Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Rozbudowa dróg gminnych nr 656010 i 656014 wraz z łącznikiem etapy 3, 4, 5, 6
Zamawiający
Gmina Miedźno
Miedźno, Śląskie
NIP: 5742055080
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika | Boronów | 150320725 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika (Boronów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 10 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45231000-5)
Najniższa cena
762 970 PLN
Średnia cena
1 116 189 PLN
Najwyższa cena
1 392 496 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ALFA Bożena Habrajska Będzin | 2 | 1 193 100 PLN | 1 193 100 PLN |
| TRANS-WIERT DUDA SP. Z O.O. Gołkowice | 2 | 1 392 496 PLN | 1 392 496 PLN |
| P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika Boronów | 1 | - | - |
| Resso sp.zoo Sośnicowice | 1 | - | - |
| Usługi Hydrauliczne Krzysztof Miszta Skrajnica | 1 | - | - |
| WAVEnet Marek Ryszka Czechowice-Dziedzice | 1 | - | - |
| Technika Instalacyjna Artur Błaszczyk Przyszowice | 1 | 762 970 PLN | 762 970 PLN |
| Technoalpin East Europe s. r. o. Zilina | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Infrastruktura kanalizacyjna i elektroniczny system zarządzania dostawami wody w gminie Żarki - Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Jagodowej
2026-08-12 10:21:18Z
,,Budowa sieci kanalizacji sanitarnej ul. Słoneczna w Siemoni”
2026-07-09 05:37:41Z
Budowa wodociągu na ulicy Częstochowskiej w Janowie
2026-06-12 08:08:34Z
Budowa sieci wodociągowej w zlewni ulic Drozdów, Czapli i Łabędzi w sołectwie Bobrowniki i Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w zlewni ulic Czapli, Drozdów i Łabędzi w sołectwie Bobrowniki - etap I
2026-05-14 05:06:01Z
Remont instalacji naśnieżania tras narciarskich na hali Jaworzyna w COS-OPO w Szczyrku
2026-05-12 08:28:06Z
Budowa wiat parkingowych, instalacji fotowoltaicznej na dachach wiat parkingowych i na dachach bud. A i B oraz układu przyłączenia instalacji fotowoltaicznych do stacji transformatorowej 15kV/0,4kV
2026-04-22 11:37:35Z
Wykonanie systemu okablowania strukturalnego i rozbudowy instalacji elektrycznej do stanowisk komputerowych dla części pomieszczeń w budynku przy ul. Św. Jana 16 w Wodzisławiu Śląskim
2026-04-21 11:17:03Z
,,Budowa sieci kanalizacji sanitarnej ul. Słoneczna w Siemoni”
2026-04-13 11:23:03Z
Infrastruktura kanalizacyjna i elektroniczny system zarządzania dostawami wody w gminie Żarki - Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Jagodowej
2026-03-19 11:38:57Z
Rozbudowa dróg gminnych nr 656010 i 656014 wraz z łącznikiem etapy 3, 4, 5, 6
2026-02-26 07:12:05Z
Cała Polska — 60 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00129138 z dnia 2026-02-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Rozbudowa dróg gminnych nr 656010 i 656014 wraz z łącznikiem etapy 3, 4, 5, 6
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miedźno
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398327
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Ułańska 25
1.4.2.) Miejscowość: Miedźno
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-120
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.7.) Numer telefonu: 34 317-80-10
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@miedzno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.miedzno.akcessnet.net
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2251d921-c105-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00129138
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-02-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00131799
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozbudowa dróg gminnych nr 656010 i 656014 wraz z łącznikiem etapy 3, 4, 5, 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia zamówienia jest rozbudowa dróg gminnych nr 656010 i 656014 wraz z łącznikiem etapy 3, 4, 5, 6 w systemie zaprojektuj i wybuduj w miejscowości Kołaczkowice.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie rozbudowy dróg gminnych nr 656010 i 656014 wraz z łącznikiem etapy 3, 4, 5, 6 w miejscowości Kołaczkowice: wykonanie projektu budowlanego, uzyskanie decyzji zezwolenia na realizację inwestycji drogowej oraz innych decyzji niezbędnych do wykonania zamówienia, wykonanie projektów wykonawczych, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarów robót, kosztorysów oraz innych dokumentów i opracowań niezbędnych do realizacji zamierzenia, a następnie realizacja zamierzenia budowlanego zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową dla całości inwestycji oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Przedmiot zamówienia nie obejmuje zaprojektowania i budowy kanałów technologicznych, Wykonawca zobowiązany jest w pierwszej kolejności w imieniu Zamawiającego, do uzyskania zwolnienia z obowiązku budowy kanałów technologicznych od właściwego organu.
