Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Remont budynku przy ul. Kosmonautów 315 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
Zamawiający
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8971660625
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ALBA Facility Management sp. z o.o. | Wrocław | 9542772525 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ALBA Facility Management sp. z o.o. (Wrocław) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 125 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45210000-2)
Najniższa cena
90 405 PLN
Średnia cena
1 128 399 PLN
Najwyższa cena
4 175 955 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ALBA Facility Management Sp. z o.o. Wrocław | 14 | - | - |
| Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa w Bystrzycy Kłodzkiej Bystrzyca Kłodzka | 4 | 1 843 144 PLN | 7 326 475 PLN |
| Biuro Inżynierskie BIMER Łukasz Sobulski Wrocław | 3 | - | - |
| ENERGO CONSTRUCTION Sp. z o.o. Wrocław | 3 | - | - |
| SOBOTA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Głogów | 3 | - | - |
| ENERGO CONSTRUCTION Sp. z o.o. Wrocław | 3 | - | - |
| Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa w Bystrzycy Kłodzkiej Bystrzyca Kłodzka | 3 | 850 044 PLN | 2 550 131 PLN |
| Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ERA S.A. Wrocław | 2 | 92 774 PLN | 92 774 PLN |
| WASYL TOMASZ WASILEWSKI LESZNO | 2 | 90 405 PLN | 90 405 PLN |
| INWESTPOLSKA-SM Sp. z o.o. Wrocław | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Termomodernizacja budynku Przedszkola Niepublicznego nr 4 w Dzierżoniowie
2026-09-03 09:43:08Z
„Uruchomienie żłobka publicznego w Kowarach – utworzenie 16 miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 przy ul. Henryka Sienkiewicza 9” w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029”
2026-09-03 09:04:12Z
Obsługa techniczna i usuwanie awarii w nieruchomościach administrowanych przez Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej w Legnicy
2026-08-31 05:58:40Z
Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Kondratowicach
2026-08-26 11:29:45Z
Remont budynku położonego przy ul. Paulińskiej 5a we Wrocławiu
2026-08-25 11:52:38Z
Remont budynku położonego przy ul. Ludwika Rydygiera 23 we Wrocławiu
2026-08-25 08:36:30Z
Remont budynku przy ul. Cybulskiego 33 we Wrocławiu
2026-08-25 07:50:00Z
Remont budynku przy ul. Kosmonautów 315 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
2026-08-25 07:28:19Z
Remont budynku mieszkalnego przy ul. Żeromskiego 78
2026-08-24 12:18:04Z
Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej Gminy Świdnica - Remiza OSP Burkatów
2026-08-24 11:49:20Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405228 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont budynku przy ul. Kosmonautów 315 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-111
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21a240bd-f190-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405228
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00268728
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont budynku przy ul. Kosmonautów 315 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in:
1) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w lokalach mieszkalnych zasilanych z kotłów elektrycznych dwufunkcyjnych,
2) likwidację indywidualnych źródeł ciepła i indywidualnych źródeł przygotowania ciepłej wody użytkowej wraz z robotami wykończeniowymi po ich likwidacji,
3) wykonanie prawidłowej wentylacji w budynku,
4) częściową wymianę instalacji zimnej wody w lokalach mieszkalnych,
5) remont instalacji elektrycznej WLZ,
6) montaż instalacji elektrycznej w lokalach do zasilania kotłów elektrycznych,
7) wykonanie drenażu opaskowego wokół budynku,
8) remont lokali mieszkalnych (pustostanów) nr 4 i nr 5,
9) remont piwnic,
10) wykonanie izolacji przeciwwilgociowej poziomej i pionowej ścian piwnicznych,
11) wykonanie, dostarczenie i montaż „tablicy informacyjnej na czas budowy" - zgodnie z „Instrukcją dla Wykonawcy, Zasady oznakowania inwestycji w zakresie informacji dla mieszkańców” wraz ze wzorami tablic.
3.9.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ALBA Facility Management sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542772525
4.3.3.) Ulica: Szczecińska 5
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 54-517
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 476044,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00327872/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-02-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
& 15 ust. 1 pkt. 2 i ust. 4 umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania przedmiotu umowy i harmonogramu rzeczowo-terminowo-finansowego
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 475549,33 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE