Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Remont budynku położonego przy ul. Paulińskiej 5a we Wrocławiu

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00406394

Zamawiający

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

Wrocław, Dolnośląskie

NIP: 8971660625

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

54-611 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Galterm Sp.z o.o Wrocław 8943056969

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Galterm Sp.z o.o (Wrocław) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 125 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45210000-2)

Najniższa cena

90 405 PLN

Średnia cena

1 128 399 PLN

Najwyższa cena

4 175 955 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ALBA Facility Management Sp. z o.o. Wrocław 14 - -
Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa w Bystrzycy Kłodzkiej Bystrzyca Kłodzka 4 1 843 144 PLN 7 326 475 PLN
Biuro Inżynierskie BIMER Łukasz Sobulski Wrocław 3 - -
ENERGO CONSTRUCTION Sp. z o.o. Wrocław 3 - -
SOBOTA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Głogów 3 - -
ENERGO CONSTRUCTION Sp. z o.o. Wrocław 3 - -
Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa w Bystrzycy Kłodzkiej Bystrzyca Kłodzka 3 850 044 PLN 2 550 131 PLN
Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ERA S.A. Wrocław 2 92 774 PLN 92 774 PLN
WASYL TOMASZ WASILEWSKI LESZNO 2 90 405 PLN 90 405 PLN
INWESTPOLSKA-SM Sp. z o.o. Wrocław 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Termomodernizacja budynku Przedszkola Niepublicznego nr 4 w Dzierżoniowie

DKW DEWELOPMENT Sp. z o.o. 2 970 622 PLN

2026-09-03 09:43:08Z

„Uruchomienie żłobka publicznego w Kowarach – utworzenie 16 miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 przy ul. Henryka Sienkiewicza 9” w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029”

Servermaster Sp. z o. o. -

2026-09-03 09:04:12Z

Obsługa techniczna i usuwanie awarii w nieruchomościach administrowanych przez Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej w Legnicy

Instal-Mix Dąbrowski Krzysztof 1 853 015 PLN

2026-08-31 05:58:40Z

Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Kondratowicach

Esbud Sławomir Świat -

2026-08-26 11:29:45Z

Remont budynku położonego przy ul. Paulińskiej 5a we Wrocławiu

Galterm Sp.z o.o -

2026-08-25 11:52:38Z

Remont budynku położonego przy ul. Ludwika Rydygiera 23 we Wrocławiu

Pelescrime Sp.z o.o -

2026-08-25 08:36:30Z

Remont budynku przy ul. Cybulskiego 33 we Wrocławiu

ALBA Facility Management Sp. z o.o. -

2026-08-25 07:50:00Z

Remont budynku przy ul. Kosmonautów 315 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.

ALBA Facility Management sp. z o.o. -

2026-08-25 07:28:19Z

Remont budynku mieszkalnego przy ul. Żeromskiego 78

ALBA Facility Management Sp. z o.o. -

2026-08-24 12:18:04Z

Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej Gminy Świdnica - Remiza OSP Burkatów

Radosław Kmera Zakład Remontowo-Usługowo-Budowlany 1 193 627 PLN

2026-08-24 11:49:20Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 43 PLN Średnia: 2 378 498 PLN Max: 15 696 538 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont budynku położonego przy ul. Paulińskiej 5a we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.4.2.) Miejscowość: Wrocław

1.4.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa6ca0a3-9e3e-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406394

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/S 249-726740

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont budynku położonego przy ul. Paulińskiej 5a we Wrocławiu

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1) wymianę stolarki w częściach wspólnych budynku – na klatce schodowej, piwnicy i strychu,
2) wymianę stolarki okiennej w lokalach,
3) remont lokalu mieszkalnego (pustostanu) nr 14,
4) budowę pomieszczenia węzła cieplnego wraz z niezbędnymi instalacjami,
5) remont i przebudowę instalacji sanitarnych obejmujący m.in.:
a) zamianę sposobu ogrzewania na ogrzewanie zasilane z miejskiej sieci wraz z demontażem obecnych źródeł
ciepła w lokalach,
b) montaż instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji w budynku wraz
z demontażem obecnych źródeł do przygotowania ciepłej wody użytkowej,
c) remont instalacji zimnej wody i kanalizacji,
d) budowę przyłącza wodociągowego do budynku,
e) dostawę, montaż i uruchomienie systemu przedpłatowego poboru opłat za zimną i ciepłą wodę, w tym:
- dostawę wodomierzy zimniej i ciepłej wody z zaworami przedpłatowymi zdalnie zamykanymi oraz centralkami
sterującymi,
- dostawę modułu komunikacji radiowej/bluetooth i tabletu z aplikacją mobilną do zdalnego zarządzania
zaworami,
6) wykonanie, dostarczenie i montaż „tablicy informacyjnej na czas budowy" - zgodnie z „Instrukcją dla Wykonawcy, Zasady oznakowania inwestycji w zakresie informacji dla mieszkańców” wraz z wzorami tablic

3.9.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2023-03-28 do 2023-10-28

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Galterm Sp.z o.o

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943056969

4.3.3.) Ulica: Stanisławowska 47

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 54-611

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 663257,41 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 070-213093

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-01-22

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

& 15 ust. 1 pkt. 13 i ust. 4 umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

zmiana terminu wykonania przedmiotu umowy oraz zmiany harmonogramu rzeczowo-terminowo-finansowego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 489569,28 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 45210000-2
45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków)