Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 353 660 PLN

Zagospodarowanie działki gminnej w Juchnowcu Kościelnym

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00251112

Numer referencyjny: INW.271.1.24.2026

Zamawiający

Gmina Juchnowiec Kościelny

Jaśminowa 19

16-061 Juchnowiec Kościelny, Podlaskie

NIP: 9661813207

REGON: 050659355

Opis przedmiotu zamówienia

W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać zagospodarowanie terenu działki gminnej, położonej przy ul. Jaśminowej w Juchnowcu Kościelnym, o nr ewid. 283/26 obręb Juchnowiec Kościelny, gm. Juchnowiec Kościelny, w tym: 1) Budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym – montaż urządzeń placu zabaw – zestawu zabawowego z wieżami i zjeżdżalnią, huśtawki wahadłowej z siedziskiem typu BOCIANIE GNIAZDO, karuzeli integracyjnej dla dzieci z niepełnosprawnością, linarium – piramida wspinaczkowa, tablicy informacyjnej, kosza na śmieci oraz ławek parkowych z oparciem 2) Budowa altany rekreacyjnej drewnianej o powierzchni zabudowy 27,3 m2 wraz z grillem betonowym i wyposażeniem altany w postaci ławki przykręcanej i 2 szt. stolików 3) Budowa ogrodzenia panelowego systemowego o wysokości 1,5 m wraz z bramą o szerokości 4 m i furtką o szerokości 1 m 4) Uporządkowanie terenów zielonych, w tym założenie trawników

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
okres gwarancji i rękojmi 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Civil Construction Sp. z o.o. Pabianice 7312035348

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Civil Construction Sp. z o.o. (Pabianice) Umowa podpisana 353 660 PLN 353 660 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podlaskie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu)

Najniższa cena

47 724 PLN

Średnia cena

152 255 PLN

Najwyższa cena

353 660 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
AMPRI B-K Rafał Pycz Firma brukarsko-kamieniarska Jaświły 2 189 915 PLN 189 942 PLN
CIVIL CONSTRUCTION Sp. z o.o. Pabianice 2 127 797 PLN 164 328 PLN
Civil Construction Sp. z o.o. Pabianice 2 200 692 PLN 401 384 PLN
Hurtownia Kamienia Naturalnego Norbert Kalinowski Dąbrowa Białostocka 1 - -
USŁUGI PORZĄDKOWE 4 PORY ROKU ŁUKASZ KUCEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Suwałki 1 - -
Usługi Porządkowe 4 Pory Roku Łukasz Kucewicz spółka komandytowa Suwałki 1 - -
CIVIL CONSTRUCTION SP. z o.o. Pabianice 1 92 619 PLN 92 619 PLN
Civil Construction SP. z o.o. Pabianice 1 59 409 PLN 59 409 PLN
Weran Sp. z o.o. Wrocław 1 71 709 PLN 127 797 PLN
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe KRYSTEX Żukowski Krzysztof Czarna Białostocka 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych w Gminie Juchnowiec Kościelny w formule zaprojektuj i wybuduj - Koplany, Solniczki.

Civil Construction SP. z o.o. 59 409 PLN

2026-08-17 08:59:39Z

Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych w Gminie Juchnowiec Kościelny w formule zaprojektuj i wybuduj - Koplany, Solniczki.

Civil Construction Sp. z o.o. 47 724 PLN

2026-08-17 08:59:39Z

Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w miejscowości Lewickie

AMPRI B-K Rafał Pycz Firma brukarsko-kamieniarska -

2026-07-24 11:55:19Z

Zwiększenie powierzchni zielonej na Placu M.Konopnickiej

Usługi Porządkowe 4 Pory Roku Łukasz Kucewicz spółka komandytowa -

2026-07-20 12:50:04Z

Opracowanie dokumentacji projektowej i budowa Psiego Parku na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe KRYSTEX Żukowski Krzysztof -

2026-07-08 07:13:50Z

Zagospodarowanie działki gminnej w Juchnowcu Kościelnym

Civil Construction Sp. z o.o. 353 660 PLN

2026-07-03 06:12:16Z

Przywrócenie i ochrona bioróżnorodności nad rzeką Kumiałką wraz z zagospodarowaniem terenów nadbrzeżnych

Inżynieria Wschód Paweł Bujnowski i Maciej Bujnowski Spółka Jawna ul. H. Sienkiewicza 81/3 lok. 207 15-003 Białystok -

2026-06-16 07:22:51Z

Zagospodarowanie terenu wokół zabytkowego budynku po byłej szkole podstawowej w Srebrnym Borku

Izbiccy Sp. z o.o. 275 209 PLN

2026-06-10 08:36:14Z

Rewitalizacja centrum miasta w Dąbrowie Białostockiej

Hurtownia Kamienia Naturalnego Norbert Kalinowski -

2026-05-25 10:58:40Z

Rewitalizacja obszaru miejskiego: budowa tężni solankowej oraz fontanny w Bielsku Podlaskim

Firma KRYSZTAŁOWY ŚWIAT Produkcyjno Handlowa Usługowa – Export Aldona Grabowska Pajdak -

2026-05-11 06:27:40Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 47 724 PLN Średnia: 853 177 PLN Max: 8 153 028 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Zagospodarowanie działki gminnej w Juchnowcu Kościelnym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Juchnowiec Kościelny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659355

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jaśminowa 19

1.5.2.) Miejscowość: Juchnowiec Kościelny

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-061

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@juchnowiec.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.juchnowiec.gmina.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie działki gminnej w Juchnowcu Kościelnym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8cdea84-871c-4618-ad9a-ac189e95f87e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251112

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027094/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Zagospodarowanie terenów gminnych rekreacyjnych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c8cdea84-871c-4618-ad9a-ac189e95f87e

