Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 1 650 000 PLN
wykonywanie remontów lokali z zasobu własnego i zarządzanego przez Szczeciński TBS Spółka z o. o. – rejon Lewobrzeże
Zamawiający
Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
Bohaterów Getta Warszawskiego 1a
70-302 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP: 8521850722
REGON: 811015666
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Zakład Ogólnobudowlany Andrzej Nosal | Szczecin | 7381700582 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zakład Ogólnobudowlany Andrzej Nosal (Szczecin) | Umowa podpisana | - | 1 650 000 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 74 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7)
Najniższa cena
18 450 PLN
Średnia cena
373 196 PLN
Najwyższa cena
2 332 080 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| YSV Sp. z o.o. Szczecin | 3 | 58 000 PLN | 58 000 PLN |
| Nalewajk&Nalewajk Fence Systems Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Szczecin | 3 | 362 235 PLN | 724 470 PLN |
| BPM-BAU Sp. z o.o. Szczecin | 3 | 50 225 PLN | 150 675 PLN |
| PUH Sylwia Binkiewicz Białogard | 2 | 257 000 PLN | 257 000 PLN |
| Techna Sp. z o.o. Szczecin | 2 | 113 238 PLN | 113 238 PLN |
| Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Danpol Ludwik Szczepański Dolice | 2 | - | - |
| PHU Igras Ernest Goleniów | 2 | 247 803 PLN | 495 607 PLN |
| HYDRAGAZ Serwis Janusz Szczepański Szczecin | 2 | 480 000 PLN | 480 000 PLN |
| KONTAR Jan Dwożan Szczecin | 2 | 190 920 PLN | 190 920 PLN |
| ComarBud Marek Komar Koszalin | 2 | 85 264 PLN | 170 527 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz remont lokali mieszkalnych w trybie „Zaprojektuj i wybuduj”
2026-09-03 07:00:37Z
Wykonanie remontu 21 lokali mieszkalnych w budynku położonym przy Al. Wojska Polskiego 53 w Szczecinie
2026-08-27 06:44:40Z
Wykonywanie robót budowlanych w lokalach mieszkalnych (pustostany) i innych lokalach będących w zarządzaniu (administrowaniu) przez Zarząd Budynków Mieszkalnych w Koszalinie.
2026-08-26 07:33:40Z
Remont klatek schodowych w budynku przy ul. Botanicznej 108,110,112,114,116,118,120 w Szczecinie.
2026-08-25 10:57:33Z
Wykonanie robót utrzymaniowych na obiektach mostowych i przepustach na terenie działania RDW w Drawsku Pomorskim z podziałem na zadania
2026-08-24 10:07:23Z
Wykonanie robót utrzymaniowych na obiektach mostowych i przepustach na terenie działania RDW w Drawsku Pomorskim z podziałem na zadania
2026-08-24 10:07:23Z
wykonywanie remontów lokali z zasobu własnego i zarządzanego przez Szczeciński TBS Spółka z o. o. – rejon Lewobrzeże
2026-08-20 09:29:59Z
Remont pomieszczeń w budynkach Sądu Rejonowego w Wałczu
2026-08-18 08:34:42Z
Remont budynku nr 60 w kompleksie wojskowym Mosty
2026-08-14 09:34:41Z
Modernizacja świetlicy wiejskiej w Chabowie
2026-08-10 11:20:51Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400017 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wykonywanie remontów lokali z zasobu własnego i zarządzanego przez Szczeciński TBS Spółka z o. o. – rejon Lewobrzeże
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@stbs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wykonywanie remontów lokali z zasobu własnego i zarządzanego przez Szczeciński TBS Spółka z o. o. – rejon Lewobrzeże2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14a10ac2-88ee-47c9-bac4-24c9a05ab7a4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400017
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Zamawiający w ogłoszeniu nr 2025/BZP 00423396/01 z dnia 2025-09-15 w pkt. 4.2.14.) przewidział możliwość udzielania zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp a wartość tych zamówień została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Wr 3/DZE/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
wykonywanie remontów lokali z zasobu własnego i zarządzanego przez Szczeciński TBS Spółka z o. o. – rejon Lewobrzeże
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Andrzej Nosal
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381700582
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1650000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 1 650 000 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE