Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Remont instalacji naśnieżania tras narciarskich na hali Jaworzyna w COS-OPO w Szczyrku

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00239031

Zamawiający

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku

Szczyrk, Śląskie

NIP: 7010273950

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

01-001 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Technoalpin East Europe s. r. o. Zilina NIP 5263154973

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Technoalpin East Europe s. r. o. (Zilina) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 10 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45231000-5)

Najniższa cena

762 970 PLN

Średnia cena

1 116 189 PLN

Najwyższa cena

1 392 496 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ALFA Bożena Habrajska Będzin 2 1 193 100 PLN 1 193 100 PLN
TRANS-WIERT DUDA SP. Z O.O. Gołkowice 2 1 392 496 PLN 1 392 496 PLN
P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika Boronów 1 - -
Resso sp.zoo Sośnicowice 1 - -
Usługi Hydrauliczne Krzysztof Miszta Skrajnica 1 - -
WAVEnet Marek Ryszka Czechowice-Dziedzice 1 - -
Technika Instalacyjna Artur Błaszczyk Przyszowice 1 762 970 PLN 762 970 PLN
Technoalpin East Europe s. r. o. Zilina 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Infrastruktura kanalizacyjna i elektroniczny system zarządzania dostawami wody w gminie Żarki - Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Jagodowej

TRANS-WIERT DUDA SP. Z O.O. -

2026-08-12 10:21:18Z

,,Budowa sieci kanalizacji sanitarnej ul. Słoneczna w Siemoni”

ALFA Bożena Habrajska -

2026-07-09 05:37:41Z

Budowa wodociągu na ulicy Częstochowskiej w Janowie

Usługi Hydrauliczne Krzysztof Miszta -

2026-06-12 08:08:34Z

Budowa sieci wodociągowej w zlewni ulic Drozdów, Czapli i Łabędzi w sołectwie Bobrowniki i Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w zlewni ulic Czapli, Drozdów i Łabędzi w sołectwie Bobrowniki - etap I

Technika Instalacyjna Artur Błaszczyk 762 970 PLN

2026-05-14 05:06:01Z

Remont instalacji naśnieżania tras narciarskich na hali Jaworzyna w COS-OPO w Szczyrku

Technoalpin East Europe s. r. o. -

2026-05-12 08:28:06Z

Budowa wiat parkingowych, instalacji fotowoltaicznej na dachach wiat parkingowych i na dachach bud. A i B oraz układu przyłączenia instalacji fotowoltaicznych do stacji transformatorowej 15kV/0,4kV

Resso sp.zoo -

2026-04-22 11:37:35Z

Wykonanie systemu okablowania strukturalnego i rozbudowy instalacji elektrycznej do stanowisk komputerowych dla części pomieszczeń w budynku przy ul. Św. Jana 16 w Wodzisławiu Śląskim

WAVEnet Marek Ryszka -

2026-04-21 11:17:03Z

,,Budowa sieci kanalizacji sanitarnej ul. Słoneczna w Siemoni”

ALFA Bożena Habrajska 1 193 100 PLN

2026-04-13 11:23:03Z

Infrastruktura kanalizacyjna i elektroniczny system zarządzania dostawami wody w gminie Żarki - Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Jagodowej

TRANS-WIERT DUDA SP. Z O.O. 1 392 496 PLN

2026-03-19 11:38:57Z

Rozbudowa dróg gminnych nr 656010 i 656014 wraz z łącznikiem etapy 3, 4, 5, 6

P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika -

2026-02-26 07:12:05Z

Cała Polska — 60 przetargów

Min: 15 113 PLN Średnia: 713 044 PLN Max: 6 522 406 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont instalacji naśnieżania tras narciarskich na hali Jaworzyna w COS-OPO w Szczyrku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku

1.2.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14273335600050

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Plażowa, 8

1.4.2.) Miejscowość: Szczyrk

1.4.3.) Kod pocztowy: 43-370

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.szczyrk@cos.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cos.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a34cffc5-6e77-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239031

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00453219

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont instalacji naśnieżania tras narciarskich na hali Jaworzyna w COS-OPO w Szczyrku

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontu instalacji naśnieżania tras narciarskich na hali Jaworzyna w COS-OPO w Szczyrku.
Szczegółowy zakres rzeczowy prac został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz w przedmiarze robót załącznik nr 9 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-15

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2023-12-10

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Technoalpin East Europe s. r. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5263154973

4.3.3.) Ulica: Priemyselna

4.3.4.) Miejscowość: Zilina

4.3.5.) Kod pocztowy: 01-001

4.3.7.) Kraj: Słowacja

4.4.) Wartość umowy: 705648,71 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00534242/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 705648,71 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.05.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.8
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45231000-5
45231000-5 (Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych) 45112700-2 (Roboty w zakresie kształtowania terenu)