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-c8cdea84-871c-4618-ad9a-ac189e95f87e

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 12. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w instrukcjach interaktywnych zlokalizowanych w Centrum pomocy Platformy e-Zamówienia.
13. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
14. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularz do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
15. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulaminu Platformy e-Zamówienia, a mianowicie:
W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest:
a) Komputer PC:
- parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD,
- zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04,
- zainstalowana jedna z poniżej wymienionych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowsza, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 lub nowsza,
lub
b) Tablet/Telefon:
- parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2 GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3,
- przeglądarka Chrome 61 lub nowa,
c) Dla korzystania z z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies,
d) Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych:
- specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2,
- format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8,
- oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: INW.271.1.24.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać zagospodarowanie terenu działki gminnej, położonej przy ul. Jaśminowej w Juchnowcu Kościelnym, o nr ewid. 283/26 obręb Juchnowiec Kościelny, gm. Juchnowiec Kościelny, w tym:
1) Budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym – montaż urządzeń placu zabaw – zestawu zabawowego z wieżami i zjeżdżalnią, huśtawki wahadłowej z siedziskiem typu BOCIANIE GNIAZDO, karuzeli integracyjnej dla dzieci
z niepełnosprawnością, linarium – piramida wspinaczkowa, tablicy informacyjnej, kosza na śmieci oraz ławek parkowych z oparciem
2) Budowa altany rekreacyjnej drewnianej o powierzchni zabudowy 27,3 m2 wraz z grillem betonowym i wyposażeniem altany w postaci ławki przykręcanej i 2 szt. stolików
3) Budowa ogrodzenia panelowego systemowego o wysokości 1,5 m wraz z bramą
o szerokości 4 m i furtką o szerokości 1 m
4) Uporządkowanie terenów zielonych, w tym założenie trawników

4.2.6.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji i rękojmi

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy zgodnie z art. 57 ust. 1 ustawy Pzp oraz zapisami rozdziału VI SWZ nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu, określone przez Zamawiającego.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunków w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunków w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca złoży oświadczenie potwierdzające spełnianie warunku oraz wykaże, że:
- wykonał nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej 2 roboty budowlane zbliżone do przedmiotu zamówienia, obejmujące swym zakresem zagospodarowanie działki w tym montaż urządzeń zabawowych o wartości min.
150 000,00 zł każda wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania
i podmiotów na rzecz których te roboty budowlane zostały wykonane;
W przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie niniejszego zamówienia, co najmniej jeden z Wykonawców musi wykazać spełnienie powyższego warunku samodzielnie.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

1. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie wadium w wysokości 2 800,00 zł (słownie: dwa tysiące osiemset złotych), w terminie do dnia 03 czerwca 2026 roku do godziny 11:00, tj. przed upływem terminu składania ofert.
2. Wadium może być wniesione w następujących formach:
1) pieniądzu;
2) poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym;
3) gwarancjach bankowych;
4) gwarancjach ubezpieczeniowych, poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
3. Wadium wnoszone w formie pieniężnej należy wpłacić za pomocą przelewu bankowego na konto Zamawiającego: Bank Spółdzielczy w Juchnowcu Górnym Nr 68 8074 0003 0000 1661 2000 0030. Zamawiający będzie uważał wniesienie wadium za skuteczne tylko wówczas, gdy bank prowadzący rachunek zamawiającego potwierdzi, że otrzymał taki przelew przed upływem terminu składania ofert.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

§ 13
1. Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić wyłącznie za zgodą obu stron wyrażoną w formie pisemnego aneksu pod rygorem nieważności i będą dopuszczalne w granicach unormowania art. 454 i 455 ustawy pzp.
2. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany treści umowy, w zakresie wynagrodzenia Wykonawcy, w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z następujących okoliczności:
1) jeżeli konieczność zmiany umowy spowodowana jest okolicznościami, których Zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć, o ile zmiana nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy, a wzrost ceny każdą kolejną zmianą nie przekracza 10 % wartości pierwotnej umowy,
2) na skutek ustawowej zmiany stawki podatku od towarów i usług (VAT), mającej zastosowanie do przedmiotu zamówienia:
- zmiana ustawowej wysokości podatku VAT powoduje odpowiednią zmianę wynagrodzenia Wykonawcy od dary wprowadzenia zmiany,
- naliczenie podatku VAT w nowej wysokości dopuszcza się tylko od wynagrodzenia za te cześć umowy realizowana po dniu wejścia w życie przepisów ustalających zmiany stawki VAT,
- w przypadku zmiany stawki podatku VAT, wynagrodzenie brutto pozostałe do końca realizacji umowy może ulec zmianie o różnicę w wysokości tego podatku,
3) na skutek zmiany wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo wysokości minimalnej stawki godzinowej, ustalonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
4) na skutek zmiany zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne,
5) na skutek zmiany zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych – jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę, każda ze stron umowy, w terminie od dnia opublikowania przepisów dokonujących tych zmian do trzydziestu dni od dnia ich wejścia w życie, może zwrócić się do drugiej strony o przeprowadzenie negocjacji w sprawie odpowiedniej zmiany wynagrodzenia. Zmiana umowy na podstawie ustaleń negocjacyjnych może nastąpić po wejściu w życie przepisów będących przyczyna waloryzacji.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-03 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-c8cdea84-871c-4618-ad9a-ac189e95f87e

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-03 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.05.2026
Termin składania ofert
03.06.2026 09:00
Wartość umowy
353 660 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111291-4 (Roboty w zakresie zagospodarowania terenu) 45211320-8 (Roboty budowlane w zakresie altan) 45112723-9 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw) 37535200-9 (Wyposażenie placów zabaw) 45342000-6 (Wznoszenie ogrodzeń) 45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

Okres realizacji

4 miesiące