" SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa 1 - -
Furnel Travel International Sp. z o. o. Warszawa 1 173 111 PLN 173 111 PLN
WHY NOT TRAVEL sp. z o.o. Tyczyn 1 - -
UpHOTEL Sp. z o. o., solna 4, 58-500 Jelenia Góra Jelenia Góra 1 - -
UpHOTEL sp. z o.o. Jelenia Góra 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 94 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 138 833 PLN Max: 650 073 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Rezerwacja, sprzedaż i dostawa biletów lotniczych krajowych i zagranicznych na zamówienie Instytutu Oceanologii Polskiej Akademii Nauk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT OCEANOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000632467

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Powstańców Warszawy 55

1.4.2.) Miejscowość: Sopot

1.4.3.) Kod pocztowy: 81-712

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.4.7.) Numer telefonu: +48 587311707

1.4.8.) Numer faksu: +48 585512130

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mmasnicka@iopan.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.iopan.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d71ac31-fbe1-11ee-b81b-aebd110f5279

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342166

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/S 080-241470

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Akronimy projektów, w ramach których Zamawiający przewidział finansowanie zostały wskazane w "Informacjach dodatkowych"

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Rezerwacja, sprzedaż i dostawa biletów lotniczych krajowych i zagranicznych na zamówienie Instytutu Oceanologii Polskiej Akademii Nauk

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest rezerwacja, sprzedaż i dostawa na zamówienie
Instytutu Oceanologii Polskiej Akademii Nauk biletów lotniczych krajowych i zagranicznych.
2. Zamówienie obejmuje sukcesywną kompleksową rezerwację i zakup biletów lotniczych w klasach wymaganych przez Zamawiającego tj. w klasie biznes i w klasie ekonomicznej na trasach krajowych i zagranicznych, przewoźników zrzeszonych w IATA (International Air Transport Association) lub posiadających status agenta (autoryzację) IATA, a także w klasie przewoźników tzw. Tanich Linii Lotniczych (LCA).
3. Szczegółowy zakres czynności, do których będzie zobowiązany Wykonawca zawarty został w rozdziale III SWZ.
4. W celu ułatwienia przygotowania oferty, w tym oszacowania ceny oferty Zamawiający wskazuje w Załączniku nr 7 do SWZ kierunki i ilości połączeń lotniczych realizowanych na przestrzeni 2020-2023 r. Zamawiający zastrzega, że ilość i kierunki lotów wynikające z niniejszego zamówienia mogą ulec zmianie.

3.9.) Główny kod CPV: 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): UpHOTEL sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365879222

4.3.3.) Ulica: Krótka 12

4.3.4.) Miejscowość: Jelenia Góra

4.3.5.) Kod pocztowy: 58-500

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1600000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/S 140-434396

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1504364,42 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

1. Zamówienie może być współfinansowane m.in. w ramach projektu:
1) BlueMissionBANO – supporting the Mission Ocean Lighthouse in the Baltic and North Sea basins (101093845, BlueMissionBANO), finansowanego w ramach programu ramowego Unii Europejskiej, Horyzont Europa;
2) Pokarm planktonożernych alczyków ze Spitsbergenu "okiem" kamery podwodnej (UVP) (5457/SEAPOP/2023/0, SEAPOP 3), współfinansowanego ze środków polskiego Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pn. Projekty Międzynarodowe Współfinansowane;
3) Wielowskaźnikowa rekonstrukcja zmienności Prądu Wschodnio-Grenlandzkiego w ciągu ostatnich 150 000 lat (UMO-2022/47/P/ST10/03110, REHEAT), finansowanego w ramach konkursu POLONEZ BIS, realizowanego przez NCN na podstawie umowy nr 945339 zawartej z Europejską Agencją Wykonawczą ds. Badań Naukowych (European Research Executive Agency, zwaną dalej REA), posiadającą stosowne umocowanie od Komisji Europejskiej;
4) Baltic Sea2Land (numer projektu #C018), finansowanego przez Unię Europejską w ramach programu Interreg Baltic Sea Region 2021-2027;
5) CSI-POM (NdS/546027/2022/2022), finansowanego w ramach programu Nauka dla Społeczeństwa ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego;
6) CSI-POM_2 (NdS-II/SP/0003/2023/01), finansowanego w ramach programu Nauka dla Społeczeństwa ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego;
7) Blue-Cloud 2026: A federated European FAIR and Open Research Ecosystem for oceans, seas, coastal and inland waters (BlueCloud2026, 101094227), HORIZON-INFRA-2022-EOSC-01;
8) HarSval Bilateral initiative aiming at Harmonisation of the Svalbard cooperation (UMO-2023/43/7/ST10/00001), Finansowanie z Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021 (50,85% kwoty dofinansowania ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014 - 2021 oraz 49,15% kwoty dofinansowania ze środków Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021);
9) HiAOOS (101094621), finansowanego w ramach programu HORIZON-INFRA-2022-TECH-01;
10) MARBEFES (101060937), finansowanego w ramach programu HORIZON-CL6-2021-BIODIV-01;
11) SEA-Quester (101136480), finansowanego w ramach programu HORIZON-CL6-2023-CLIMATE-01;
12) PROARCH (5696/Svalbard/2023/2024/01), współfinansowanego ze środków polskiego Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pn. Projekty Międzynarodowe Współfinansowane;
13) Rozszerzony interfejs zdalnie sterowanych pojazdów podwodnych do pracy przy zatopionej amunicji (MArTERA4/1/18/EROVMUS/2023, EROVMUS), finansowanego w ramach programu ERA-NET Cofund MarTERA Call 2021;
14) Marine biodiverisity assessment and prediction across spatial, temporal and human scales (101059915, Biocean5D) finansowanego w ramach programu ramowego Unii Europejskiej, Horyzont Europa;
15) Co-Creating Transformative Pathways to Biological and Ecosystem Ocean Observations (101136748, BioEcoOcean) finansowanego w ramach programu ramowego Unii Europejskiej, Horyzont Europa;
16) Baltic Sea Munitions Remediation Roadmap (#C056. MUNIMAP), współfinansowanego przez Unię Europejską oraz realizowanego w ramach programu Interreg Morza Bałtyckiego;
17) Ocean-ICU improving carbon understanding (101083922, OceanICU), finansowanego w ramach programu ramowego Unii Europejskiej, Horyzont Europa;
18) Argo-Polska (2022/WK/04), w ramach programu „Wsparcie udziału polskich zespołów naukowych w międzynarodowych projektach infrastruktury badawczej” / MEiN;
19) Eksploracja amunicji za pomocą powierzchniowej i podwodnej laserowej spektrometrii mas - Ammotrace (MARTERA/3/6/AMMOTRACE/2022, Ammotrace), finansowanego w ramach programu ERA-NET Cofund MarTERA Call 2021;
20) Profesjonalna inteligentna ocena amunicji z użyciem rekonstrukcji 3D i Bayesiańskich sieci neuronowych Probannt (MARTERA/3/5/ProBaNNt/2022, Probannt), finansowanego w ramach programu ERA-NET Cofund MarTERA Call 2021.
2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
14.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.14
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 63512000-1
63512000-1 (Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych)