Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 948 330 PLN

Remont pomieszczeń biurowych, korytarza i sal rozpraw w budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00300596

Numer referencyjny: OG.261.4.2026

Zamawiający

Sąd Rejonowy w Koszalinie

Władysława Andersa 34

75-626 Koszalin, Zachodniopomorskie

NIP: 6691125367

REGON: 000322583

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace remontowe w budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34: 1) Remont gabinetów sędziowskich oraz sal rozpraw nr 1, 2, 3, 4, 7 w budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34; 2) Remont korytarza na parterze budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34 ; 3) Remont pomieszczeń biurowych w budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34 .

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Wysokość kary umownej za zwłokę w realizacji zamówienia 20%
Okres gwarancji i rękojmi 20%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
"REMBUD-KUJAWA" Paweł Kujawa Koszalin 6692303405

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 "REMBUD-KUJAWA" Paweł Kujawa (Koszalin) Umowa podpisana 948 330 PLN 948 330 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Zachodniopomorskie — na podstawie 74 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne)

Najniższa cena

18 450 PLN

Średnia cena

373 196 PLN

Najwyższa cena

2 332 080 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
YSV Sp. z o.o. Szczecin 3 58 000 PLN 58 000 PLN
Nalewajk&Nalewajk Fence Systems Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Szczecin 3 362 235 PLN 724 470 PLN
BPM-BAU Sp. z o.o. Szczecin 3 50 225 PLN 150 675 PLN
PUH Sylwia Binkiewicz Białogard 2 257 000 PLN 257 000 PLN
Techna Sp. z o.o. Szczecin 2 113 238 PLN 113 238 PLN
Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Danpol Ludwik Szczepański Dolice 2 - -
PHU Igras Ernest Goleniów 2 247 803 PLN 495 607 PLN
HYDRAGAZ Serwis Janusz Szczepański Szczecin 2 480 000 PLN 480 000 PLN
KONTAR Jan Dwożan Szczecin 2 190 920 PLN 190 920 PLN
ComarBud Marek Komar Koszalin 2 85 264 PLN 170 527 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Opracowanie dokumentacji projektowej oraz remont lokali mieszkalnych w trybie „Zaprojektuj i wybuduj”

HYDRAGAZ Serwis Janusz Szczepański -

2026-09-03 07:00:37Z

Wykonanie remontu 21 lokali mieszkalnych w budynku położonym przy Al. Wojska Polskiego 53 w Szczecinie

Cezary Gozdera -

2026-08-27 06:44:40Z

Wykonywanie robót budowlanych w lokalach mieszkalnych (pustostany) i innych lokalach będących w zarządzaniu (administrowaniu) przez Zarząd Budynków Mieszkalnych w Koszalinie.

LUK-HOUSE Usługi Ogólnobudowlane Łukasz Buchowiecki 98 182 PLN

2026-08-26 07:33:40Z

Remont klatek schodowych w budynku przy ul. Botanicznej 108,110,112,114,116,118,120 w Szczecinie.

MBUD Usługi Ogółnobudowlane Daniel Juzyszyn -

2026-08-25 10:57:33Z

Wykonanie robót utrzymaniowych na obiektach mostowych i przepustach na terenie działania RDW w Drawsku Pomorskim z podziałem na zadania

"MELIOR” Kasjan Nowak 88 154 PLN

2026-08-24 10:07:23Z

Wykonanie robót utrzymaniowych na obiektach mostowych i przepustach na terenie działania RDW w Drawsku Pomorskim z podziałem na zadania

MDI CONSTRUCTION Sp. z o.o. 237 205 PLN

2026-08-24 10:07:23Z

wykonywanie remontów lokali z zasobu własnego i zarządzanego przez Szczeciński TBS Spółka z o. o. – rejon Lewobrzeże

Zakład Ogólnobudowlany Andrzej Nosal 1 650 000 PLN

2026-08-20 09:29:59Z

Remont pomieszczeń w budynkach Sądu Rejonowego w Wałczu

P.P.H.U. TOMBUD Tomasz Czerwiński 565 468 PLN

2026-08-18 08:34:42Z

Remont budynku nr 60 w kompleksie wojskowym Mosty

Nalewajk&Nalewajk Fence Systems Sp. z o.o. 409 590 PLN

2026-08-14 09:34:41Z

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Chabowie

WS Wojciech Stempowski 199 000 PLN

2026-08-10 11:20:51Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 36 031 PLN Średnia: 468 728 PLN Max: 6 113 223 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń biurowych, korytarza i sal rozpraw w budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Koszalinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Władysława Andersa 34

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-626

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@koszalin.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://koszalin.sr.gov.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń biurowych, korytarza i sal rozpraw w budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae06c82c-dac2-4dd9-9601-1e79298ac4a1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300596

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00145043/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont pomieszczeń biurowych, korytarza i sal rozpraw w budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae06c82c-dac2-4dd9-9601-1e79298ac4a1

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zapewnionych przez Platformę e-Zamówienia, zwany dalej Platformą. Platforma jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Korzystanie z Systemu możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez sprzęt, z którego korzystają użytkownicy Wykonawcy następujących minimalnych wymagań technicznych i specyfiki połączenia:
a) Komputer PC:
- parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2GB RAM, HDD;
- zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04;
- zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza; Firefox 59.0 lub nowszy; Safari 11.1 lub nowsza; Edge 14.0 i nowsze;
b) Tablet/Telefon:
- Parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2 GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3; - przeglądarka Chrome 61 lub nowsza;
Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script, oraz cookies;
Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych:
- specyfikacja połączenia: formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2;
- format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8;
- oznaczenie czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. Szczegółowe zapisy SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): - Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sąd Rejonowy w Koszalinie z siedzibą przy ul. Władysława Andersa 34, 75-626 Koszalin
- z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: Sąd Rejonowy w Koszalinie, Oddział Administracyjny, ul. Władysława Andersa 34B, 75-626 Koszalin lub drogą e-mailową pod adresem: administracja@koszalin.sr.gov.pl
- Inspektorem Ochrony Danych jest Tomasz Fibingier tel. 94 3428 645. Z inspektorem można kontaktować się drogą telefoniczną lub drogą e-mailową pod adresem: iod@koszalin.sr.gov.pl
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na „Remont pomieszczeń biurowych, korytarza i sal rozpraw w budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34”, OG.261.4.2026 prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy Pzp.;
- odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 8 oraz art. 96 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024, poz. 1320 t. j.), dalej „ustawa Pzp”;
- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
- obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
- w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych ;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: OG.261.4.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace remontowe w budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34:
1) Remont gabinetów sędziowskich oraz sal rozpraw nr 1, 2, 3, 4, 7 w budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34;
2) Remont korytarza na parterze budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34 ;
3) Remont pomieszczeń biurowych w budynku Sądu Rejonowego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34 .

4.2.6.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Wysokość kary umownej za zwłokę w realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji i rękojmi

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia może się ubiegać wykonawca, który spełnia następujące warunki udziału w postępowaniu:
1. dotyczące zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.
2. dotyczące uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.
3. dotyczące sytuacji ekonomicznej i finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.
4. dotyczące zdolności technicznej i zawodowej:
Zamawiający uzna, że Wykonawca posiada wymagane zdolności techniczne lub zawodowe zapewniające należyte wykonanie zamówienia, jeżeli Wykonawca oświadczy, że:
a) wykonał (zakończył), w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej trzy roboty budowlane polegające na remoncie pomieszczeń biurowych/ mieszkalnych itp. o wartości nie mniejszej niż 500.000,00 zł brutto każda (wzór wykazu - Załącznik nr 8 do SWZ).
Przez zamówienia wykonane należy rozumieć:
1) zamówienia rozpoczęte i zakończone w w/w okresie;
2) zamówienia zakończone w w/w okresie, których rozpoczęcie mogło nastąpić wcześniej niż w w/w okresie.
W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia powyższy warunek musi spełniać co najmniej jeden z Wykonawców w całości. Niedopuszczalne jest łączenie liczby robót budowlanych wykonywanych przez różnych Wykonawców, aby uzyskać 3 roboty budowlane spełniające wymagania Zamawiającego;
b) dysponuje następującymi osobami skierowanymi do realizacji zamówienia (wzór wykazu osób – Załącznik nr 9 do SWZ):
1 (jedną) osobą – kierownikiem robót, posiadającym uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń, w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tj. Dz.U. z 2021 r. poz. 2351 z późn. zm) oraz Rozporządzenia Ministra Inwestycji Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz.U. z 2019 r., poz. 831). Osoba ta musi posiadać minimum 3 letnie doświadczenie (po uzyskaniu uprawnień) do kierowania robotami budowlanymi. Osoba te musi posiadać aktualne zaświadczenie o przynależności do właściwej izby samorządu zawodowego.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z zapisami SWZ.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zmiana postanowień niniejszej umowy może nastąpić na podstawie art. 455 ustawy pzp. Wszelkie zmiany umowy wymagają zachowania formy pisemnej pod rygorem nieważności.
Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 7 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-07 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-07 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-05

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Zamawiający informuje, że z uwagi na rozległy zakres pomieszczeń objętych remontem
i usytuowanie ich w nieregularny sposób w obiekcie, zaleca odbycie wizji lokalnej w celu uzyskania wszelkich informacji koniecznych do prawidłowego przygotowania oferty.
Zamawiający wyznacza termin wizji na dzień 30.06.2026 r. godz. 07:30 w obiekcie przy ul. Władysława Andersa 34 w Koszalinie – pokój 90, I piętro.
Wykonawcy są zobowiązani do przekazania listy osób uczestniczących w wizji lokalnej, najpóźniej do dnia 29.06.2026 r. do godz. 13:00 na adres: przetargi@koszalin.sr.gov.pl .
Zamawiający jednocześnie informuje, iż odbycie wizji lokalnej przez Wykonawcę jest jedynie jego uprawnieniem.
W przypadku dużej ilości osób zainteresowanych udziałem w wizji lokalnej Zamawiający zastrzega sobie prawo podzielenia przedstawicieli Wykonawców na mniejsze grupy.
2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
22.06.2026
Termin składania ofert
07.07.2026 08:00
Wartość umowy
948 330 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Okres realizacji

130 dni