Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Przywrócenie i ochrona bioróżnorodności nad rzeką Kumiałką wraz z zagospodarowaniem terenów nadbrzeżnych
Zamawiający
Gmina Janów
Janów, Podlaskie
NIP: 5451813564
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Inżynieria Wschód Paweł Bujnowski i Maciej Bujnowski Spółka Jawna ul. H. Sienkiewicza 81/3 lok. 207 15-003 Białystok | Białystok | 9662094163 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inżynieria Wschód Paweł Bujnowski i Maciej Bujnowski Spółka Jawna ul. H. Sienkiewicza 81/3 lok. 207 15-003 Białystok (Białystok) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45111291-4)
Najniższa cena
47 724 PLN
Średnia cena
152 255 PLN
Najwyższa cena
353 660 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AMPRI B-K Rafał Pycz Firma brukarsko-kamieniarska Jaświły | 2 | 189 915 PLN | 189 942 PLN |
| CIVIL CONSTRUCTION Sp. z o.o. Pabianice | 2 | 127 797 PLN | 164 328 PLN |
| Civil Construction Sp. z o.o. Pabianice | 2 | 200 692 PLN | 401 384 PLN |
| Hurtownia Kamienia Naturalnego Norbert Kalinowski Dąbrowa Białostocka | 1 | - | - |
| USŁUGI PORZĄDKOWE 4 PORY ROKU ŁUKASZ KUCEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Suwałki | 1 | - | - |
| Usługi Porządkowe 4 Pory Roku Łukasz Kucewicz spółka komandytowa Suwałki | 1 | - | - |
| CIVIL CONSTRUCTION SP. z o.o. Pabianice | 1 | 92 619 PLN | 92 619 PLN |
| Civil Construction SP. z o.o. Pabianice | 1 | 59 409 PLN | 59 409 PLN |
| Weran Sp. z o.o. Wrocław | 1 | 71 709 PLN | 127 797 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe KRYSTEX Żukowski Krzysztof Czarna Białostocka | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych w Gminie Juchnowiec Kościelny w formule zaprojektuj i wybuduj - Koplany, Solniczki.
2026-08-17 08:59:39Z
Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych w Gminie Juchnowiec Kościelny w formule zaprojektuj i wybuduj - Koplany, Solniczki.
2026-08-17 08:59:39Z
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w miejscowości Lewickie
2026-07-24 11:55:19Z
Zwiększenie powierzchni zielonej na Placu M.Konopnickiej
2026-07-20 12:50:04Z
Opracowanie dokumentacji projektowej i budowa Psiego Parku na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku.
2026-07-08 07:13:50Z
Zagospodarowanie działki gminnej w Juchnowcu Kościelnym
2026-07-03 06:12:16Z
Przywrócenie i ochrona bioróżnorodności nad rzeką Kumiałką wraz z zagospodarowaniem terenów nadbrzeżnych
2026-06-16 07:22:51Z
Zagospodarowanie terenu wokół zabytkowego budynku po byłej szkole podstawowej w Srebrnym Borku
2026-06-10 08:36:14Z
Rewitalizacja centrum miasta w Dąbrowie Białostockiej
2026-05-25 10:58:40Z
Rewitalizacja obszaru miejskiego: budowa tężni solankowej oraz fontanny w Bielsku Podlaskim
2026-05-11 06:27:40Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00291518 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przywrócenie i ochrona bioróżnorodności nad rzeką Kumiałką wraz z zagospodarowaniem terenów nadbrzeżnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Janów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659326
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Parkowa 3
1.4.2.) Miejscowość: Janów
1.4.3.) Kod pocztowy: 16-130
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@janow.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.janow.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9231d2f-0449-4e9d-89dd-3b1ebf9968c9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291518
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00407071
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przywrócenie i ochrona bioróżnorodności nad rzeką Kumiałką wraz z zagospodarowaniem terenów nadbrzeżnych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest „Przywrócenie i ochrona bioróżnorodności nad rzeką Kumiałką wraz z zagospodarowaniem terenów nadbrzeżnych”,
2. W ramach zamówienia przewiduje się wykonanie dwóch zadań:
1) Zadanie 1: Wykonanie dokumentacji projektowej na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego oraz robót budowlanych na podstawie tej dokumentacji polegających na zagospodarowaniu terenu wokół zbiornika „Sitawka” w formule „zaprojektuj i wybuduj” ;
2) Zadanie 2: Odmulanie zbiornika małej retencji „Sitawka” i wykonanie prac remontowych budowli zbiornika..
Zakres prac należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ), zasadami wiedzy technicznej, obowiązującymi normami technicznymi i technologicznymi wynikającymi z przepisów technicznych, przepisami prawa budowlanego, norm i aprobat, standardami zabezpieczenia i bezpieczeństwa p. poż.i bhp oraz przepisami dotyczącymi ochrony środowiska z uwzględnieniem :
- decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach bez oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko między innymi: zapewnienia stałego nadzoru przyrodniczego oraz określonych w decyzji terminów realizacji robót.
- pozwoleniu wodnoprawnym wraz z operatem wodnoprawny oraz instrukcji gospodarowania wodą stanowiących integralną część SWZ.
Prace związane z odmulaniem zbiornika oraz terminy ich wykonania będą prowadzone wg harmonogramu ustalonego z Polskim Związkiem Wędkarskim, Wykonawcą i Zamawiającym.
Urobek z odmulania (osady) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 19.12.2014 r. w sprawie katalogu odpadów sklasyfikowany jest kodem 17.05.06 –urobek z pogłębiania innych niż zanieczyszczony substancja niebezpiecznymi, zagospodarowany będzie w obrębie inwestycji oraz jej bezpośrednim sąsiedztwie.
Zamawiający przeprowadzi odpowiednie badania w tym zakresie.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
90913100-1 - Usługi czyszczenia zbiorników
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
18 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Inżynieria Wschód Paweł Bujnowski i Maciej Bujnowski Spółka Jawna ul. H. Sienkiewicza 81/3 lok. 207 15-003 Białystok
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662094163
4.3.3.) Ulica: ul. H. Sienkiewicza 81/3 lok. 207
4.3.4.) Miejscowość: Białystok
4.3.5.) Kod pocztowy: 15-003
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5377560,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00034522/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5377560,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 16.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE