Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 158 000 PLN
Remont klatek schodowych w budynku przy ul. Botanicznej 108,110,112,114,116,118,120 w Szczecinie.
Numer referencyjny: Tp 18/DZE/2026
Zamawiający
Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
Bohaterów Getta Warszawskiego 1a
70-302 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP: 8521850722
REGON: 811015666
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik do SWZ
Zalacznik 8 Projekt umowy.doc
Załącznik do SWZ
Zalacznik 2 STWiORB.docx
Załącznik do SWZ
Zalacznik 6 oswiadczenie dot. spełn warunkow.doc
Załącznik do SWZ
Zalacznik 7 oswiadczenie dot. wykluczenia.doc
SWZ
SWZ.doc
Załącznik do SWZ
Zalacznik 5 zobowiaz podm trzeciego.doc
Załącznik do SWZ
Zalacznik 3 Formularz oferty.doc
Załącznik do SWZ
Zalacznik 4 wykaz robot.doc
Załącznik do SWZ
Zalacznik 1 Przedmiary.zip
Informacja z otwarcia ofert
Informacja_z_otwarcia_ofert.doc
Informacja o wyborze oferty
Rozstrzygniecie-str_internet_.doc
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MBUD Usługi Ogółnobudowlane Daniel Juzyszyn | Daleszewo | 8581770582 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MBUD Usługi Ogółnobudowlane Daniel Juzyszyn (Daleszewo) | Umowa podpisana | 158 000 PLN | 158 000 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 74 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne)
Najniższa cena
18 450 PLN
Średnia cena
373 196 PLN
Najwyższa cena
2 332 080 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| YSV Sp. z o.o. Szczecin | 3 | 58 000 PLN | 58 000 PLN |
| Nalewajk&Nalewajk Fence Systems Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Szczecin | 3 | 362 235 PLN | 724 470 PLN |
| BPM-BAU Sp. z o.o. Szczecin | 3 | 50 225 PLN | 150 675 PLN |
| PUH Sylwia Binkiewicz Białogard | 2 | 257 000 PLN | 257 000 PLN |
| Techna Sp. z o.o. Szczecin | 2 | 113 238 PLN | 113 238 PLN |
| Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Danpol Ludwik Szczepański Dolice | 2 | - | - |
| PHU Igras Ernest Goleniów | 2 | 247 803 PLN | 495 607 PLN |
| HYDRAGAZ Serwis Janusz Szczepański Szczecin | 2 | 480 000 PLN | 480 000 PLN |
| KONTAR Jan Dwożan Szczecin | 2 | 190 920 PLN | 190 920 PLN |
| ComarBud Marek Komar Koszalin | 2 | 85 264 PLN | 170 527 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz remont lokali mieszkalnych w trybie „Zaprojektuj i wybuduj”
2026-09-03 07:00:37Z
Wykonanie remontu 21 lokali mieszkalnych w budynku położonym przy Al. Wojska Polskiego 53 w Szczecinie
2026-08-27 06:44:40Z
Wykonywanie robót budowlanych w lokalach mieszkalnych (pustostany) i innych lokalach będących w zarządzaniu (administrowaniu) przez Zarząd Budynków Mieszkalnych w Koszalinie.
2026-08-26 07:33:40Z
Remont klatek schodowych w budynku przy ul. Botanicznej 108,110,112,114,116,118,120 w Szczecinie.
2026-08-25 10:57:33Z
Wykonanie robót utrzymaniowych na obiektach mostowych i przepustach na terenie działania RDW w Drawsku Pomorskim z podziałem na zadania
2026-08-24 10:07:23Z
Wykonanie robót utrzymaniowych na obiektach mostowych i przepustach na terenie działania RDW w Drawsku Pomorskim z podziałem na zadania
2026-08-24 10:07:23Z
wykonywanie remontów lokali z zasobu własnego i zarządzanego przez Szczeciński TBS Spółka z o. o. – rejon Lewobrzeże
2026-08-20 09:29:59Z
Remont pomieszczeń w budynkach Sądu Rejonowego w Wałczu
2026-08-18 08:34:42Z
Remont budynku nr 60 w kompleksie wojskowym Mosty
2026-08-14 09:34:41Z
Modernizacja świetlicy wiejskiej w Chabowie
2026-08-10 11:20:51Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00172497 z dnia 2026-03-26 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont klatek schodowych w budynku przy
ul. Botanicznej 108,110,112,114,116,118,120 w Szczecinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@stbs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont klatek schodowych w budynku przy
ul. Botanicznej 108,110,112,114,116,118,120 w Szczecinie.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3a7cbde-76e2-4017-9130-01844af8f06f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00172497
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f3a7cbde-76e2-4017-9130-01844af8f06f3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań, zawiadomień i zadawanie pytań. „Formularze do komunikacji” umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 25 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: Tp 18/DZE/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont klatek schodowych w budynku przy
ul. Botanicznej 108,110,112,114,116,118,120 w Szczecinie
4.2.6.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak
4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych robót, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, do 20 % wartości szacunkowej zamówienia podstawowego. Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego będzie umowa podstawowa oraz przeprowadzone z wykonawcą negocjacje
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia może się ubiegać Wykonawca, który spełnia warunki udziału w postępowaniu dotyczące:1) sytuacji ekonomicznej lub finansowej tj. wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie niższą niż 200 000,00 zł;
W przypadku składania oferty wspólnej ww. warunek musi spełniać co najmniej jeden z wykonawców w całości
2) zdolności technicznej lub zawodowej tj. wykaże, że:
a) wykonał należycie w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie minimum dwie roboty polegające na wykonaniu remontu 7 klatek schodowych w budynku lub budynkach mieszkalnych albo innych podobnych robót budowlanych, o łącznej wartości co najmniej 190 000 zł oraz załączy dokumenty wystawione przez poprzednich zamawiających potwierdzające, że wymienione w wykazie roboty zostały wykonane należycie;
W przypadku składania oferty wspólnej ww. warunek musi spełniać co najmniej jeden z Wykonawców w całości.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości 2800,00 zł (słownie: dwa tysięce osiemset złotych).6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający dopuszcza zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w przypadkach gdy zachodzą okoliczności o których mowa w art. 455 Ustawy Pzp oraz zgodnie z zapisami umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-10 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-10 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.03.2026
- Termin składania ofert
- 10.04.2026 08:00
- Wartość umowy
- 158 000 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
180 dni