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z umową, Programami funkcjonalno-użytkowymi, obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami wiedzy technicznej.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) wzór/projekt umowy - stanowiący dodatek nr 9,
2) Program funkcjonalno-użytkowy „Rozbudowa DG 656010 S i DG 656014 S wraz z łącznikiem w miejscowościach Kołaczkowice Duże i Kołaczkowice Małe, gm. Miedźno. ETAP 3" - stanowiący dodatek nr 10,
3) Program funkcjonalno-użytkowy „Rozbudowa DG 656010 S i DG 656014 S wraz z łącznikiem w miejscowościach Kołaczkowice Duże i Kołaczkowice Małe, gm. Miedźno. ETAP 4" - stanowiący dodatek nr 11,
4) Program funkcjonalno-użytkowy „Rozbudowa DG 656010 S i DG 656014 S wraz z łącznikiem w miejscowościach Kołaczkowice Duże i Kołaczkowice Małe, gm. Miedźno. ETAP 5" - stanowiący dodatek nr 12,
5) Program funkcjonalno-użytkowy „ Rozbudowa DG 656010 S i DG 656014 S wraz z łącznikiem w miejscowościach Kołaczkowice Duże i Kołaczkowice Małe, gm. Miedźno. ETAP 6" - stanowiący dodatek nr 13.
5. Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w SWZ określił wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia w tym w umowie, Programach funkcjonalno-użytkowych.
6. Określenie wymagań dotyczących zatrudniania przez wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy: szczegóły w SWZ.
7. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy w sytuacji, gdyby w Programach funkcjonalno-użytkowych, a więc w dokumentach opisującym przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy, a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Jeżeli w Programach funkcjonalno-użytkowych, użyto nazwy materiału(ów) lub urządzenia(ń), parametry identyfikujące producenta, pochodzenie, służą one jedynie do ustalenia charakterystyki, jakości tych materiałów lub urządzeń. Wykonawca ma obowiązek wbudować materiały lub urządzenia posiadające nie gorsze właściwości zapewniające zgodne z Programami funkcjonalno-użytkowymi funkcjonowanie elementów, części lub całego obiektu budowlanego. Tym samym dopuszcza się do stosowania przy realizacji zamówienia materiały lub urządzenia (ogólnie produkty) równoważne innych producentów.
Jeżeli użyto w SWZ lub dodatkach wymogu posiadania certyfikatu wydanego przez jednostkę oceniającą zgodność lub sprawozdania z badań przeprowadzonych przez tę jednostkę jako środka dowodowego potwierdzającego zgodność z wymaganiami lub cechami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub warunkach realizacji zamówienia oznacza, że Zamawiający akceptuje również certyfikaty wydane przez inne równoważne jednostki oceniające zgodność. Jeżeli wymagana jest określona etykieta, zamawiający akceptuje wszystkie etykiety potwierdzające, że dane roboty budowlane, dostawy lub usługi spełniają równoważne wymagania określonej przez zamawiającego etykiety.
8. Zamawiający przewidział, że istnieje możliwość, że o udzielenie zamówienia będzie ubiegał się podmiot, który był
zaangażowany w przygotowanie postępowania o udzielenie tego zamówienia w zakresie opisu przedmiotu zamówienia,
ustalenia wartości szacunkowej zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający podjął środki mające na celu zapobieżeniu zakłócenia uczciwej konkurencji w
przypadku, o którym mowa w art. 85 ust. 1 ustawy – szczegóły w SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 150320725
4.3.3.) Ulica: Grabińska 8
4.3.4.) Miejscowość: Boronów
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-283
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 13774034,77 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00191865/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykonawca będzie wykonywać za pomocą podwykonawcy część przedmiotu umowy opracowanie dokumentacji projektowej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Strony ustalają, że Wykonawca będzie wykonywać za pomocą podwykonawcy następujące części przedmiotu umowy opracowanie dokumentacji projektowej przez podwykonawcę Marcina Rogala prowadzącego dziatalność gospodarczą pod firmą INTER ART MARCIN ROGAL NIP 9491573789 adres ul. Wiktorowska 34, 42-120 Wapiennik , natomiast pozostały zakres bedzie wykonywać siłami własnymi.
Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany Podwykonawcy oraz zakresu podwykonawstwa na uzasadniony wniosek Wykonawcy. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest zgodnie z § 6 ust. 2 pkt 3 złożyć harmonogram.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
)Prace przy budowie kan. deszczowego oraz część prac brukarskich będą wykonywane za pomocą podwykonawcy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
„1. Strony ustalają, że Wykonawca będzie wykonywać za pomocą podwykonawcy następujące części przedmiotu umowy opracowanie dokumentacji projektowej przez podwykonawcę Marcina Rogala prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą INTER ART MARCIN ROGAL NIP 9491573789 adres ul. Wiktorowska 34, 42-120
Wapiennik, wykonanie kanalizacji deszczowej w ramach inwestycji dla etapu 5 oraz etapu 6 przez podwykonawcę Cezary Sukiennik prowadzący działalność gospodarczą pod firmą "OLDFOOGY" CEZARY SUKIENNIK NIP 5751871850 adres ul.
Wiejska 42, 42-713 Kochanowice, wykonanie robót brukarskich w ramach inwestycji dla etapu 5 przez podwykonawcę Ryszard Wilk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą RYSZARD WILK PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH "WILK" NIP 5741059756 adres ul. Wojska Polskiego 4a, 42-100 Kłobuck , natomiast pozostały zakres będzie wykonywać siłami własnymi. ...
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 13774034,77 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.02.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE